CLEANER SERVICE S.R.L.
CUI 20856599 · J22/2667/2018
CLEANER SERVICE S.R.L. are CUI 20856599, nr. de înregistrare J22/2667/2018, înmatriculată pe 08.10.2018. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2018: cifră de afaceri 10.200 lei, profit net 236 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 221 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 236 lei · mediana 19 mii lei | 1% din mediană |
| Marjă netă | 2.3% · mediana 9.3% | 25% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.200 | 14.400 | 13.800 | 14.400 | 14.399 | 14.400 | 38.150 | 53.300 |
| Venituri totale | 10.200 | 14.400 | 13.798 | 14.400 | 14.399 | 14.400 | 38.150 | 53.301 |
| Cheltuieli totale | 9.685 | 7.651 | 8.617 | 6.186 | 7.458 | 13.260 | 39.014 | 44.981 |
| Profit / pierdere brută | 515 | 6.749 | 5.181 | 8.214 | 6.941 | 1.140 | -864 | 8.320 |
| Profit / pierdere netă | 236 | 6.317 | 4.767 | 7.782 | 6.509 | 708 | -2.009 | 6.721 |
| Active imobilizate | — | — | 0 | 297 | 1.011 | 1.725 | 2.440 | 3.413 |
| Active circulante | 45.805 | 45.677 | 39.360 | 34.296 | 25.800 | 18.577 | 18.150 | 20.186 |
| Stocuri | — | 1.020 | 1.020 | 1.020 | — | 0 | 94 | — |
| Creanțe | 900 | — | — | — | — | — | — | 4.500 |
| Casa și conturi la bănci | 44.905 | 44.657 | 38.340 | 33.276 | 25.800 | 18.577 | 18.056 | 15.686 |
| Datorii | 0 | 108 | 108 | 108 | 108 | 108 | 1.104 | 2.104 |
| Capitaluri proprii | 45.805 | 45.569 | 39.252 | 34.485 | 26.703 | 20.194 | 19.486 | 21.495 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | — | — | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 08.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLEANER SERVICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J22/2667/2018 |
| EUID | ROONRC.J22/2667/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-10-08 |
| Sediu social | Str. Costache Negri, 43, parter, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. COSTACHE NEGRI, NR.43, PARTER, BL.T1 |
| Telefon | 0722316977 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AEROSPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANGUS CREEK SRL | aceeași clădire |
| AVANTGARDE-KING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BA.IN INVESTIGATION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DEDAL TUR SRL | aceeași clădire |
| FUADS BAKLAVA S.R.L. | aceeași clădire |
| GASCO HOLDING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GRAZIELLA MODA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PCH MOMENTS SRL | aceeași clădire |
| PROIECT MET SRL | aceeași clădire |
| TRANS LAURA-CRIS SRL | aceeași clădire |
| AGRICOLA ENTERPRISE CONSTRUCTION & PLANNING SRL inactiv | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8121 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (45)
Alte firme din Iaşi
| 1956060 | TRUST CONSTRUCTII SA |
| 1956354 | AUTOMATIZARI SERVICE SRL |
| 1958029 | GALTEX SRL |
| 1960487 | TRIMEC SA |
| 1963726 | STEF IMOBILIAR SRL |
| 1981102 | CONSTRUCTORUL P SRL |
| 2002768 | GIGAS 3 SRL |
| 2537648 | DIAGNOSTIC S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25