Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NISPROINSTAL SRL

CUI 21841197 · J04/983/2007 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NISPROINSTAL SRL are CUI 21841197, nr. de înregistrare J04/983/2007, înmatriculată pe 31.05.2007. Sediul social e în Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Activă de 19 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 32 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 100.228 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 16
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator201620152014201320122011
Active circulante58.40858.40858.40858.40858.40858.408
Stocuri793793793793793793
Creanțe685685685685685685
Casa și conturi la bănci56.93056.93056.93056.93056.93056.930
Datorii6.4106.4106.4106.4106.4106.410
Capitaluri proprii51.99851.99851.99851.99851.99851.998
Capital subscris vărsat200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 04.07.2017
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Buhuşi
CAEN principal7112
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNISPROINSTAL SRL
Nr. reg. com.J04/983/2007
EUIDROONRC.J04/983/2007
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2007-05-31
Sediu socialStr. Mihail Eminescu, 5, Orş. Buhuşi, BACĂU
Domiciliu fiscalJUD. BACĂU, ORŞ. BUHUŞI, STR. MIHAI EMINESCU, NR.5
Telefon0745355552
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A.M.N. INSTAL SRL inactiv aceeași clădire
DAVID INTELLIGENT METAL SRL aceeași clădire
KA PLANNING S.R.L. aceeași clădire
PAS COM SRL aceeași clădire
PROAUTOASIG S.R.L. inactiv aceeași clădire
SPRINT TONE EVOLUTION SRL-D aceeași clădire
SUPERFINISH NEWMETAL SRL aceeași clădire
EDIL PAHONCEA S.R.L. 102 m
ELMAR BIOMED S.R.L. 242 m
SPITALUL " PROF. DR. EDUARD APETREI " BUHUSI 242 m
ALEXVIK CONCEPT S.R.L. 283 m
ANTONELLA BUCUR-LIFE STYLE S.R.L. inactiv 283 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71122011 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

14277711 A.M.N. INSTAL S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Bacău

944424 FOR YOU SRL
945330 SALIA SERV SRL
947269 CRINAS SRL
951650 ROMAN LAROM SNC
977529 ANDRONIC TEHNIC SERAFIM SNC
985688 MAPAMOND SRL
2816219 ELIMO-PLUS SRL
4277846 DRUM PROIECT SRL

Actualizat ANAF: 2026-08-12 · ONRC: 2026-10-12