ÎNCHIRIERI ŞI CONSTRUCŢII DIN NORD SRL
CUI 21359059 · J2007000543241
ÎNCHIRIERI ŞI CONSTRUCŢII DIN NORD SRL are CUI 21359059, nr. de înregistrare J2007000543241, înmatriculată pe 14.03.2007. Sediul social e în Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de Jos, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7732. În 2024: cifră de afaceri 8.800 lei, pierdere netă 4.240 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -44 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 8.800 | 19.985 | 79.773 | 25.306 | 4.058 | 13.812 | 19.857 | 3.005 | 728 | 21.038 | 16.393 | 15.969 | 13.650 | 8.855 |
| Venituri totale | 0 | 8.815 | 19.985 | 79.773 | 25.306 | 4.065 | 13.812 | 19.862 | 3.005 | 728 | 21.038 | 16.393 | 15.969 | 13.650 | 8.855 |
| Cheltuieli totale | 44.078 | 13.055 | 31.791 | 100.170 | 19.657 | 3.899 | 10.020 | 12.271 | 18.074 | 9.606 | 15.922 | 10.695 | 4.445 | 24.678 | 19.823 |
| Profit / pierdere brută | -44.078 | -4.240 | -11.806 | -20.397 | 5.649 | 166 | 3.792 | 7.591 | -15.069 | -8.878 | 5.116 | 5.698 | 11.524 | -11.028 | -10.968 |
| Profit / pierdere netă | -44.078 | -4.240 | -11.816 | -21.194 | 4.890 | 44 | 3.378 | 6.995 | -15.159 | -8.900 | 4.485 | 5.206 | 11.097 | -11.028 | -10.968 |
| Active imobilizate | 40.964 | 62.812 | 62.812 | 62.812 | 3.989 | 3.989 | 3.989 | 3.989 | 3.989 | 3.989 | 3.989 | 5.536 | 5.536 | 5.536 | 2.229 |
| Active circulante | 160.119 | 174.710 | 248.803 | 242.036 | 221.134 | 237.461 | 236.473 | 232.968 | 209.027 | 213.772 | 217.701 | 207.601 | 207.279 | 204.241 | 195.023 |
| Stocuri | 127.094 | 125.359 | 125.359 | 124.603 | 174.604 | 188.471 | 188.471 | 186.654 | 174.518 | 175.463 | 172.150 | 173.037 | 161.618 | 160.843 | 169.817 |
| Creanțe | 30.269 | 44.635 | 106.726 | 106.975 | 37.679 | 39.619 | 40.822 | 45.222 | 33.120 | 33.509 | 43.450 | 32.680 | 40.057 | 38.897 | 22.834 |
| Casa și conturi la bănci | 2.756 | 4.716 | 16.718 | 10.458 | 8.851 | 9.371 | 7.180 | 1.092 | 1.389 | 4.800 | 2.101 | 1.884 | 5.604 | 4.501 | 2.372 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 61.359 | 61.359 | 61.359 | 61.359 | 61.359 | 61.360 | 53.060 | 53.060 | 53.060 | 53.060 | 53.060 | 53.123 | 53.060 |
| Datorii | 429.130 | 421.491 | 491.344 | 472.760 | 371.843 | 393.060 | 392.116 | 391.990 | 366.744 | 343.241 | 338.270 | 334.202 | 350.506 | 358.628 | 335.012 |
| Capitaluri proprii | -228.047 | -183.969 | -118.370 | -106.553 | -85.361 | -90.251 | -90.295 | -93.673 | -100.668 | -72.420 | -63.520 | -68.005 | -84.631 | -95.728 | -84.700 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.03.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus |
| CAEN principal | 7732 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ÎNCHIRIERI ŞI CONSTRUCŢII DIN NORD SRL |
| Nr. reg. com. | J24/543/2007 |
| EUID | ROONRC.J2007000543241 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-03-14 |
| Sediu social | , 415, Sat Vişeu de Jos Com. Vişeu de Jos, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, SAT VIŞEU DE JOS COM. VIŞEU DE JOS, , NR.415 |
| Telefon | 0745794435 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4120 | 2024 – 2025 |
| 4399 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Maramureş
| 2208254 | INTRACOM S.R.L. |
| 2950910 | COSMA SRL |
| 22327020 | LAU & TOTO SRL |
| 22327128 | EDIL COSMA SRL |
| 23836782 | ELECTROBRAND SRL |
| 24526569 | PROINSTAL - LOGISTIC SRL |
| 26273489 | RUS MACHINERY SRL |
| 33141596 | APITORENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25