ABONAMENT AP SRL
CUI 2065570 · J1992000651210
ABONAMENT AP SRL are CUI 2065570, nr. de înregistrare J1992000651210, înmatriculată pe 13.07.1992. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5590. În 2025: cifră de afaceri 283.425 lei, profit net 137.034 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 283 mii lei · mediana 166 mii lei | 171% din mediană |
| Profit net | 137 mii lei · mediana 1 mii lei | de 106× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 48.3% · mediana 1% | de 48× mediana |
| Cifră pe salariat | 283 mii lei · mediana 131 mii lei | 216% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 283.425 | 290.707 | 249.329 | 268.047 | 143.750 | 141.242 | 155.028 | 141.835 | 141.028 | 137.363 | 141.510 | 174.863 | 103.687 | 79.510 | 35.366 |
| Venituri totale | 283.431 | 290.709 | 249.332 | 268.047 | 143.750 | 141.242 | 155.028 | 141.835 | 141.028 | 137.571 | 141.572 | 176.921 | 134.373 | 79.890 | 35.616 |
| Cheltuieli totale | 138.065 | 125.227 | 93.692 | 82.118 | 79.318 | 83.109 | 103.003 | 85.068 | 96.496 | 83.425 | 83.882 | 62.721 | 50.543 | 45.727 | 42.546 |
| Profit / pierdere brută | 145.366 | 165.482 | 155.640 | 185.929 | 64.432 | 58.133 | 52.025 | 56.767 | 44.532 | 54.146 | 57.690 | 114.200 | 83.830 | 34.163 | -6.930 |
| Profit / pierdere netă | 137.034 | 157.807 | 153.445 | 182.083 | 60.428 | 54.862 | 50.475 | 54.564 | 40.301 | 50.019 | 53.442 | 108.944 | 79.798 | 34.163 | -6.930 |
| Active imobilizate | 305.164 | 312.058 | 318.952 | 325.849 | 332.745 | 339.837 | 349.088 | 357.878 | 367.091 | 376.332 | 303.841 | 313.441 | 322.723 | 295.129 | 290.087 |
| Active circulante | 36.091 | 63.674 | 19.636 | 69.900 | 18.130 | 6.639 | 18.239 | 4.937 | 7.272 | 12.055 | 13.627 | 2.615 | 4.299 | 9.678 | 29.707 |
| Stocuri | — | 1.328 | 1.566 | 1.698 | 1.612 | 2.450 | 3.058 | 2.462 | 2.381 | 1.830 | 2.178 | 1.148 | 2.254 | 971 | 2.151 |
| Creanțe | 17.109 | 12.909 | 6.547 | 67.928 | 4.573 | 4.128 | 9.469 | 1.608 | 4.000 | 1.350 | 429 | 564 | 1.540 | 8.569 | 27.425 |
| Casa și conturi la bănci | 18.982 | 49.437 | 11.523 | 274 | 11.945 | 61 | 5.712 | 867 | 891 | 8.875 | 11.020 | 903 | 505 | 138 | 131 |
| Datorii | 92.389 | 38.341 | 72.143 | 100.506 | 3.723 | 59.752 | 5.465 | 51.428 | 117.540 | 172.164 | 233.330 | 176.991 | 296.901 | 364.766 | 413.917 |
| Capitaluri proprii | 248.866 | 337.391 | 266.445 | 295.243 | 347.152 | 286.724 | 361.862 | 311.387 | 256.823 | 216.223 | 84.138 | 139.065 | 30.121 | -59.959 | -94.123 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Jun 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 5590 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ABONAMENT AP SRL |
| Nr. reg. com. | J1992000651210 |
| EUID | ROONRC.J1992000651210 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-07-13 |
| Sediu social | Str. Poligonului, 2, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. POLIGONULUI, NR.2 |
| Telefon | 0727671219 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MONTI CORPORATION SRL inactiv | aceeași clădire |
| CED CONTEXPERT S.R.L. | 190 m |
| DR ANDREI OANA S.R.L. inactiv | 190 m |
| EENGI-KRYS S.R.L. | 190 m |
| EWALUER SRL | 190 m |
| INDIGO PARFUMERIE ȘI COSMETICĂ S.R.L. inactiv | 190 m |
| INSERT CONSULTING SRL | 190 m |
| MOX PROJECTS & SOLUTIONS S.R.L. | 190 m |
| COMERŢ GENERAL ELEGANT S.R.L. inactiv | 1.295 m |
| DIAMI DISTRIBUTIE S.R.L. inactiv | 1.295 m |
| DINAMIC STYLE 70 S.R.L. | 1.295 m |
| EUROMASTER TYRE & SERVICES ROMANIA S.A. VOLUNTARI SUCURSALA SLOBOZIA | 1.295 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Ialomiţa
| 5168294 | OMARIS SRL |
| 15391594 | MIADI-IMPEX SRL |
| 17753054 | CASTEL SRL |
| 36298740 | THEVA CONFORT S.R.L. |
| 45052034 | BĂDUCU CONCEPT S.R.L. |
| 53088306 | ANISS RENT S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25