VIOREL & DAN AUTO IMPORT EXPORT SERVICE SRL
CUI 202794 · J1991000516129
VIOREL & DAN AUTO IMPORT EXPORT SERVICE SRL are CUI 202794, nr. de înregistrare J1991000516129, înmatriculată pe 26.04.1991. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4730. În 2025: cifră de afaceri 108.972 lei, profit net 3.996 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 109 mii lei · mediana 199 mii lei | 55% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 141% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.7% · mediana 1.6% | 231% din mediană |
| Cifră pe salariat | 109 mii lei · mediana 224 mii lei | 49% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 108.972 | 320.650 | 196.418 | 92.084 | 68.289 | 57.575 | 104.786 | 97.832 | 118.855 | 231.050 | 176.967 | 197.454 | 181.552 | 179.569 | 186.894 |
| Venituri totale | 128.945 | 342.339 | 198.486 | 93.417 | 268.872 | 657.575 | 104.786 | 97.832 | 122.973 | 231.050 | 185.365 | 237.088 | 196.035 | 187.119 | 195.265 |
| Cheltuieli totale | 124.544 | 182.539 | 193.650 | 579.608 | 407.384 | 293.522 | 221.627 | 175.031 | 81.327 | 181.198 | 192.264 | 208.233 | 363.384 | 132.279 | 125.795 |
| Profit / pierdere brută | 4.401 | 159.800 | 4.836 | -486.191 | -138.512 | 364.053 | -116.841 | -77.199 | 41.646 | 49.852 | -6.899 | 28.855 | -167.349 | 54.840 | 69.470 |
| Profit / pierdere netă | 3.996 | 154.602 | 2.852 | -487.126 | -140.878 | 358.110 | -117.888 | -78.177 | 39.341 | 42.920 | -12.461 | 21.741 | -173.230 | 49.226 | 63.612 |
| Active imobilizate | 222.285 | 1.442.563 | 912.806 | 949.141 | 988.643 | 863.993 | 873.876 | 895.312 | 921.087 | 945.356 | 915.787 | 883.315 | 1.072.905 | 957.141 | 952.959 |
| Active circulante | 39.746 | 47.447 | 101.886 | 134.530 | 51.915 | 168.795 | 157.061 | 171.356 | 135.914 | 116.564 | 140.004 | 196.843 | 167.836 | 58.191 | 60.959 |
| Stocuri | — | — | 29.521 | 30.390 | 14.826 | 9.558 | — | — | — | 17.929 | 17.929 | 17.171 | 17.171 | — | — |
| Creanțe | 34.624 | 2.106 | 59.578 | 85.161 | 29.485 | 142.175 | 130.703 | 129.984 | 131.130 | 70.822 | 100.794 | 52.395 | 68.784 | 33.906 | 23.014 |
| Casa și conturi la bănci | 5.122 | 45.341 | 12.787 | 18.979 | 7.604 | 17.062 | 26.358 | 41.372 | 4.784 | 27.813 | 21.281 | 127.277 | 81.881 | 24.285 | 37.945 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 7.763 | 9.585 | — | — | — | — | — | — | 6.210 | — | — | — |
| Datorii | 63.994 | 1.418.502 | 1.106.813 | 1.151.419 | 619.086 | 608.824 | 965.283 | 883.126 | 795.282 | 839.542 | 876.332 | 894.448 | 912.060 | 513.421 | 561.233 |
| Venituri în avans | — | 14.353 | — | 405 | 117 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 198.037 | 57.155 | -92.121 | -60.390 | 430.940 | 423.964 | 65.654 | 183.542 | 261.719 | 222.378 | 179.459 | 191.920 | 328.681 | 501.911 | 452.685 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4730 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIOREL & DAN AUTO IMPORT EXPORT SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J12/516/1991 |
| EUID | ROONRC.J1991000516129 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-04-26 |
| Sediu social | Bld. 1 Decembrie 1918, 47, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.47 |
| Telefon | 0264591611 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACAPULCO FOOD LOUNGE S.R.L. | aceeași clădire |
| AEROBLADE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALFASOFT SA CLUJ SUCURSALA CLUJ | aceeași clădire |
| AMADEUS SNAK BAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMI FORLIFE SRL | aceeași clădire |
| ARABIC AUTENTIC TASTE S.R.L. | aceeași clădire |
| ARENA BITE S.R.L. | aceeași clădire |
| ARENYA ROMENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| ARGUS OPTIK SRL | aceeași clădire |
| ATH CS PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO GO SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST EXPERIENCE FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4730 | 2025 |
| 6820 | 2023 – 2024 |
| 4730 | 2014 – 2022 |
| 6820 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25