ONE MEDIA SRL
CUI 21060056 · J2007000682122
ONE MEDIA SRL are CUI 21060056, nr. de înregistrare J2007000682122, înmatriculată pe 12.02.2007. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8230. În 2025: cifră de afaceri 24.000 lei, profit net 19.460 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 188 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | 19 mii lei · mediana 26 mii lei | 76% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 81.1% · mediana 15.2% | 534% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 24.000 | 1.000 | 7.900 | 6.445 | 12.960 | 7.050 | 23.918 | 10.624 | 3.619 | 9.986 | 9.227 | 10.129 | 3.200 | 18.686 | 443 |
| Venituri totale | 24.000 | 1.000 | 7.900 | 6.445 | 12.960 | 7.050 | 23.918 | 10.624 | 3.619 | 9.986 | 9.227 | 10.129 | 3.200 | 18.800 | 444 |
| Cheltuieli totale | 921 | 784 | 459 | 1.302 | 3.838 | 15.522 | 2.051 | 9.399 | 6.075 | 5.760 | 4.723 | 5.747 | 5.259 | 7.662 | 6.998 |
| Profit / pierdere brută | 23.079 | 216 | 7.441 | 5.143 | 9.122 | -8.472 | 21.867 | 1.225 | -2.456 | 4.226 | 4.504 | 4.382 | -2.059 | 11.138 | -6.554 |
| Profit / pierdere netă | 19.460 | 186 | 6.250 | 4.979 | 8.741 | -8.684 | 21.149 | 906 | -2.565 | 3.926 | 4.182 | 4.078 | -2.155 | 11.138 | -6.554 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | 0 | 637 | 1.274 | 1.911 | 2.548 | 3.185 | — | — | — | — | 587 | 1.730 |
| Active circulante | 32.104 | 12.268 | 12.891 | 8.823 | 3.342 | 1.894 | 4.473 | 4.563 | 1.737 | 849 | 4.570 | 1.735 | 201 | 179 | 13.238 |
| Creanțe | 0 | — | 760 | 760 | 760 | 798 | 760 | 760 | 1.449 | 760 | 1.260 | — | — | — | 14.400 |
| Casa și conturi la bănci | 32.104 | 12.268 | 12.131 | 8.063 | 2.582 | 1.096 | 3.713 | 3.803 | 288 | 89 | 3.310 | 1.735 | 201 | 179 | -1.162 |
| Datorii | 406 | 30 | 839 | 3.021 | 3.157 | 11.086 | 5.606 | 27.482 | 26.200 | 19.562 | 27.209 | 28.556 | 31.100 | 29.510 | 54.850 |
| Capitaluri proprii | 31.698 | 12.238 | 12.052 | 5.802 | 822 | -7.918 | 778 | -20.371 | -21.278 | -18.713 | -22.639 | -26.821 | -30.899 | -28.744 | -39.882 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.02.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8230 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ONE MEDIA SRL |
| Nr. reg. com. | J12/682/2007 |
| EUID | ROONRC.J2007000682122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-02-12 |
| Sediu social | Str. TRASCĂULUI, 2, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRASCĂULUI, NR.2, AP.52 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTO SERVICE UMCD S.R.L. | aceeași clădire |
| BLACK PEARL BAR S.R.L. | aceeași clădire |
| CHILDREN ENGLISH LANGUAGE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DICON CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| GEIS SRL | aceeași clădire |
| GRAVOPLAST SRL | aceeași clădire |
| LE SIMBA ROM SRL | aceeași clădire |
| MAGO PROIECT SRL | aceeași clădire |
| MUDRA CONSULT SRL | aceeași clădire |
| MVB FLEET S.R.L. | aceeași clădire |
| OPTI MAX MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBAND INSTCOM inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (29)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08