EDMYRIO COM SRL
CUI 20944801 · J29/308/2007 · radiată
EDMYRIO COM SRL are CUI 20944801, nr. de înregistrare J29/308/2007, înmatriculată pe 02.02.2007. Sediul social e în Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2020: cifră de afaceri 71.900 lei, profit net 20.334 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 72 mii lei · mediana 199 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 3 mii lei | 718% din mediană |
| Marjă netă | 28.3% · mediana 1.6% | de 18× mediana |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 71.900 | 96.505 | 112.366 | 160.227 | 99.149 | 88.491 | 49.904 | 116.113 | 161.217 | 178.909 |
| Venituri totale | 71.900 | 96.505 | 112.366 | 160.227 | 99.149 | 88.491 | 49.904 | 116.157 | 161.217 | 179.114 |
| Cheltuieli totale | 51.566 | 65.588 | 161.490 | 121.799 | 87.320 | 101.525 | 54.820 | 145.097 | 162.462 | 178.628 |
| Profit / pierdere brută | 20.334 | 30.917 | -49.124 | 38.428 | 11.829 | -13.034 | -4.916 | -28.940 | -1.245 | 486 |
| Profit / pierdere netă | 20.334 | 28.022 | -52.388 | 38.428 | 11.829 | -13.625 | -6.338 | -32.425 | -1.245 | 409 |
| Active imobilizate | — | 0 | 2.812 | 2.273 | 2.273 | 2.273 | 7.699 | 13.564 | 17.299 | 23.384 |
| Active circulante | 29.625 | 9.818 | 59.885 | 104.417 | 33.854 | 28.802 | 29.878 | 28.426 | 62.041 | 37.278 |
| Stocuri | 10.817 | 7.749 | 23.885 | 72.197 | 33.050 | 26.233 | 27.056 | 26.630 | 43.234 | 22.554 |
| Creanțe | — | — | — | 94 | 521 | 1.661 | 268 | 196 | 299 | 4.318 |
| Casa și conturi la bănci | 18.808 | 2.069 | 36.000 | 32.126 | 283 | 908 | 2.554 | 1.600 | 18.508 | 10.406 |
| Datorii | 1.580 | 2.107 | 82.875 | 74.480 | 42.345 | 49.123 | 42.000 | 40.075 | 45.000 | 25.077 |
| Capitaluri proprii | 28.045 | 7.711 | -20.178 | 32.210 | -6.218 | -18.048 | -4.423 | 1.915 | 34.340 | 35.585 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 02.02.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EDMYRIO COM SRL |
| Nr. reg. com. | J29/308/2007 |
| EUID | ROONRC.J29/308/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-02-02 |
| Sediu social | Str. Independenţei, 113, Orş. Băicoi, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. BĂICOI, STR. INDEPENDENŢEI, NR.113 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CATLOR TRADING IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| TORIRO SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. | 46 m |
| SPICY OUTFITS S.R.L. | 46 m |
| BEST CHROME SERV SRL inactiv | 53 m |
| DEMAN LOGISTIC SRL | 58 m |
| SC INACORY EUROCONS SRL inactiv | 65 m |
| THERMOROM HEAT PWHT SOLUTIONS SRL inactiv | 65 m |
| MNK TECHNOLOGY CONNECT S.R.L. | 74 m |
| DAVE- X BUSINESS S.R.L. | 83 m |
| ILVAS DISTRIBUTION SRL | 165 m |
| DAT AUTOPAINT S.R.L. | 168 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4719 | 2014 – 2020 |
| 4711 | 2013 |
| 4719 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25