BIPRO SERV S.R.L.
CUI 20901070 · J26/186/2007
BIPRO SERV S.R.L. are CUI 20901070, nr. de înregistrare J26/186/2007, înmatriculată pe 31.01.2007. Sediul social e în Sat Idrifaia, Comuna Suplac, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5020. În 2025: cifră de afaceri 372.264 lei, profit net 26.119 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-30 | PRIMARIA COMUNEI COROISINMARTIN | Servicii de intretinere a automobilelor | 2 mii lei |
| 2024-04-25 | COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) | Servicii de reparare si de intretinere a | 5 mii lei |
| 2024-03-07 | COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) | Servicii de reparare si de intretinere a | 2 mii lei |
| 2024-03-05 | PRIMARIA COMUNEI COROISINMARTIN | Servicii de intretinere a automobilelor | 8 mii lei |
| 2024-02-29 | COMUNA ZAGAR (PRIMARIA COMUNEI ZAGAR) | Servicii de reparare a pneurilor, inclus | 787 lei |
| 2024-02-06 | PRIMARIA COMUNEI COROISINMARTIN | Servicii de intretinere a automobilelor | 2 mii lei |
| 2024-01-25 | COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) | Servicii de reparare si de intretinere a | 2 mii lei |
| 2024-01-25 | COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) | Servicii de reparare a pneurilor, inclus | 3 mii lei |
| 2023-12-06 | COMUNA ZAGAR (PRIMARIA COMUNEI ZAGAR) | Servicii de reparare a pneurilor, inclus | 4 mii lei |
| 2023-11-28 | COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) | Servicii de reparare si de intretinere a | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 372 mii lei · mediana 158 mii lei | 235% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 5 mii lei | 500% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 7% · mediana 3.2% | 219% din mediană |
| Cifră pe salariat | 93 mii lei · mediana 175 mii lei | 53% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 372.264 | 357.511 | 305.623 | 292.836 | 296.550 | 250.997 | 272.262 | 184.715 | 161.745 | 47.032 | 19.475 | 22.175 | 24.873 | 14.644 | 12.717 |
| Venituri totale | 372.264 | 357.511 | 305.623 | 292.836 | 296.551 | 255.851 | 272.262 | 184.715 | 161.746 | 47.032 | 19.475 | 22.175 | 24.873 | 14.644 | 12.717 |
| Cheltuieli totale | 340.004 | 398.790 | 314.657 | 252.117 | 293.487 | 271.860 | 252.234 | 183.216 | 125.030 | 38.518 | 29.508 | 34.258 | 35.417 | 26.294 | 26.825 |
| Profit / pierdere brută | 32.260 | -41.279 | -9.034 | 40.719 | 3.064 | -16.009 | 20.028 | 1.499 | 36.716 | 8.514 | -10.033 | -12.083 | -10.544 | -11.650 | -14.108 |
| Profit / pierdere netă | 26.119 | -46.836 | -12.090 | 37.850 | 99 | -18.520 | 17.321 | -348 | 35.099 | 7.754 | -10.618 | -13.676 | -12.650 | -11.650 | -14.515 |
| Active circulante | 33.574 | 23.523 | 18.541 | 38.705 | 15.407 | 36.278 | 33.871 | 22.850 | 21.982 | 14.908 | 13.476 | 11.838 | 11.480 | 22.918 | 9.156 |
| Stocuri | 10.133 | 9.135 | 8.552 | 9.864 | 10.118 | 12.285 | — | — | — | — | — | — | — | 526 | 526 |
| Creanțe | 9.909 | 5.628 | 9.963 | 5.628 | 3.375 | 3.375 | 26.167 | 20.226 | 20.404 | 13.218 | 10.282 | 11.464 | 11.464 | 21.567 | 8.248 |
| Casa și conturi la bănci | 13.532 | 8.760 | 26 | 23.213 | 1.914 | 20.618 | 7.704 | 2.624 | 1.578 | 1.690 | — | 374 | 16 | 825 | 382 |
| Datorii | 60.056 | 76.124 | 25.444 | 32.178 | 46.731 | 67.700 | 46.774 | 53.074 | 51.858 | 79.883 | 86.205 | 73.949 | 59.915 | 58.702 | 33.290 |
| Capitaluri proprii | -26.482 | -52.601 | -6.903 | 6.527 | -31.324 | -31.422 | -12.903 | -30.224 | -29.876 | -64.975 | -72.729 | -62.111 | -48.435 | -35.784 | -24.134 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | — | 1 | 3 | — | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.01.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 5020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BIPRO SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J26/186/2007 |
| EUID | ROONRC.J26/186/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-01-31 |
| Sediu social | 1B, Sat Idrifaia Com. Suplac, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT IDRIFAIA COM. SUPLAC, NR.1B |
| Telefon | 0740695657 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
| 1250005 | PRODCOM ALEX SRL |
| 9101718 | KAMOVILL SERVICE SRL |
| 9467167 | DOVA PATICOM SRL |
| 14695250 | B&B TIM SRL |
| 15709338 | MOTOSERV SRL |
| 16659289 | D&V GROUP SRL |
| 18023490 | FLUX GLOB SRL |
| 18774438 | MALIDRA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-10-25