COM PARPALA SRL
CUI 2073688 · J1991000579218
COM PARPALA SRL are CUI 2073688, nr. de înregistrare J1991000579218, înmatriculată pe 08.10.1991. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5829. În 2025: cifră de afaceri 114.630 lei, profit net 888 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 115 mii lei · mediana 159 mii lei | 72% din mediană |
| Profit net | 888 lei · mediana 40 mii lei | 2% din mediană |
| Marjă netă | 0.8% · mediana 36.4% | 2% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 114.630 | 40.168 | 37.025 | 68.296 | 70.562 | 75.741 | 90.278 | 36.368 | 39.847 | 51.706 | 48.470 | 55.724 | 31.862 | 36.450 | 102.511 |
| Venituri totale | 114.630 | 40.169 | 41.300 | 82.689 | 70.562 | 75.741 | 90.278 | 36.368 | 39.847 | 60.788 | 48.470 | 55.724 | 31.862 | 36.450 | 131.473 |
| Cheltuieli totale | 113.554 | 40.140 | 31.537 | 24.839 | 16.269 | 34.178 | 33.269 | 27.560 | 13.974 | 20.741 | 32.840 | 36.368 | 27.037 | 76.678 | 125.228 |
| Profit / pierdere brută | 1.076 | 29 | 9.763 | 57.850 | 54.293 | 41.563 | 57.009 | 8.808 | 25.873 | 40.047 | 15.630 | 19.356 | 4.825 | -40.228 | 6.245 |
| Profit / pierdere netă | 888 | 24 | 9.201 | 56.466 | 52.789 | 39.403 | 54.301 | 7.717 | 25.300 | 39.529 | 14.514 | 17.684 | 3.869 | -41.321 | 2.360 |
| Active imobilizate | 121.342 | 30.806 | 24.980 | 25.104 | 25.229 | 25.354 | 25.479 | 25.604 | 25.729 | 25.853 | 25.978 | 26.103 | 26.228 | 26.353 | 30.706 |
| Active circulante | 75.869 | 43.109 | 43.681 | 102.477 | 129.668 | 79.859 | 50.490 | 5.286 | 66.607 | 43.882 | 3.804 | 3.412 | 6.039 | 8.462 | 11.097 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 51 | 55 | — | — |
| Creanțe | 54.014 | 37.941 | 41.299 | 102.144 | 39.061 | 41.690 | 49.632 | 5.015 | 4.234 | 15.071 | 3.386 | 1.767 | 5.386 | 8.238 | 7.166 |
| Casa și conturi la bănci | 21.855 | 5.168 | 2.382 | 333 | 90.607 | 38.169 | 858 | 271 | 62.373 | 28.811 | 418 | 1.594 | 598 | 224 | 3.931 |
| Datorii | 196.083 | 73.651 | 64.220 | 70.875 | 4.616 | 7.721 | 17.880 | 22.933 | 62.414 | 9.419 | 8.995 | 23.241 | 43.677 | 50.094 | 15.762 |
| Capitaluri proprii | 1.128 | 264 | 4.441 | 56.706 | 150.281 | 97.492 | 58.089 | 7.957 | 29.922 | 60.316 | 20.787 | 6.274 | -11.410 | -15.279 | 26.041 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 5829 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COM PARPALA SRL |
| Nr. reg. com. | J1991000579218 |
| EUID | ROONRC.J1991000579218 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-10-08 |
| Sediu social | Bld. Matei Basarab, 58, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, NR.58, BL.F1, SC.A, ET.P |
| Telefon | 0723797727 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 1ST BROKERAGE INSURANCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| 25CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| 96 PROD COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| A G M I SRL | aceeași clădire |
| ABSOLUT MEDICAL DEVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ACACIA SRL | aceeași clădire |
| ACCOUNT-ALL B2G S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCOUNT-ALL PROFIT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACG S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTUAL CONTAB S.R.L. | aceeași clădire |
| AD SECURITY CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AD SI ASOCIATII S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2021 – 2025 |
| 4932 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (50)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25