ANTONY TOUR 1306 S.R.L.
CUI 21451380 · J2007000581041
ANTONY TOUR 1306 S.R.L. are CUI 21451380, nr. de înregistrare J2007000581041, înmatriculată pe 26.03.2007. Sediul social e în Sat Lunca Asău, Comuna Asău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 133.303 lei, pierdere netă 149.210 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 133 mii lei · mediana 158 mii lei | 84% din mediană |
| Profit net | -149 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -111.9% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 133 mii lei · mediana 175 mii lei | 76% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 133.303 | 107.605 | 127.639 | 245.034 | 209.150 | 83.814 | — | 33.613 | 10.107 | 13.663 | 6.067 | 0 | 62.810 | 48.729 | 18.953 |
| Venituri totale | 133.994 | 119.184 | 271.639 | 344.730 | 213.380 | 102.612 | 51.432 | 33.652 | 10.107 | 13.663 | 9.996 | 0 | 62.810 | 48.729 | 18.953 |
| Cheltuieli totale | 282.591 | 164.955 | 268.948 | 326.947 | 209.356 | 101.361 | 48.709 | 76.738 | 2.140 | 18.489 | 26.623 | 49.717 | 55.910 | 48.722 | 63.138 |
| Profit / pierdere brută | -148.597 | -45.771 | 2.691 | 17.783 | 4.024 | 1.251 | 2.723 | -43.086 | 7.967 | -4.826 | -16.627 | -49.717 | 6.900 | 7 | -44.185 |
| Profit / pierdere netă | -149.210 | -46.963 | 382 | 14.853 | 1.934 | 61 | 1.180 | -44.085 | 7.664 | -5.236 | -16.927 | -49.717 | 5.474 | 7 | -44.185 |
| Active imobilizate | 102.002 | 176.975 | 262.652 | 85.615 | 154.975 | 261.570 | 294.206 | 403.713 | — | — | — | 7.372 | 36.861 | 66.349 | 89.694 |
| Active circulante | 16.413 | 115.293 | 56.674 | 40.188 | 1.243 | 29.935 | 21.373 | 39.518 | 12.985 | 17.256 | 23.263 | 30.313 | 21.533 | 32.007 | 33.114 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 4.405 | — | — | — | 2.018 | 5.001 | 6.569 | 6.568 | 10.651 | 12.079 |
| Creanțe | 2.231 | 41.787 | 39.982 | 26.506 | 1.020 | 20.163 | 14.013 | 39.165 | 12.809 | 14.729 | 17.460 | 17.920 | 9.441 | 17.039 | 18.995 |
| Casa și conturi la bănci | 14.182 | 73.506 | 16.692 | 13.682 | 223 | 5.367 | 7.360 | 353 | 176 | 509 | 802 | 5.824 | 5.524 | 4.317 | 2.040 |
| Datorii | 297.272 | 321.915 | 302.010 | 108.870 | 154.138 | 291.359 | 315.494 | 662.857 | 188.526 | 200.462 | 201.233 | 198.728 | 169.720 | 215.156 | 239.615 |
| Capitaluri proprii | -178.857 | -29.647 | 17.316 | 16.933 | 2.080 | 146 | 85 | -219.626 | -175.541 | -183.206 | -177.970 | -161.043 | -111.326 | -116.800 | -116.807 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.03.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANTONY TOUR 1306 S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J04/581/2007 |
| EUID | ROONRC.J2007000581041 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-03-26 |
| Sediu social | Str. Primăverii, 12, Sat Lunca Asău Com. Asău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, SAT LUNCA ASĂU COM. ASĂU, STR. PRIMĂVERII, NR.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AA AUTOMOBILE GARAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| COOPERATIVA AGRICOLĂ VALEA ASĂULUI | 186 m |
| ADALEX CER S.R.L. | 244 m |
| ASPENDOS FOOD S.R.L. | 244 m |
| CAMARA STOCARE S.R.L. | 244 m |
| CAMATTO-TEHNIK S.R.L. | 244 m |
| MC PAPER S.R.L. | 244 m |
| OLD CHARLIZE S.R.L. | 244 m |
| STOCARE WATT S.R.L. | 244 m |
| VOLT CONSTRUCT ENERGY S.R.L. | 244 m |
| ASTRIDA PRODCOM SRL | 352 m |
| AUTO REGENT SRL | 352 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4764 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Bacău
| 944149 | ROTBAC SRL |
| 945667 | SICONI SRL |
| 946000 | CAT-ION SRL |
| 947749 | INTERCOP SRL |
| 948574 | GELICONF SRL |
| 949421 | LUPTRANS SRL |
| 950612 | TRANSPORT AUTO SI SERVICII SA |
| 952320 | A.B.C.-COMIMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25