GOODYNO S.R.L.
CUI 21244504 · J08/613/2007
GOODYNO S.R.L. are CUI 21244504, nr. de înregistrare J08/613/2007, înmatriculată pe 28.02.2007. Sediul social e în Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7820. În 2025: cifră de afaceri 151.535 lei, profit net 14.324 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 152 mii lei · mediana 188 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 26 mii lei | 56% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 9.5% · mediana 15.2% | 63% din mediană |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 151.535 | 288.877 | 145.594 | 90.062 | 86.702 | 125.258 | 104.863 | 144.622 | 140.608 | 116.870 | 156.204 | 97.378 | 163.566 | 99.812 | 121.325 |
| Venituri totale | 170.389 | 288.899 | 145.767 | 90.331 | 87.221 | 125.844 | 108.792 | 144.622 | 140.646 | 116.870 | 156.204 | 97.378 | 163.566 | 99.872 | 121.325 |
| Cheltuieli totale | 153.337 | 241.493 | 127.466 | 69.694 | 77.567 | 69.099 | 83.756 | 74.199 | 117.282 | 88.291 | 116.634 | 90.255 | 136.377 | 99.043 | 124.217 |
| Profit / pierdere brută | 17.052 | 47.406 | 18.301 | 20.637 | 9.654 | 56.745 | 25.036 | 70.423 | 23.364 | 28.579 | 39.570 | 7.123 | 27.189 | 829 | -2.892 |
| Profit / pierdere netă | 14.324 | 39.463 | 14.560 | 17.935 | 7.047 | 52.987 | 21.890 | 66.299 | 19.849 | 25.074 | 34.884 | 4.202 | 22.580 | 744 | -2.892 |
| Active imobilizate | 37.441 | 50.647 | 63.946 | 14.761 | 15.133 | 6.958 | 7.329 | 7.639 | 8.456 | 5.636 | 6.044 | 7.125 | 17.125 | 18.403 | 20.095 |
| Active circulante | 99.559 | 125.127 | 101.008 | 90.207 | 92.088 | 155.842 | 93.025 | 104.627 | 89.351 | 98.390 | 71.315 | 53.165 | 22.249 | 14.583 | 85.975 |
| Stocuri | 70 | 70 | 70 | 17.494 | 14.286 | 0 | 0 | — | 259 | — | — | — | — | 2.430 | 2.928 |
| Creanțe | 59.137 | 79.004 | 46.069 | 30.402 | 43.050 | 54.266 | 29.906 | 25.532 | 31.367 | 15.912 | 20.784 | 23.875 | 9.168 | 5.704 | 70.918 |
| Casa și conturi la bănci | 40.352 | 46.053 | 54.869 | 42.311 | 34.752 | 101.576 | 63.119 | 79.095 | 57.725 | 82.478 | 50.531 | 24.169 | 13.081 | 6.449 | 12.129 |
| Datorii | 120.919 | 134.554 | 130.702 | 85.276 | 23.540 | 86.166 | 76.707 | 44.210 | 76.241 | 77.235 | 15.963 | 33.778 | 17.065 | 33.257 | 107.084 |
| Capitaluri proprii | 16.081 | 41.220 | 34.252 | 19.692 | 83.681 | 76.634 | 23.647 | 68.056 | 21.566 | 26.791 | 61.396 | 26.512 | 22.309 | -271 | -1.014 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Dec 01 2025 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.02.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Codlea |
| CAEN principal | 7820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GOODYNO SRL |
| Nr. reg. com. | J08/613/2007 |
| EUID | ROONRC.J08/613/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-02-28 |
| Sediu social | Str. Noului, 179, Sat Hălchiu Com. Hălchiu, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT HĂLCHIU COM. HĂLCHIU, STR. NOULUI, NR.179 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GTI 89 D & I AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRUCOS TRANS SRL | 42 m |
| DRUG ZOO SRL | 42 m |
| ALEX FOTO-HUNTING SRL | 45 m |
| ALEX WILDLIFE TOUR S.R.L. | 45 m |
| CONSILIERE TERAPEUTICĂ S.R.L. | 45 m |
| ERSENI CONSTRUCT S.R.L. | 45 m |
| GÂSCĂRIA CARPATINĂ S.R.L. | 45 m |
| IRIP CONSULT S.R.L. | 45 m |
| PADORA WORKS S.R.L. | 45 m |
| MAV PROPERTY S.R.L. | 57 m |
| BIBAC SRL inactiv | 96 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7820 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25