D & C LOANA S.R.L.
CUI 20685367 · J11/62/2007
D & C LOANA S.R.L. are CUI 20685367, nr. de înregistrare J11/62/2007, înmatriculată pe 18.01.2007. Sediul social e în Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, jud. Caraş-Severin. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 1.509.691 lei, profit net 12.095 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,5 mil lei · mediana 199 mii lei | 760% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 3 mii lei | 427% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 0.8% · mediana 1.6% | 50% din mediană |
| Cifră pe salariat | 377 mii lei · mediana 224 mii lei | 169% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.509.691 | 1.363.491 | 1.349.841 | 1.115.986 | 986.098 | 1.035.694 | 1.191.358 | 1.211.062 | 1.116.923 | 1.031.920 | 1.024.533 | 724.134 | 628.059 | 489.164 | 505.957 |
| Venituri totale | 1.516.355 | 1.363.491 | 1.349.841 | 1.115.986 | 986.098 | 1.035.694 | 1.191.358 | 1.211.062 | 1.116.923 | 1.031.920 | 1.024.533 | 724.134 | 628.059 | 501.207 | 512.519 |
| Cheltuieli totale | 1.500.884 | 1.370.608 | 1.308.497 | 1.087.978 | 988.591 | 1.026.061 | 1.189.529 | 1.163.481 | 1.080.879 | 967.714 | 960.718 | 713.532 | 626.082 | 520.087 | 543.401 |
| Profit / pierdere brută | 15.471 | -7.117 | 41.344 | 28.008 | -2.493 | 9.633 | 1.829 | 47.581 | 36.044 | 64.206 | 63.815 | 10.602 | 1.977 | -18.880 | -30.882 |
| Profit / pierdere netă | 12.095 | -8.695 | 34.729 | 23.372 | -2.493 | 2.281 | -16.836 | 35.470 | 24.420 | 53.591 | 60.006 | 10.602 | 1.977 | -18.880 | -30.882 |
| Active imobilizate | 127.457 | 25.134 | 6 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.211 | 1.737 | 2.945 | 12.499 |
| Active circulante | 254.611 | 215.017 | 257.419 | 271.790 | 228.108 | 211.931 | 201.998 | 186.978 | 180.662 | 153.692 | 135.089 | 124.495 | 146.242 | 144.781 | 103.884 |
| Stocuri | 164.622 | 157.326 | 166.752 | 221.518 | 220.212 | 201.385 | 191.728 | 178.471 | 161.597 | 140.579 | 116.480 | 122.675 | 139.021 | 142.364 | 101.781 |
| Creanțe | 16.040 | 5.613 | 3.045 | 1.946 | 4.847 | 1.919 | 2.287 | 2.950 | 5.868 | 5.491 | 13.913 | 1.812 | 7.213 | 2.409 | 1.900 |
| Casa și conturi la bănci | 73.949 | 52.078 | 87.146 | 47.917 | 3.049 | 8.627 | 7.983 | 5.557 | 13.197 | 7.622 | 4.696 | 8 | 8 | 8 | 203 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 372 |
| Datorii | 227.830 | 98.007 | 106.586 | 155.680 | 135.370 | 116.700 | 109.048 | 77.192 | 106.346 | 103.795 | 138.783 | 189.407 | 222.281 | 224.005 | 174.154 |
| Capitaluri proprii | 154.238 | 142.144 | 150.839 | 116.110 | 92.738 | 95.231 | 92.950 | 109.786 | 74.316 | 49.897 | -3.694 | -63.701 | -74.302 | -76.279 | -57.399 |
| Capital subscris vărsat | 49.500 | 49.500 | 49.500 | 49.500 | 49.500 | 49.500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Jun 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.01.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | D & C LOANA SRL |
| Nr. reg. com. | J11/62/2007 |
| EUID | ROONRC.J11/62/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-01-18 |
| Sediu social | Str. Serei, 6, Orş. Bocşa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. BOCŞA, STR. SEREI, NR.6 |
| Telefon | 0255555713 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAVSERVICE S.R.L. inactiv | 137 m |
| FRUMOASA NAPOLLI SRL inactiv | 137 m |
| HEALTHY BODY S.R.L. inactiv | 137 m |
| VANESSA EVENTS PARK S.R.L. inactiv | 137 m |
| INAC LIZ S.R.L. | 182 m |
| MILAN AVANTAJ PROFESIONAL SRL | 233 m |
| MILAN PREST ASIG S.R.L. | 233 m |
| BEATRICE PORTE & FINESTRE S.R.L. | 271 m |
| CLOUD FORCE S.R.L. | 271 m |
| LIMA DINAMIC CARGO S.R.L. | 271 m |
| ADI - INNENBAU SRL inactiv | 290 m |
| DAVID EMANUEL DIANA ŞI CIPRIAN SRL-D inactiv | 290 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25