INEXCONT ABS S.R.L.
CUI 21260640 · J29/567/2007
INEXCONT ABS S.R.L. are CUI 21260640, nr. de înregistrare J29/567/2007, înmatriculată pe 02.03.2007. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 172 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 79.650 | 72.400 | 37.400 | 6.600 | 7.200 | 6.600 | 9.600 | 16.500 | 27.050 | 21.050 | 55.350 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 79.650 | 72.400 | 37.400 | 6.600 | 7.200 | 6.600 | 21.766 | 16.500 | 27.050 | 21.050 | 55.351 |
| Cheltuieli totale | 0 | — | 2.856 | 6.041 | 11.584 | 13.774 | 15.416 | 1.780 | 34.844 | 4.522 | 7.207 | 18.230 | 22.368 | 32.120 | 35.977 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -2.856 | -6.041 | 68.066 | 58.626 | 21.984 | 4.820 | -27.644 | 2.078 | 14.559 | -1.730 | 4.682 | -11.070 | 19.374 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -2.856 | -6.041 | 65.724 | 56.486 | 20.862 | 4.622 | -27.860 | 1.880 | 13.906 | -2.225 | 3.908 | -11.070 | 16.360 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.280 | 6.560 | — | — | 0 | 4.823 | 5.580 | 6.750 | 13.894 | 21.451 | 29.160 |
| Active circulante | 146.943 | 146.943 | 146.943 | 149.799 | 153.760 | 84.659 | 35.978 | 12.931 | 8.200 | 31.237 | 69.131 | 53.848 | 48.632 | 36.849 | 70.103 |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.000 | 600 | 600 | 5.400 | 4.800 | 28.500 | 24.500 | 21.300 | 20.300 | 11.102 | 4.900 |
| Casa și conturi la bănci | 146.943 | 146.943 | 146.943 | 149.799 | 146.760 | 84.059 | 35.378 | 7.531 | 3.400 | 2.737 | 44.631 | 32.548 | 28.332 | 25.747 | 65.203 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 0 | 102 | 237 | 210 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.200 | 1.103 | 2.348 | 162 | 54 | 54 | 585 | 378 | 183 | 0 | 29.866 |
| Capitaluri proprii | 146.943 | 146.943 | 146.943 | 149.799 | 155.840 | 90.116 | 33.630 | 12.769 | 8.146 | 36.006 | 74.126 | 60.220 | 62.445 | 58.537 | 69.607 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.03.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INEXCONT ABS SRL |
| Nr. reg. com. | J29/567/2007 |
| EUID | ROONRC.J29/567/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-03-02 |
| Sediu social | Str. Vasile Goldiş, 9, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VASILE GOLDIŞ, NR.9 |
| Telefon | 0722215638 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MASTER EDUCATION CAMP S.R.L. | aceeași clădire |
| MASTER EDUCATION SRL | aceeași clădire |
| CONSAGRAR - GROUP SRL inactiv | 19 m |
| UNDERCOVER SUN SRL inactiv | 19 m |
| ALGO EXTRA PAN SRL | 49 m |
| GEOMIKE COM SRL | 49 m |
| GEONETWORK SRL inactiv | 49 m |
| MIRO SRL | 64 m |
| TOPFLOW DYNAMIC S.R.L. | 69 m |
| ANZICOS G.W.T. SRL inactiv | 71 m |
| AUTOFIX TORCĂTORI S.R.L. | 71 m |
| PENSTAR IMPEX SRL | 71 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08