M & N CONSULTING CO SRL
CUI 21709073 · J23/1273/2007 · radiată
M & N CONSULTING CO SRL are CUI 21709073, nr. de înregistrare J23/1273/2007, înmatriculată pe 09.05.2007. Sediul social e în Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2023: cifră de afaceri 2.600 lei, pierdere netă 6.964 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3 mii lei · mediana 188 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -267.8% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.600 | 12.470 | 19.820 | 6.700 | 6.450 | 19.800 | 33.050 | 17.715 | 19.550 | 39.832 | 20.290 | 22.085 | 10.040 |
| Venituri totale | 2.600 | 12.470 | 19.820 | 6.700 | 6.450 | 19.800 | 33.050 | 17.715 | 19.551 | 39.832 | 20.290 | 22.085 | 10.040 |
| Cheltuieli totale | 9.564 | 12.052 | 17.549 | 17.648 | 14.935 | 16.886 | 28.695 | 10.471 | 10.282 | 13.742 | 12.686 | 14.094 | 18.671 |
| Profit / pierdere brută | -6.964 | 418 | 2.271 | -10.948 | -8.485 | 2.914 | 4.355 | 7.244 | 9.269 | 26.090 | 7.604 | 7.991 | -8.631 |
| Profit / pierdere netă | -6.964 | 96 | 1.676 | -11.149 | -8.679 | 2.319 | 3.363 | 6.801 | 8.682 | 24.895 | 6.995 | 7.328 | -8.932 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 153 | 303 | 303 |
| Active circulante | 3.226 | 3.849 | 801 | 332 | 1.803 | 7.950 | 5.781 | 3.342 | 1.574 | 2.845 | 3.185 | 5.423 | 1.885 |
| Stocuri | 1.329 | 1.329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 662 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 800 | 0 | 0 | 0 | 1.700 | 0 | 0 | 0 | 928 | 1.000 | 1.830 | 3.294 | 1.830 |
| Casa și conturi la bănci | 1.097 | 2.520 | 801 | 332 | 103 | 7.950 | 5.119 | 3.342 | 646 | 1.845 | 1.355 | 2.129 | 55 |
| Cheltuieli în avans | 67 | 67 | 170 | 170 | 125 | 125 | 0 | 0 | 477 | 269 | 269 | 269 | 269 |
| Datorii | 21.111 | 14.770 | 11.921 | 13.128 | 3.405 | 873 | 898 | 1.822 | 7.332 | 17.077 | 42.465 | 51.848 | 55.638 |
| Capitaluri proprii | -17.818 | -10.854 | -10.950 | -12.626 | -1.477 | 7.202 | 4.883 | 1.520 | -5.281 | -13.963 | -38.858 | -45.853 | -53.181 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 09.10.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | M & N CONSULTING CO SRL |
| Nr. reg. com. | J23/1273/2007 |
| EUID | ROONRC.J23/1273/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-05-09 |
| Sediu social | Str EROU IANCU NICOLAE, 103, VILA E12. CAMERA 3, Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EROU IANCU NICOLAE, NR.103, VILA E12, CAMERA 3 |
| Telefon | 0760524471 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2LU&CRIS ATELIER PRESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| A MODELS AGENCY SRL | aceeași clădire |
| ABLAOU CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AD MEDIA CONSULT SRL | aceeași clădire |
| AMARE STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| AMO GLOBAL CONSULCO SRL | aceeași clădire |
| ANPACS MEDIA & EVENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AQ ATELIER PROIECTARE SRL | aceeași clădire |
| ARAMED ORL SPECIALIST S.R.L. | aceeași clădire |
| ARKA BLUE SERVICES SRL | aceeași clădire |
| ARTIST DIRECTIA 5 EVENT SRL | aceeași clădire |
| AVA CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (37)
Sunt 37 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25