MR SAFETY S.R.L.
CUI 20439630 · J12/46/2007
MR SAFETY S.R.L. are CUI 20439630, nr. de înregistrare J12/46/2007, înmatriculată pe 08.01.2007. Sediul social e în Municipiul Dej, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7490. În 2015: cifră de afaceri 7.150 lei, pierdere netă 10.306 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -161 lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 7.150 | 69.516 | 87.304 | 59.500 | 57.210 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 7.150 | 69.516 | 87.304 | 59.500 | 57.210 |
| Cheltuieli totale | 161 | 4.684 | 5.652 | 17.241 | 32.977 | 43.001 | 19.246 | 20.844 |
| Profit / pierdere brută | -161 | -4.684 | -5.652 | -10.091 | 36.539 | 44.303 | 40.254 | 36.366 |
| Profit / pierdere netă | -161 | -4.677 | -5.652 | -10.306 | 34.454 | 41.683 | 38.469 | 34.650 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 5.047 | 5.047 | 5.047 | 5.047 |
| Active circulante | 174.665 | 174.826 | 176.131 | 188.348 | 218.585 | 183.471 | 136.187 | 96.691 |
| Stocuri | — | — | — | — | 322 | — | — | — |
| Creanțe | — | — | — | 770 | 502 | 1.272 | 1.149 | 1.320 |
| Casa și conturi la bănci | 174.665 | 174.826 | 176.131 | 187.578 | 217.761 | 182.199 | 135.038 | 95.371 |
| Datorii | 3.806 | 3.806 | 434 | 6.999 | 9.984 | 9.325 | 3.723 | 2.696 |
| Capitaluri proprii | 170.859 | 171.020 | 175.697 | 181.349 | 213.648 | 179.193 | 137.511 | 99.042 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.01.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Dej |
| CAEN principal | 7490 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MR SAFETY SRL |
| Nr. reg. com. | J12/46/2007 |
| EUID | ROONRC.J12/46/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-01-08 |
| Sediu social | Str. Constantin Dobrogeanu Gherea, 6, Mun. Dej, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.6, AP.16 |
| Telefon | 0726378517 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DANY & DAVI LUK SRL | aceeași clădire |
| LAVANDULE FARMIMPEX SRL | aceeași clădire |
| ADEMAR CONFORT SRL inactiv | 25 m |
| ADRY AUTO SERV S.R.L. | 25 m |
| AQUASTRIDE S.R.L. | 25 m |
| BENDASI GOLD S.R.L. | 25 m |
| BOLEO SRL inactiv | 25 m |
| CRISS AUTO SERVICE S.R.L. inactiv | 25 m |
| DANUSIV CONSTRUCT SRL inactiv | 25 m |
| FLORIROD SRL inactiv | 25 m |
| IORA STUDIO SRL | 25 m |
| OVILIVE S.R.L. | 25 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25