CONSTRUCT CARLI SRL
CUI 21031476 · J2007000101342
CONSTRUCT CARLI SRL are CUI 21031476, nr. de înregistrare J2007000101342, înmatriculată pe 08.02.2007. Sediul social e în Sat Nenciuleşti, Comuna Nenciuleşti, jud. Teleorman. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1107. În 2025: cifră de afaceri 4.257.576 lei, profit net 977.554 lei, 15 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-06 | Gradinita cu program prelungit nr. 4 | Apa potabila (Rev.2) | 73 lei |
| 2024-06-04 | Gradinita cu program prelungit nr. 4 | Apa potabila (Rev.2) | 917 lei |
| 2024-05-09 | Gradinita cu program prelungit nr. 4 | Apa potabila (Rev.2) | 917 lei |
| 2024-05-09 | Gradinita cu program prelungit nr. 4 | Apa potabila (Rev.2) | 73 lei |
| 2024-04-15 | DIRECTIA PUBLICA DE ASISTENTA SOCIALA A ORASUL | Apa potabila (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-04-03 | Gradinita cu program prelungit nr. 4 | Apa potabila (Rev.2) | 73 lei |
| 2024-04-01 | Gradinita cu program prelungit nr. 4 | Apa potabila (Rev.2) | 871 lei |
| 2024-03-04 | Gradinita cu program prelungit nr. 4 | Apa potabila (Rev.2) | 871 lei |
| 2024-02-29 | DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROT | Apa potabila (Rev.2) | 5 mii lei |
| 2024-02-29 | DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROT | Apa potabila (Rev.2) | 12 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4,3 mil lei · mediana 254 mii lei | de 17× mediana |
| Profit net | 978 mii lei · mediana 7 mii lei | de 131× mediana |
| Salariați | 15 · mediana 2 | 750% din mediană |
| Marjă netă | 23% · mediana 3% | 767% din mediană |
| Cifră pe salariat | 284 mii lei · mediana 162 mii lei | 176% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.257.576 | 3.522.315 | 2.645.073 | 2.029.762 | 1.720.725 | 849.703 | 742.684 | 687.683 | 546.998 | 252.481 | 124.799 | 87.358 | 58.915 | 44.110 | 9.970 |
| Venituri totale | 4.302.043 | 3.681.124 | 2.729.849 | 2.029.788 | 1.727.205 | 849.964 | 743.443 | 691.746 | 548.792 | 252.504 | 124.799 | 87.358 | 59.047 | 51.982 | 11.333 |
| Cheltuieli totale | 3.112.473 | 3.009.813 | 1.755.355 | 1.205.737 | 968.578 | 747.104 | 641.782 | 602.581 | 397.506 | 205.428 | 164.001 | 139.107 | 156.804 | 78.068 | 25.972 |
| Profit / pierdere brută | 1.189.570 | 671.311 | 974.494 | 824.051 | 758.627 | 102.860 | 101.661 | 89.165 | 151.286 | 47.076 | -39.202 | -51.749 | -97.757 | -26.086 | -14.639 |
| Profit / pierdere netă | 977.554 | 562.656 | 933.523 | 807.873 | 744.540 | 97.881 | 94.226 | 82.288 | 145.816 | 44.551 | -42.946 | -54.370 | -99.418 | -26.086 | -14.639 |
| Active imobilizate | 1.209.409 | 1.330.260 | 856.081 | 129.046 | 111.519 | 168.627 | 169.766 | 235.363 | 262.058 | 36.754 | 43.148 | 45.412 | 53.617 | 61.821 | 21.186 |
| Active circulante | 2.267.381 | 2.083.338 | 1.984.098 | 1.621.833 | 1.307.184 | 1.051.914 | 765.199 | 609.357 | 526.344 | 466.397 | 414.197 | 356.630 | 283.495 | 205.296 | 139.080 |
| Stocuri | 2.018.884 | 1.850.999 | 1.876.582 | 1.500.905 | 1.236.213 | 990.293 | 733.498 | 586.982 | 513.630 | 459.447 | 413.129 | 356.048 | 282.901 | 202.928 | 138.323 |
| Creanțe | 177.664 | 114.655 | 86.362 | 73.026 | 64.044 | 50.474 | 13.784 | 16.745 | 10.754 | 5.553 | — | — | — | 362 | 174 |
| Casa și conturi la bănci | 70.833 | 117.684 | 21.154 | 47.902 | 6.927 | 11.147 | 17.917 | 5.630 | 1.960 | 1.397 | 1.068 | 582 | 594 | 2.006 | 583 |
| Cheltuieli în avans | — | 86 | 86 | 1.218 | 1.218 | — | — | 2.129 | 6.470 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 642.892 | 686.793 | 480.370 | 158.334 | 458.232 | 1.003.392 | 815.696 | 821.907 | 852.218 | 706.313 | 705.058 | 606.809 | 487.509 | 318.097 | 185.159 |
| Capitaluri proprii | 2.833.898 | 2.726.891 | 2.359.895 | 1.593.763 | 961.689 | 217.149 | 119.269 | 24.942 | -57.346 | -203.162 | -247.713 | -204.767 | -150.397 | -50.980 | -24.893 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 15 | 19 | 17 | 16 | 15 | 12 | 12 | 10 | 7 | 6 | 6 | 6 | 4 | 3 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Tue Nov 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.02.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman |
| CAEN principal | 1107 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONSTRUCT CARLI SRL |
| Nr. reg. com. | J2007000101342 |
| EUID | ROONRC.J2007000101342 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-02-08 |
| Sediu social | Str. Stadionului, 29, Sat Nenciuleşti Com. Nenciuleşti, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, SAT NENCIULEŞTI COM. NENCIULEŞTI, STR. STADIONULUI, NR.29 |
| Telefon | 0767925767 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROMARIUS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX 2012 SRL inactiv | aceeași clădire |
| CELL TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| CERETUL COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | aceeași clădire |
| CRISTI CHERLEA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CRISTI FOREST PELET S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ECO BOXING SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| IANIS AGRO BBY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LIANE BOOKS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MITROI C.D.M. S.R.L. | 227 m |
| MITROI PHOTO EVENT S.R.L. | 227 m |
| ȘTEF ART MOBILĂ S.R.L. | 474 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1107 | 2017 – 2025 |
| 4120 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Teleorman
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25