CAMELOD SRL
CUI 20120230 · J2006001974328
CAMELOD SRL are CUI 20120230, nr. de înregistrare J2006001974328, înmatriculată pe 20.12.2006. Sediul social e în Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4334. În 2025: cifră de afaceri 1.135.604 lei, profit net 244.755 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-17 | UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU | Instalare de usi, de ferestre si de elem | 287 mii lei |
| 2024-04-15 | PRIMARIA COMUNEI MARPOD | Lucrari de tamplarie (Rev.2) | 32 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 221 mii lei | 514% din mediană |
| Profit net | 245 mii lei · mediana 19 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 21.6% · mediana 9.3% | 232% din mediană |
| Cifră pe salariat | 568 mii lei · mediana 141 mii lei | 402% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.135.604 | 424.208 | 842.806 | 424.105 | 332.874 | 244.764 | 135.083 | 176.968 | 131.305 | 79.386 | 97.034 | 32.971 | 82.917 | 211.351 | 76.673 |
| Venituri totale | 1.136.777 | 424.435 | 844.450 | 424.105 | 332.874 | 244.808 | 135.924 | 189.134 | 131.305 | 82.453 | 97.034 | 45.586 | 87.835 | 211.437 | 76.673 |
| Cheltuieli totale | 857.195 | 369.413 | 625.762 | 394.586 | 309.924 | 238.678 | 145.812 | 179.455 | 123.646 | 74.469 | 98.622 | 28.839 | 99.531 | 191.172 | 89.838 |
| Profit / pierdere brută | 279.582 | 55.022 | 218.688 | 29.519 | 22.950 | 6.130 | -9.888 | 9.679 | 7.659 | 7.984 | -1.588 | 16.747 | -11.696 | 20.265 | -13.165 |
| Profit / pierdere netă | 244.755 | 46.219 | 211.525 | 25.915 | 19.620 | 3.682 | -11.248 | 7.788 | 3.721 | 5.510 | -4.499 | 15.379 | -14.275 | 20.265 | -13.165 |
| Active imobilizate | 91.236 | 118.771 | 4.172 | — | 1.173 | 2.798 | 1.088 | 1.959 | 2.829 | 4.090 | 5.471 | 7.055 | 8.104 | 11.015 | 29.926 |
| Active circulante | 233.482 | 100.111 | 283.676 | 176.407 | 53.144 | 3.817 | 6.758 | 14.987 | 21.114 | 15.577 | 11.413 | 15.752 | 16.290 | 49.352 | 21.659 |
| Stocuri | 376 | 11.358 | 18.782 | 110.197 | 22.891 | — | — | — | — | -1.291 | 2.437 | -1.102 | -183 | 11.429 | 2.459 |
| Creanțe | 2.543 | 1.712 | 61.414 | 39.265 | 14.420 | 282 | 10 | 14.865 | 17.499 | 12.587 | 6.550 | 12.896 | 14.847 | 14.552 | 13.331 |
| Casa și conturi la bănci | 230.563 | 87.041 | 203.480 | 26.945 | 15.833 | 3.535 | 6.748 | 122 | 3.615 | 4.281 | 2.426 | 3.958 | 1.626 | 23.371 | 5.869 |
| Cheltuieli în avans | 589 | 268 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 76.090 | 23.460 | 38.377 | 138.461 | 42.286 | 14.204 | 19.117 | 16.968 | 31.753 | 31.198 | 33.926 | 35.350 | 52.316 | 74.013 | 85.496 |
| Capitaluri proprii | 249.217 | 195.690 | 249.471 | 37.946 | 12.031 | -7.589 | -11.271 | -22 | -7.810 | -11.531 | -17.042 | -12.543 | -27.922 | -13.646 | -33.911 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.12.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 4334 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMELOD SRL |
| Nr. reg. com. | J2006001974328 |
| EUID | ROONRC.J2006001974328 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-12-20 |
| Sediu social | Str. Horaţiu, 16, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. HORAŢIU, NR.16, ET.1, AP.3 |
| Telefon | 0746112621 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARCSEL SIB SRL | aceeași clădire |
| G.T.C.MAP SERV SRL | aceeași clădire |
| SOLSIB WEB SRL | 21 m |
| ADI COM SOFT SRL | 40 m |
| SB ELECTRO AUTOMATIZARE S.R.L. | 51 m |
| TEKNO KLIMA SRL | 51 m |
| CM SUPPORT & MANAGEMENT S.R.L. | 52 m |
| KAP&ANK SPEDITION RO SRL inactiv | 52 m |
| DENTALMEX HERMANNSTADT S.R.L. | 58 m |
| IULIU & GRETI SRL | 69 m |
| NEW WORLD VENTURES S.R.L. inactiv | 85 m |
| RS BLACK ONYX S.R.L. | 86 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4334 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 16408198 | G.T.C.MAP SERV SRL |
| 29091406 | ARCSEL SIB SRL |
| 31331268 | BRETAN OVIDIU SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Sibiu
| 6247892 | LUP & COMP SNC |
| 7652176 | JAN CON SRL |
| 10978432 | ALEX CONSTRUCT SRL |
| 14780801 | VIO TRANS SRL |
| 16556208 | CIM CONSTRUCT SRL |
| 17407336 | VICO FASSADE SRL |
| 17638276 | PEREA SRL |
| 19333413 | SDS IULIA CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25