B & B VETCOM SRL
CUI 21153856 · J2007000517220
B & B VETCOM SRL are CUI 21153856, nr. de înregistrare J2007000517220, înmatriculată pe 20.02.2007. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 251.777 lei, profit net 4.634 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 252 mii lei · mediana 172 mii lei | 146% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 31 mii lei | 15% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 1.8% · mediana 23.7% | 8% din mediană |
| Cifră pe salariat | 126 mii lei · mediana 176 mii lei | 71% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 251.777 | 248.215 | 232.073 | 228.953 | 257.257 | 280.302 | 198.741 | 196.109 | 202.542 | 208.332 | 208.453 | 134.049 | 143.247 | 128.218 | 71.997 |
| Venituri totale | 251.850 | 248.215 | 232.551 | 228.953 | 257.257 | 290.505 | 198.741 | 196.109 | 202.542 | 208.332 | 208.453 | 134.049 | 143.247 | 128.218 | 71.997 |
| Cheltuieli totale | 245.074 | 193.350 | 163.341 | 157.816 | 197.279 | 214.280 | 171.795 | 158.839 | 160.327 | 166.317 | 158.762 | 132.597 | 131.802 | 128.912 | 40.634 |
| Profit / pierdere brută | 6.776 | 54.865 | 69.210 | 71.137 | 59.978 | 76.225 | 26.946 | 37.270 | 42.215 | 42.015 | 49.691 | 1.452 | 11.445 | -694 | 31.363 |
| Profit / pierdere netă | 4.634 | 52.433 | 67.385 | 69.234 | 57.969 | 73.836 | 25.288 | 35.319 | 40.190 | 39.931 | 43.437 | -2.569 | 7.388 | -694 | 31.363 |
| Active imobilizate | 46.382 | 23.029 | 27.249 | 2.867 | 4.778 | 6.975 | 1.288 | 4.983 | 8.677 | 6.302 | 13.942 | 36.958 | 59.975 | 71.589 | 6.023 |
| Active circulante | 22.061 | 40.707 | 49.032 | 72.927 | 61.923 | 75.286 | 31.630 | 38.291 | 38.463 | 37.494 | 27.783 | 10.941 | 10.888 | 14.991 | 5.369 |
| Stocuri | 6.858 | 6.679 | 5.837 | 10.452 | 11.935 | 10.315 | 8.306 | 10.322 | 12.627 | 9.125 | 12.555 | 8.614 | 8.881 | 10.337 | 3.362 |
| Creanțe | 3 | 4 | 7.295 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 15.200 | 34.024 | 35.900 | 62.475 | 49.988 | 64.971 | 23.324 | 27.969 | 25.836 | 28.369 | 15.228 | 2.327 | 2.007 | 4.654 | 2.007 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.666 | 317 | 407 | 127 | — |
| Datorii | 11.136 | 11.063 | 8.656 | 6.320 | 8.492 | 8.185 | 7.390 | 7.715 | 6.710 | 3.625 | 4.956 | 48.217 | 68.702 | 91.527 | 15.517 |
| Capitaluri proprii | 57.307 | 52.673 | 67.625 | 69.474 | 58.209 | 74.076 | 25.528 | 35.559 | 40.430 | 40.171 | 43.435 | -1 | 2.568 | -4.820 | -4.125 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.02.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | B & B VETCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J2007000517220 |
| EUID | ROONRC.J2007000517220 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-02-20 |
| Sediu social | Str. Cărămidari, 25, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CĂRĂMIDARI, NR.25 |
| Telefon | 0788229762 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEST CONSULT TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| EDAM LTD SRL inactiv | aceeași clădire |
| F & D SOUND EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| FUN & SWIM LAND S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GAIA CLEAN SERV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GROOMING CENTER SRL | aceeași clădire |
| KORA-TEMOS SRL | aceeași clădire |
| LOOK UP SRL inactiv | aceeași clădire |
| MATEI CONSTANTIN CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MAXXY NICO SRL inactiv | aceeași clădire |
| PULSTAR COMPANY SRL | aceeași clădire |
| ROBIY & YULY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7500 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25