IFN AVELIN SRL
CUI 21779699 · J38/501/2007 · radiată
IFN AVELIN SRL are CUI 21779699, nr. de înregistrare J38/501/2007, înmatriculată pe 22.05.2007. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6492. În 2018: cifră de afaceri 235.138 lei, profit net 58.875 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -7 mii lei · mediana 23 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 14.292 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 235.138 | 96.441 | 76.678 | 86.103 | 98.547 | 126.585 | 164.644 | 306.444 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 235.425 | 102.141 | 76.678 | 86.103 | 98.547 | 126.585 | 164.644 | 306.444 |
| Cheltuieli totale | 6.807 | 2.676 | 174.196 | 94.255 | 69.464 | 74.992 | 66.268 | 79.389 | 90.825 | 136.477 |
| Profit / pierdere brută | -6.807 | -2.676 | 61.229 | 7.886 | 7.214 | 11.111 | 32.279 | 47.196 | 73.819 | 169.967 |
| Profit / pierdere netă | -6.807 | -2.676 | 58.875 | 6.858 | 6.447 | 8.528 | 29.322 | 43.398 | 68.880 | 160.319 |
| Active imobilizate | — | — | — | 21.412 | 33.025 | 33.026 | 42.328 | 62.669 | 81.148 | 98.088 |
| Active circulante | 6.611 | 30.836 | 143.391 | 314.795 | 334.641 | 479.501 | 462.967 | 412.324 | 417.304 | 417.712 |
| Creanțe | — | 6.607 | 6.607 | 309.633 | 321.866 | 470.831 | 451.171 | 404.843 | 406.830 | 405.926 |
| Casa și conturi la bănci | 6.611 | 24.229 | 136.784 | 5.162 | 12.775 | 8.670 | 11.796 | 7.481 | 10.474 | 11.786 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 1.420 | — | — | — | — | — | 0 |
| Datorii | 0 | 17.418 | 70.298 | 121.997 | 150.880 | 6.584 | 7.880 | 6.899 | 73.756 | 159.984 |
| Capitaluri proprii | 6.611 | 13.418 | 73.093 | 215.630 | 216.786 | 505.943 | 497.415 | 468.094 | 424.696 | 355.816 |
| Capital subscris vărsat | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 20.10.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 6492 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IFN AVELIN SRL |
| Nr. reg. com. | J38/501/2007 |
| EUID | ROONRC.J38/501/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-05-22 |
| Sediu social | Bld. Tineretului, 3C, Complex Comercial Piața Ostroveni, etaj 1, poziția 12, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. TINERETULUI, NR.3C, COMPLEX COMERCIAL PIATA OSTROVENI, BL.POZITIA 12, ET.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRI' S BEAUTY PLACE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDALIN SRL | aceeași clădire |
| BLISS OF SOUL S.R.L. | aceeași clădire |
| DONELIF SRL | aceeași clădire |
| MANISIO COM SRL | aceeași clădire |
| MARA COAFOR S.R.L. | aceeași clădire |
| NOAH & MATEI S.R.L. | aceeași clădire |
| ALUNUL SRL | 16 m |
| BICOLOR AUTO S.R.L. | 16 m |
| EDY SRL inactiv | 16 m |
| SOFIMIR S.R.L. | 16 m |
| ABC BEST AUTO S.R.L. | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6492 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Vâlcea
| 1466778 | VLADY SRL |
| 1483221 | IFN MOISE SRL |
| 4066385 | IFN CONTI SERVICE SRL |
| 4067496 | IFN B&T SRL |
| 7732461 | IFN STUCO SRL |
| 10138044 | IFN RUDMANA SRL |
| 12359882 | IFN DEJU SRL |
| 14297859 | IFN PUI DE AUR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25