AVADANII COMPACT S.R.L.
CUI 2040885 · J1991000567271 · dizolvare
AVADANII COMPACT S.R.L. are CUI 2040885, nr. de înregistrare J1991000567271, înmatriculată pe 24.05.1991. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2932. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 10.933 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 254 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -11 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 | — | — | — | 1.800 | 0 | 1.279 | 14.580 | 19.763 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 | 0 | 0 | 0 | 1.800 | 0 | 1.279 | 14.581 | 19.764 |
| Cheltuieli totale | 10.933 | 2.533 | 1.422 | 4.023 | 4.118 | 1.796 | 4.196 | 4.793 | 6.319 | 9.461 | 6.201 | 5.962 | 9.697 | 12.289 | 13.859 |
| Profit / pierdere brută | -10.933 | -2.533 | -1.422 | -4.023 | -4.118 | -1.796 | -4.046 | -4.793 | -6.319 | -9.461 | -4.401 | -5.962 | -8.418 | 2.292 | 5.905 |
| Profit / pierdere netă | -10.933 | -2.533 | -1.422 | -4.023 | -4.118 | -1.796 | -4.046 | -4.793 | -6.319 | -9.461 | -4.401 | -5.962 | -8.456 | 1.509 | 5.245 |
| Active circulante | 17.496 | 28.429 | 36.135 | 37.557 | 41.580 | 45.698 | 47.494 | 51.540 | 56.333 | 62.653 | 72.147 | 76.548 | 82.510 | 93.805 | 90.900 |
| Creanțe | 17.496 | 28.429 | 35.422 | 36.844 | 40.867 | 44.985 | 46.781 | 50.683 | 55.368 | 61.688 | 71.182 | 75.745 | 81.797 | 92.554 | 89.021 |
| Casa și conturi la bănci | 0 | 0 | 713 | 713 | 713 | 713 | 713 | 857 | 965 | 965 | 965 | 803 | 713 | 1.251 | 1.879 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | 34 | 34 | 2.872 | 1.476 |
| Capitaluri proprii | 17.496 | 28.429 | 36.135 | 37.557 | 41.580 | 45.698 | 47.494 | 51.540 | 56.333 | 62.653 | 72.113 | 76.514 | 82.476 | 90.933 | 89.424 |
| Capital subscris vărsat | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 2932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AVADANII COMPACT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J1991000567271 |
| EUID | ROONRC.J1991000567271 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-05-24 |
| Sediu social | Str. Ana Ipătescu, 9, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ANA IPĂTESCU, NR.9, BL.A9, SC.A, ET.1, AP.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEAUTYLICIOUS ARTSTYLE SRL-D | aceeași clădire |
| CENTRUL MEDICAL SFANTUL STEFAN S.R.L. | aceeași clădire |
| D & B BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EMAROL TEX SRL | aceeași clădire |
| NEP COMPUTERS SRL | aceeași clădire |
| NOLY MVL SRL | aceeași clădire |
| OSTIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| SUSTAINABLE ENVIRONMENTAL MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| TOTAL INVEST PLUS SRL | aceeași clădire |
| B M S CONT SRL inactiv | 27 m |
| B M S PRODCOM SRL inactiv | 27 m |
| CESASY COM SRL inactiv | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7022 | 2019 – 2025 |
| 7112 | 2017 – 2018 |
| 2932 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Neamţ
| 4091427 | LICOPREST SA |
| 14172561 | COMES INVESTMENT S.R.L. |
| 31039965 | TRW AIRBAG SYSTEMS SRL |
| 42786079 | AIRSOFT ASSAULT ROMAN S.R.L. |
| 42786095 | AIRSOFT ARENA ROMAN S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25