M-TIM SERV-COM SRL
CUI 2066753 · J21/392/1991
M-TIM SERV-COM SRL are CUI 2066753, nr. de înregistrare J21/392/1991, înmatriculată pe 07.08.1991. Sediul social e în Sat Coşereni, Comuna Coşereni, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 760.606 lei, profit net 132.849 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 761 mii lei · mediana 166 mii lei | 459% din mediană |
| Profit net | 133 mii lei · mediana 1 mii lei | de 103× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 17.5% · mediana 1% | de 18× mediana |
| Cifră pe salariat | 380 mii lei · mediana 131 mii lei | 290% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 760.606 | 595.615 | 763.156 | 708.999 | 416.135 | 475.336 | 497.500 | 454.585 | 391.833 | 303.007 | 293.278 | 236.735 | 193.641 | 193.211 | 173.271 |
| Venituri totale | 786.367 | 602.380 | 772.177 | 708.999 | 416.135 | 475.336 | 497.500 | 454.585 | 391.833 | 303.007 | 293.278 | 236.735 | 193.641 | 193.211 | 173.271 |
| Cheltuieli totale | 628.746 | 506.043 | 398.219 | 388.318 | 336.754 | 438.036 | 410.137 | 384.182 | 351.922 | 284.108 | 267.700 | 231.300 | 198.969 | 200.149 | 166.473 |
| Profit / pierdere brută | 157.621 | 96.337 | 373.958 | 320.681 | 79.381 | 37.300 | 87.363 | 70.403 | 39.911 | 18.899 | 25.578 | 5.435 | -5.328 | -6.938 | 6.798 |
| Profit / pierdere netă | 132.849 | 80.439 | 320.545 | 314.092 | 75.220 | 32.547 | 82.388 | 65.857 | 35.975 | 14.463 | 22.128 | -1.667 | -10.818 | -6.938 | 5.710 |
| Active imobilizate | 41.957 | 20.040 | 25.153 | 31.528 | 35.038 | 40.538 | 46.869 | 29.201 | 15.887 | 16.287 | 16.687 | 17.087 | 17.487 | 17.887 | 16.340 |
| Active circulante | 708.880 | 812.851 | 730.518 | 440.781 | 176.226 | 133.299 | 182.003 | 144.100 | 125.476 | 89.222 | 70.234 | 54.773 | 54.800 | 37.137 | 32.619 |
| Stocuri | 176.997 | 160.646 | 136.199 | 143.651 | 121.412 | 114.676 | 145.983 | 122.491 | 115.433 | 84.621 | 65.981 | 54.341 | 48.654 | 34.127 | 31.445 |
| Creanțe | 203.228 | 86.206 | 55.563 | 19.010 | 19.010 | — | 764 | — | 4.776 | 3.693 | 3.524 | — | 2.273 | 2.194 | 781 |
| Casa și conturi la bănci | 328.655 | 565.999 | 538.756 | 278.120 | 35.804 | 18.623 | 35.256 | 21.609 | 5.267 | 908 | 729 | 432 | 3.873 | 816 | 393 |
| Datorii | 357.261 | 42.163 | 45.382 | 82.565 | 20.677 | 58.470 | 146.052 | 38.539 | 72.458 | 72.579 | 67.954 | 75.021 | 73.781 | 45.699 | 32.696 |
| Capitaluri proprii | 393.576 | 790.728 | 710.289 | 389.744 | 190.587 | 115.367 | 82.820 | 134.762 | 68.905 | 32.930 | 18.967 | -3.161 | -1.494 | 9.325 | 16.263 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 710 | 710 | 710 | 710 | 710 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | 4 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | — | — | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.08.1991 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | M-TIM SERV-COM SRL |
| Nr. reg. com. | J21/392/1991 |
| EUID | ROONRC.J21/392/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-08-07 |
| Sediu social | Str. Unirii, 29A, Sat Coşereni Com. Coşereni, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT COŞERENI COM. COŞERENI, STR. UNIRII, NR.29A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COS MAR SPEDITION S.R.L. | 46 m |
| ECO EURO CAB SRL inactiv | 81 m |
| MOKUZAI ART S.R.L. | 96 m |
| GEOMARINITA S.R.L. | 107 m |
| MINIMARKET LA MOLDOVEANU S.R.L. | 107 m |
| RADU AGA TRANS S.R.L. | 107 m |
| FAST FOOD BÎNCĂ S.R.L. inactiv | 139 m |
| G X G TRANSCOM SRL | 143 m |
| VULCANIZARE MOBILĂ LA MIHAI S.R.L. | 161 m |
| KID FAST TRANS S.R.L. | 178 m |
| GBET COŞERENI S.R.L. | 182 m |
| ŞTEFAN CRIS TRANSPORT S.R.L. | 182 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Ialomiţa
| 2066214 | SALVATORE COM SRL |
| 2067368 | DRUMETUL COM SRL |
| 2068274 | IREN COM SRL |
| 2074764 | COM UNIVERSAL SRL |
| 2074780 | PARY COM SRL |
| 2077450 | DORYAN COM SRL |
| 2081079 | VISA COM SRL |
| 2086165 | COMOARA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25