OXYGENE 4U SRL
CUI 21985257 · J2007001595294
OXYGENE 4U SRL are CUI 21985257, nr. de înregistrare J2007001595294, înmatriculată pe 22.06.2007. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9623. În 2019: cifră de afaceri 4.117 lei, profit net 3.660 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 4 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 30.787 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 4.117 | 7.558 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 100.419 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.117 | 7.558 | 0 | 0 | 777 | 0 | 721 | 12.645 | 100.419 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | 333 | 3.270 | 701 | 566 | 1.703 | 10.676 | 11.702 | 90.475 | 254.684 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.784 | 4.288 | -701 | -566 | -926 | -10.676 | -10.981 | -77.830 | -154.265 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.660 | 4.061 | -701 | -566 | -926 | -10.676 | -10.981 | -77.830 | -154.265 |
| Active imobilizate | 160.981 | 177.752 | 210.595 | 210.595 | 210.595 | 210.595 | 210.595 | 210.595 | 237.965 | 298.645 | 298.645 | 298.645 | 298.645 | 302.549 | 360.681 |
| Active circulante | — | — | 5.872 | 5.872 | 6.440 | 6.440 | 6.440 | 2.491 | 2.931 | 1.933 | 1.999 | 2.923 | 51 | 1.415 | 14.928 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 589 | — | — | — | — | — | 9.406 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 393 | 1.270 | 1.041 | 946 | 1.193 | 14 | 14 | 5.503 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | 5.872 | 5.872 | 6.440 | 6.440 | 6.440 | 2.098 | 1.072 | 892 | 1.053 | 1.730 | 37 | 1.401 | 19 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 568 | 568 | 568 | 280 | 35.452 | 33.752 | 34.177 | 55.833 | 427.447 | 421.734 | 406.926 |
| Capitaluri proprii | 160.981 | 177.752 | 216.467 | 216.467 | 216.467 | 216.467 | 216.467 | 212.806 | 205.444 | 266.826 | 266.467 | 245.735 | -128.751 | -117.770 | -31.317 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.06.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 9623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OXYGENE 4U SRL |
| Nr. reg. com. | J2007001595294 |
| EUID | ROONRC.J2007001595294 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-06-22 |
| Sediu social | Bld. Republicii, 25, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.25, BL.A7, SC.A, ET.9, AP.30 |
| Telefon | 0344104485 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CAILIL LILIAC SNC inactiv | aceeași clădire |
| CRISELIS CATERING SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ESIGURA SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLUX TECH DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| GREENTAM SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| MATT OPTIM SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| PASTORALA APICOLA SRL | aceeași clădire |
| STOCRI UTIL WASH S.R.L. | aceeași clădire |
| APOLLO BEST TRIP SRL inactiv | 30 m |
| BSK SALON BRONZARE S.R.L. | 30 m |
| HANGAN FOOD INVESTMENT SRL | 30 m |
| INSTOSAN TEH SRL inactiv | 30 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9604 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25