TIERRA SERV COM SRL
CUI 21293817 · J2007004659401
TIERRA SERV COM SRL are CUI 21293817, nr. de înregistrare J2007004659401, înmatriculată pe 07.03.2007. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 164.415 lei, profit net 57.803 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 164 mii lei · mediana 105 mii lei | 156% din mediană |
| Profit net | 58 mii lei · mediana 7 mii lei | 856% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 35.2% · mediana 10.2% | 345% din mediană |
| Cifră pe salariat | 164 mii lei · mediana 110 mii lei | 150% din mediană |
Comparat cu 19.638 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 164.415 | 231.509 | 272.905 | 321.213 | 244.145 | 168.853 | 436.329 | 299.629 | 217.644 | 219.755 | 197.946 | 186.072 | 158.359 | 57.598 | 79.541 |
| Venituri totale | 187.226 | 231.533 | 274.383 | 464.387 | 244.145 | 184.402 | 436.329 | 299.629 | 217.644 | 219.755 | 197.946 | 186.072 | 158.359 | 57.598 | 90.407 |
| Cheltuieli totale | 127.955 | 158.176 | 169.410 | 426.295 | 226.913 | 175.489 | 418.623 | 261.692 | 167.218 | 193.521 | 53.860 | 105.114 | 69.086 | 46.866 | 89.868 |
| Profit / pierdere brută | 59.271 | 73.357 | 104.973 | 38.092 | 17.232 | 8.913 | 17.706 | 37.937 | 50.426 | 26.234 | 144.086 | 80.958 | 89.273 | 10.732 | 539 |
| Profit / pierdere netă | 57.803 | 71.014 | 103.422 | 34.238 | 14.180 | 7.225 | 13.373 | 34.941 | 47.254 | 23.334 | 138.066 | 75.376 | 84.997 | 10.732 | 539 |
| Active imobilizate | — | 6.776 | 14.907 | 23.039 | 179.933 | 39.302 | 0 | 54.910 | 71.826 | 34.634 | — | 672 | 37.536 | 38.477 | 38.948 |
| Active circulante | 342.231 | 297.133 | 211.655 | 129.937 | 49.365 | 62.410 | 65.771 | 5.863 | 220.333 | 250.201 | 264.482 | 128.448 | 15.820 | 31.461 | 52.737 |
| Stocuri | — | 2.534 | 2.324 | — | 7.850 | 51.242 | 59.024 | — | — | — | — | — | — | — | 13.532 |
| Creanțe | 288.536 | 75.636 | 74.000 | 72.802 | 4.165 | 1.748 | 682 | 585 | — | 6.307 | 5.173 | 5.173 | 15.676 | 14.267 | 13.712 |
| Casa și conturi la bănci | 53.695 | 218.963 | 135.331 | 57.135 | 37.350 | 9.420 | 6.065 | 5.278 | 220.333 | 243.894 | 259.309 | 123.275 | 144 | 17.194 | 25.493 |
| Cheltuieli în avans | 308 | 1.205 | — | — | 1.761 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 21.016 | 51.644 | 43.366 | 73.202 | 185.523 | 43.387 | 14.670 | 23.045 | 60.434 | 364 | 3.344 | 6.048 | 5.660 | 107.240 | 139.719 |
| Capitaluri proprii | 321.523 | 253.470 | 183.196 | 79.774 | 45.536 | 58.325 | 51.101 | 37.728 | 231.725 | 284.471 | 261.138 | 123.072 | 47.696 | -37.302 | -48.034 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.03.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TIERRA SERV COM SRL |
| Nr. reg. com. | J2007004659401 |
| EUID | ROONRC.J2007004659401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-03-07 |
| Sediu social | Str. Zeţarilor, 29-31, CORP B BIROU 1, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR ZEŢARILOR, NR.29-31, CORP B BIROU 1 |
| Telefon | 0726101637 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALCORAL EXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVE BOUTIQUE FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| DAMIAN ART CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| ECO SENS SRL | aceeași clădire |
| ELIO COMAUTO TOUR SRL | aceeași clădire |
| GOMEZ STYLE SRL | aceeași clădire |
| LAMAR 93 SRL | aceeași clădire |
| OTRISGAMES S.R.L. | aceeași clădire |
| PETRO VENTURES EUROPE B.V. MAASTRICHT - SUCURSALA BUCUREŞTI | aceeași clădire |
| PETRO VENTURES RESOURCES SRL | aceeași clădire |
| PRIORITY LINE S.R.L. | aceeași clădire |
| SATURN SA | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8559 | 2018 – 2025 |
| 9602 | 2014 – 2017 |
| 4332 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25