CRC AUTO PRO S.R.L.
CUI 21762573 · J03/1001/2007
CRC AUTO PRO S.R.L. are CUI 21762573, nr. de înregistrare J03/1001/2007, înmatriculată pe 18.05.2007. Sediul social e în Oraş Mioveni, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 30.268 lei, profit net 12.495 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 30 mii lei · mediana 199 mii lei | 15% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 3 mii lei | 441% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 41.3% · mediana 1.6% | de 26× mediana |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.268 | 32.413 | 18.054 | 25.709 | 16.016 | 10.795 | 45.622 | 52.134 | 170.204 | 285.821 | 230.469 | 169.719 | 143.872 | 139.446 | 82.663 |
| Venituri totale | 30.268 | 32.413 | 25.851 | 190.884 | 16.016 | 16.699 | 47.723 | 52.134 | 170.204 | 285.821 | 230.469 | 169.719 | 145.286 | 139.452 | 82.741 |
| Cheltuieli totale | 15.776 | 18.663 | 23.863 | 18.803 | 40.914 | 14.989 | 43.245 | 98.024 | 159.121 | 231.859 | 203.539 | 205.150 | 155.083 | 206.682 | 134.089 |
| Profit / pierdere brută | 14.492 | 13.750 | 1.988 | 172.081 | -24.898 | 1.710 | 4.478 | -45.890 | 11.083 | 53.962 | 26.930 | -35.431 | -9.797 | -67.230 | -51.348 |
| Profit / pierdere netă | 12.495 | 11.792 | 1.669 | 166.469 | -25.378 | 1.209 | 3.613 | -47.070 | 9.381 | 51.104 | 20.016 | -40.523 | -13.805 | -67.230 | -51.348 |
| Active imobilizate | 25.797 | 27.396 | 29.437 | 26.697 | 27.287 | 29.769 | 32.880 | 35.992 | 38.677 | 35.962 | 33.163 | 35.663 | 30.524 | 13.105 | 15.106 |
| Active circulante | 59.718 | 66.228 | 62.455 | 73.825 | 68.770 | 74.977 | 74.935 | 61.912 | 73.153 | 76.671 | 91.686 | 82.911 | 84.290 | 78.640 | 56.240 |
| Stocuri | 35.148 | 38.491 | 45.646 | 50.030 | 55.944 | 57.952 | 60.756 | 51.669 | 52.593 | 55.630 | 59.602 | 67.500 | 72.151 | 66.515 | 47.286 |
| Creanțe | 12.128 | 12.128 | 12.128 | 12.667 | 12.218 | 12.460 | 13.544 | 10.193 | 20.256 | 19.377 | 30.661 | 14.351 | 11.375 | 9.133 | 7.550 |
| Casa și conturi la bănci | 12.442 | 15.609 | 4.681 | 11.128 | 608 | 4.565 | 635 | 50 | 304 | 1.664 | 1.423 | 1.060 | 764 | 2.992 | 1.404 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 52.900 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Datorii | 51.737 | 72.341 | 82.401 | 92.700 | 254.704 | 238.015 | 242.293 | 235.995 | 255.751 | 213.035 | 276.354 | 290.095 | 245.812 | 208.938 | 121.309 |
| Capitaluri proprii | 33.778 | 21.283 | 9.491 | 7.822 | -158.647 | -133.269 | -134.478 | -138.091 | -91.021 | -100.402 | -151.505 | -171.521 | -130.998 | -117.193 | -49.963 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 1 | 0 | — | 4 | 7 | 5 | 5 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.05.2007 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRC AUTO PRO SRL |
| Nr. reg. com. | J03/1001/2007 |
| EUID | ROONRC.J03/1001/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-05-18 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie, camera 3, Orş. Mioveni, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, LOC. MIOVENI ORŞ. MIOVENI, STR. 1 DECEMBRIE, BL.H37, SC.A, ET.1, AP.7 |
| Telefon | 0788798634 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AEGYP SECURITY SYSTEMS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AL-MIS SRL | aceeași clădire |
| ALDESTAR TOP TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
| ALIROM SRL | aceeași clădire |
| ANDREI AUTO SOF S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEAUTY LOFT COSMETICS S.R.L. | aceeași clădire |
| BEBY MED-SAN SRL | aceeași clădire |
| BELLE SOPHIA STUDIO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BENDIS AKASHA S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTRUCT GRAND STYLE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CORALE TRANS UNIC SRL | aceeași clădire |
| CRC AUTO DAVIREB SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (41)
Sunt 41 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Argeş
| 133872 | QUATRO IMPORT-EXPORT SRL |
| 141000 | BIVA SRL |
| 151496 | HULUBESCU SERVAUTOTRANS IMPORT-EXPORT SNC |
| 153837 | STEFANITA SRL |
| 154441 | NELU SUSTER SRL |
| 154506 | EFICIENT SRL |
| 156868 | SEER SRL |
| 157170 | MINI-SERVICE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25