MIRELA SERV COM SRL
CUI 2172215 · J18/763/1992
MIRELA SERV COM SRL are CUI 2172215, nr. de înregistrare J18/763/1992, înmatriculată pe 11.05.1992. Sediul social e în Loc. Rovinari, Oraş Rovinari, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 148.227 lei, profit net 3.702 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 148 mii lei · mediana 66 mii lei | 224% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 2 mii lei | 220% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 2.5% · mediana 3.7% | 68% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 148.227 | 294.209 | 298.690 | 290.703 | 294.745 | 173.953 | 144.796 | 197.181 | 46.396 | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Venituri totale | 148.227 | 294.209 | 298.690 | 299.304 | 294.745 | 180.314 | 144.796 | 197.181 | 46.396 | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 143.458 | 286.404 | 246.136 | 210.402 | 214.370 | 145.444 | 125.904 | 111.570 | 23.200 | — | — | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 4.769 | 7.805 | 52.554 | 88.902 | 80.375 | 34.870 | 18.892 | 85.611 | 23.196 | 0 | — | — | — | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 3.702 | 4.139 | 43.659 | 86.360 | 79.199 | 33.648 | 17.444 | 83.640 | 22.532 | 0 | — | — | — | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 20.226 | 24.840 | 24.258 | 20.682 | 12.703 | 12.703 | 12.703 | 11.207 | 4.314 | 4.315 | 4.315 | 4.315 | 4.315 | 4.315 | 4.315 |
| Active circulante | 103.383 | 167.616 | 81.395 | 144.475 | 143.878 | 123.955 | 99.633 | 145.910 | 46.658 | — | 385 | 385 | 386 | 385 | 386 |
| Stocuri | 77.720 | 113.955 | 73.604 | 40.443 | 35.501 | 39.105 | 28.924 | 16.276 | 17.689 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 1.087 | 1.087 | 1.087 | 2.287 | 17.864 | 40.414 | 71.500 | 20.000 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 25.663 | 52.574 | 6.704 | 102.945 | 106.090 | 66.986 | 30.295 | 58.134 | 8.969 | — | 385 | 385 | 386 | 385 | 386 |
| Datorii | 101.331 | 155.880 | 30.216 | 36.031 | 74.815 | 105.090 | 89.416 | 67.642 | 25.137 | 1.012 | 1.397 | 1.397 | 1.398 | 1.397 | 1.397 |
| Capitaluri proprii | 22.278 | 36.576 | 75.437 | 129.126 | 81.766 | 31.568 | 22.920 | 89.475 | 25.835 | 3.303 | 3.303 | 3.303 | 3.303 | 3.303 | 3.304 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 22.04.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Rovinari |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIRELA SERV COM SRL |
| Nr. reg. com. | J18/763/1992 |
| EUID | ROONRC.J18/763/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-05-11 |
| Sediu social | Str. Autoliv, 10, Orş. Rovinari, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, ORŞ. ROVINARI, STR. AUTOLIV, NR.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9602 | 2017 – 2025 |
| 5630 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Gorj
| 2155702 | FLOREXIM SRL |
| 2170575 | NICOSMUN SRL |
| 7973575 | VILNEL SRL |
| 8466481 | CAMICAZE SRL |
| 9075767 | SALON IL SRL |
| 15043212 | MARIBEL SRL |
| 15429435 | SALON JANYN SRL |
| 15702437 | LONDONWELL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25