Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ATROX INVESTITII SRL

CUI 20025751 · J08/552/2009 · este sub incidența Legii nr. 85/2014

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ATROX INVESTITII SRL are CUI 20025751, nr. de înregistrare J08/552/2009, înmatriculată pe 27.03.2009. Sediul social e în Sat Măierus, Comuna Măieruş, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 146. În 2012: cifră de afaceri 1.680.058 lei, profit net 2.138 lei, 23 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: este sub incidența Legii nr. 85/2014
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Cifra de afaceri a crescut 51%
+1 23 salariați
+1 Activă de 17 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,7 mil lei · mediana 362 mii lei 464% din mediană
Profit net 2 mii lei · mediana 16 mii lei 13% din mediană
Salariați 23 · mediana 2 de 12× mediana
Marjă netă 0.1% · mediana 4.7% 2% din mediană
Cifră pe salariat 73 mii lei · mediana 294 mii lei 25% din mediană

Comparat cu 27.452 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,7 mil lei
2011: 1,1 mil lei 112012: 1,7 mil lei 12
Profit net 2 mii lei
2011: 899 lei 112012: 2 mii lei 12
Salariați 23
2011: 12 112012: 23 12
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20122011
Cifra de afaceri netă1.680.0581.115.201
Venituri totale3.133.6241.126.207
Cheltuieli totale3.129.5961.125.308
Profit / pierdere brută4.028899
Profit / pierdere netă2.138899
Active imobilizate1.452.706615.997
Active circulante2.556.8922.271.853
Stocuri1.362.687654.404
Creanțe1.102.8071.553.421
Casa și conturi la bănci91.39864.028
Datorii4.016.6882.897.078
Capitaluri proprii-7.090-9.228
Capital subscris vărsat300300
Număr mediu de salariați2312

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRELUARE ACTIVITATE din data 15.04.2011
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal146
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCATROX INVESTITII SRL
Nr. reg. com.J08/552/2009
EUIDROONRC.J08/552/2009
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2009-03-27
Sediu socialStr. BRAŞOVULUI, 20, Sat Măieruş Com. Măieruş, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, SAT MĂIERUŞ COM. MĂIERUŞ, STR. BRAŞOVULUI, NR.20, AP.BIROUL 2
Telefon0745651195
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

1462011 – 2012

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (19)

4120421142994311431243214322432943314333433943914399461446154619466546664669

Alte firme din Braşov

1106370 VALENTIN IMPEX SRL
3892370 ADIGE COMSERV SRL
10010095 MANCOR SRL
11436758 BALEA-TRANS-TUR SRL
12477349 EUROPIG SA
16983233 RED SCORPIO SRL
18215444 AGROMAAL & PIGS SRL
18278604 PACOPOR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-12