78 JRA INSTAL SERV SRL
CUI 20025638 · J2006021266403
78 JRA INSTAL SERV SRL are CUI 20025638, nr. de înregistrare J2006021266403, înmatriculată pe 19.12.2006. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 25.346 lei, pierdere netă 42.760 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 25 mii lei · mediana 221 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | -43 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -168.7% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 25.346 | 8.098 | 28.287 | 44.240 | 46.479 | 33.405 | 15.516 | 74.897 | 73.098 | 86.409 | 83.599 | 55.328 | 33.405 | 35.968 | 48.892 |
| Venituri totale | 45.378 | 8.489 | 28.287 | 44.398 | 49.254 | 33.405 | 15.516 | 74.897 | 73.925 | 86.409 | 83.619 | 55.328 | 33.407 | 35.968 | 48.895 |
| Cheltuieli totale | 88.138 | 133.802 | 177.631 | 87.992 | 74.732 | 42.590 | 36.629 | 57.912 | 53.594 | 96.018 | 102.079 | 36.089 | 30.771 | 45.482 | 43.823 |
| Profit / pierdere brută | -42.760 | -125.313 | -149.344 | -43.594 | -25.478 | -9.185 | -21.113 | 16.985 | 20.331 | -9.609 | -18.460 | 19.239 | 2.636 | -9.514 | 5.072 |
| Profit / pierdere netă | -42.760 | -125.313 | -149.628 | -44.036 | -25.971 | -9.911 | -21.578 | 14.741 | 18.113 | -11.948 | -20.968 | 17.579 | 1.634 | -9.514 | 5.072 |
| Active imobilizate | 38.911 | 38.911 | 38.520 | 39.302 | 43.991 | 48.371 | 48.096 | 23.157 | 22.274 | 6.354 | 4.974 | — | — | 574 | 1.103 |
| Active circulante | 48.774 | 40.699 | 107.942 | 185.054 | 104.120 | 100.157 | 96.673 | 130.760 | 109.257 | 106.093 | 58.417 | 77.611 | 89.115 | 86.287 | 47.426 |
| Stocuri | — | — | 83.769 | 150.516 | 78.872 | 73.617 | 76.627 | 77.214 | 90.870 | 84.951 | 36.758 | 57.515 | 57.881 | 64.623 | 35.559 |
| Creanțe | 34.320 | 27.936 | 27.621 | 32.576 | 24.793 | 17.964 | 19.232 | 13.073 | 11.443 | 15.753 | 1.103 | 2.585 | 7.230 | 18.788 | 10.868 |
| Casa și conturi la bănci | 14.454 | 12.763 | -3.448 | 1.962 | 455 | 8.576 | 814 | 40.473 | 6.944 | 5.389 | 20.556 | 17.511 | 24.004 | 2.876 | 999 |
| Datorii | 502.454 | 451.619 | 393.158 | 321.424 | 201.144 | 175.590 | 161.920 | 149.490 | 141.845 | 132.730 | 71.727 | 64.979 | 102.205 | 101.585 | 53.739 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.143 | 8.143 | 8.143 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -414.769 | -372.009 | -246.696 | -97.068 | -53.033 | -27.062 | -17.151 | 4.427 | -10.314 | -28.426 | -16.479 | 4.489 | -13.090 | -14.724 | -5.210 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.12.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | 78 JRA INSTAL SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2006021266403 |
| EUID | ROONRC.J2006021266403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-12-19 |
| Sediu social | Str. Limanului, 19, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LIMANULUI, NR.19 |
| Telefon | 0761337057 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SERENDI GENERAL SRL | 50 m |
| SIMPLE DATA SOLUTION SRL inactiv | 55 m |
| BRANDITIZE S.R.L. | 57 m |
| CADY OPTIM SOLUTIONS SRL | 57 m |
| MSS SUPPORT CONSTRUCT S.R.L. | 57 m |
| START 94 D.E.M. IMPEX SRL inactiv | 57 m |
| VENERA 69 SRL inactiv | 57 m |
| CRONOS MANAGEMENT S.R.L. | 60 m |
| DAARM PARTNERS SRL | 60 m |
| FORTIS PUGNA S.R.L. | 60 m |
| GUNFIRE SRL | 60 m |
| IDD ASSET MANAGEMENT SRL | 60 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Bucureşti
| 159 | FRIGOTEHNICA S.A. |
| 7742 | CLIMTEH SRL |
| 12870 | TERMOTEST IMPEX SRL |
| 18830 | FUTURE LINE INSTAL SRL |
| 39620 | ELAMI TECHNICS SRL |
| 42111 | VLADONE COMEXIN SRL |
| 43060 | C.M.P.R. IMPORT-EXPORT SRL |
| 324945 | SINCOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08