NEVADA VNV SRL
CUI 2043580 · J1991000471275
NEVADA VNV SRL are CUI 2043580, nr. de înregistrare J1991000471275, înmatriculată pe 09.05.1991. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 290.968 lei, profit net 23.658 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 291 mii lei · mediana 199 mii lei | 146% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 3 mii lei | 836% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 8.1% · mediana 1.6% | 506% din mediană |
| Cifră pe salariat | 291 mii lei · mediana 224 mii lei | 130% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 290.968 | 161.311 | 144.403 | 134.064 | 94.869 | 50.269 | 56.517 | 93.806 | 59.261 | 60.719 | 5.229 | 0 | 0 | 685 | 18.750 |
| Venituri totale | 292.815 | 161.311 | 144.403 | 134.064 | 94.869 | 52.515 | 56.537 | 93.806 | 74.933 | 99.690 | 5.229 | 0 | 0 | 705 | 18.762 |
| Cheltuieli totale | 266.288 | 150.655 | 136.679 | 127.679 | 89.497 | 50.480 | 99.714 | 68.396 | 80.134 | 141.733 | 39.367 | — | — | 4.065 | 30.860 |
| Profit / pierdere brută | 26.527 | 10.656 | 7.724 | 6.385 | 5.372 | 2.035 | -43.177 | 25.410 | -5.201 | -42.043 | -34.138 | 0 | 0 | -3.360 | -12.098 |
| Profit / pierdere netă | 23.658 | 9.075 | 6.280 | 3.942 | 2.526 | 595 | -44.873 | 22.596 | -6.601 | -43.701 | -34.295 | 0 | 0 | -3.360 | -12.098 |
| Active imobilizate | 13.252 | 15.698 | 19.050 | 22.703 | 26.357 | 4.528 | 5.842 | 334 | 562 | 790 | 1.292 | 1.684 | 1.684 | 1.684 | 2.356 |
| Active circulante | 246.876 | 240.136 | 146.397 | 137.560 | 143.631 | 107.250 | 153.085 | 119.785 | 104.050 | 127.802 | 111.298 | 86.370 | 86.510 | 86.510 | 92.037 |
| Stocuri | 205.012 | 224.657 | 134.332 | 131.377 | 135.142 | 105.217 | 150.706 | 117.636 | 101.546 | 126.359 | 109.874 | 86.198 | 86.198 | 86.198 | 86.380 |
| Creanțe | 531 | — | 761 | — | 4.907 | — | 79 | 314 | — | 1.194 | 1.065 | 172 | 172 | 172 | 297 |
| Casa și conturi la bănci | 41.333 | 15.479 | 11.304 | 6.183 | 3.582 | 2.033 | 2.300 | 1.835 | 2.504 | 249 | 359 | — | 140 | — | 5.360 |
| Cheltuieli în avans | — | 7.278 | 13.580 | 11.804 | 10.595 | 13.897 | — | — | — | — | — | 140 | — | — | — |
| Datorii | 210.110 | 236.752 | 161.742 | 161.062 | 173.520 | 121.139 | 179.155 | 95.474 | 102.564 | 119.943 | 60.240 | 1.650 | 1.650 | 1.650 | 4.489 |
| Capitaluri proprii | 50.018 | 26.360 | 17.285 | 11.005 | 7.063 | 4.536 | -20.228 | 24.645 | 2.048 | 8.649 | 52.350 | 86.544 | 86.544 | 86.544 | 89.904 |
| Capital subscris vărsat | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 2.900 | 2.900 | 2.900 | 2.900 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEVADA VNV SRL |
| Nr. reg. com. | J1991000471275 |
| EUID | ROONRC.J1991000471275 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-05-09 |
| Sediu social | Bld. G-ral Nicolae Dăscălescu, 254, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, BLD. G-RAL NICOLAE DĂSCĂLESCU, NR.254 |
| Telefon | 0233216668 |
| Web | www.rospy.ro |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 119 | 2015 – 2025 |
| 4719 | 2014 |
| 4791 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08