ARIPILE MĂGURII SRL
CUI 21807314 · J32/920/2007
ARIPILE MĂGURII SRL are CUI 21807314, nr. de înregistrare J32/920/2007, înmatriculată pe 25.05.2007. Sediul social e în Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5223. În 2025: cifră de afaceri 61.656 lei, profit net 3.006 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 62 mii lei · mediana 158 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 5 mii lei | 58% din mediană |
| Marjă netă | 4.9% · mediana 3.2% | 153% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 61.656 | 33.326 | 47.086 | 41.392 | 45.138 | 21.136 | 10.986 | 45.785 | 13.826 | 9.831 | 16.528 | 8.322 | 8.157 | 8.346 | 10.542 |
| Venituri totale | 61.712 | 33.381 | 47.086 | 41.392 | 45.163 | 21.136 | 10.986 | 45.785 | 13.826 | 9.831 | 16.528 | 8.322 | 8.157 | 8.351 | 10.542 |
| Cheltuieli totale | 58.172 | 40.584 | 58.450 | 41.320 | 49.774 | 30.307 | 31.957 | 19.961 | 11.048 | 25.107 | 40.421 | 72.521 | 64.157 | 49.023 | 61.498 |
| Profit / pierdere brută | 3.540 | -7.203 | -11.364 | 72 | -4.611 | -9.171 | -20.971 | 25.824 | 2.778 | -15.276 | -23.893 | -64.199 | -56.000 | -40.672 | -50.956 |
| Profit / pierdere netă | 3.006 | -7.203 | -11.364 | -1.170 | -5.966 | -9.806 | -21.301 | 24.450 | 2.362 | -15.571 | -24.389 | -64.449 | -56.100 | -40.672 | -50.956 |
| Active imobilizate | 250.696 | 276.886 | 303.137 | 327.894 | 283.896 | 295.167 | 306.956 | 300.162 | 313.435 | 315.940 | 318.039 | 216.484 | 71.406 | 73.349 | 57.100 |
| Active circulante | 65.897 | 49.871 | 42.872 | 24.158 | 14.523 | 13.195 | 7.609 | 35.775 | 38.501 | 42.889 | 40.125 | 21.334 | 17.673 | 19.263 | 25.122 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 277 | 207 | 208 | 208 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 59.654 | 48.052 | 36.602 | 19.250 | 6.548 | 7.642 | 6.392 | 33.499 | 34.770 | 39.569 | 38.657 | 16.186 | 17.019 | 19.289 | 20.501 |
| Casa și conturi la bănci | 6.243 | 1.819 | 6.270 | 4.908 | 7.975 | 5.553 | 940 | 2.069 | 3.523 | 3.112 | 1.468 | 5.148 | 654 | -26 | 4.621 |
| Datorii | 716.975 | 730.146 | 742.195 | 736.874 | 682.072 | 686.048 | 682.446 | 682.517 | 687.329 | 696.584 | 680.348 | 536.613 | 323.424 | 306.495 | 255.433 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 35.637 | 35.637 | 35.637 | 35.637 | 35.637 | — | — |
| Capitaluri proprii | -400.382 | -403.389 | -396.186 | -384.822 | -383.653 | -377.686 | -367.881 | -346.580 | -371.030 | -373.392 | -357.821 | -334.432 | -269.982 | -213.883 | -173.211 |
| Capital subscris vărsat | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.05.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 5223 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARIPILE MĂGURII SRL |
| Nr. reg. com. | J32/920/2007 |
| EUID | ROONRC.J32/920/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-05-25 |
| Sediu social | Str. Şelimbărului, 34, Orş. Cisnădie, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, ORŞ. CISNĂDIE, STR. ŞELIMBĂRULUI, NR.34 |
| Telefon | 0269561660 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 1 - FUN THE LAST S.R.L. | aceeași clădire |
| 3 - FUN SRL | aceeași clădire |
| ACTUAL TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADAMI A S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO HELTAU SRL | aceeași clădire |
| AICON PROPERTY MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALL ENERGY BROKER SRL | aceeași clădire |
| AMG AUTOSERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| AMPLIFY GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDORA SIB INVEST SRL | aceeași clădire |
| APOLLO AGRICOM SRL | aceeași clădire |
| ARETAIC INERGY SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5223 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
| 789959 | MARMAT SRL |
| 12704948 | APOLLO AGRICOM SRL |
| 30265018 | AGRO HELTAU SRL |
| 43856920 | DEVLEMINCK GROUP S.R.L. |
| 48804999 | PATISSERIE MELISSA INC. S.R.L. inactiv |
| 51011462 | DEV AUTO SIB S.R.L. |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25