INSIDECOR SRL
CUI 22012138 · J2007002427356
INSIDECOR SRL are CUI 22012138, nr. de înregistrare J2007002427356, înmatriculată pe 27.06.2007. Sediul social e în Sat Giarmata, Comuna Giarmata, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3100. În 2025: cifră de afaceri 6.181.683 lei, profit net 53.193 lei, 35 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6,2 mil lei · mediana 252 mii lei | de 25× mediana |
| Profit net | 53 mii lei · mediana 7 mii lei | 720% din mediană |
| Salariați | 35 · mediana 2 | de 18× mediana |
| Marjă netă | 0.9% · mediana 3% | 30% din mediană |
| Cifră pe salariat | 177 mii lei · mediana 161 mii lei | 110% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.181.683 | 7.138.739 | 6.264.799 | 7.797.560 | 6.281.252 | 5.842.361 | 5.887.911 | 5.036.950 | 4.662.082 | 3.642.953 | 2.318.362 | 1.303.609 | 1.170.955 | 669.886 | 438.835 |
| Venituri totale | 6.705.512 | 7.362.234 | 6.371.374 | 8.190.300 | 6.441.858 | 5.879.232 | 5.980.175 | 5.243.422 | 4.654.546 | 3.944.228 | 2.393.603 | 1.315.469 | 1.217.890 | 683.057 | 441.440 |
| Cheltuieli totale | 6.641.962 | 7.270.344 | 6.280.593 | 8.027.026 | 6.284.959 | 5.610.438 | 5.952.061 | 5.165.851 | 4.160.749 | 3.378.543 | 2.437.519 | 1.423.998 | 1.465.502 | 784.467 | 502.809 |
| Profit / pierdere brută | 63.550 | 91.890 | 90.781 | 163.274 | 156.899 | 268.794 | 28.114 | 77.571 | 493.797 | 565.685 | -43.916 | -108.529 | -247.612 | -101.410 | -61.369 |
| Profit / pierdere netă | 53.193 | 76.667 | 74.758 | 148.920 | 156.899 | 246.659 | 20.440 | 77.571 | 493.797 | 565.685 | -43.916 | -108.529 | -247.612 | -101.410 | -61.369 |
| Active imobilizate | 1.398.205 | 1.530.438 | 1.772.907 | 2.065.345 | 2.283.811 | 965.621 | 1.258.127 | 1.132.365 | 697.430 | 673.292 | 204.832 | 118.029 | 131.365 | 152.405 | 183.066 |
| Active circulante | 1.367.502 | 1.209.673 | 1.261.284 | 723.836 | 426.288 | 856.977 | 371.728 | 451.638 | 847.074 | 513.021 | 338.177 | 430.803 | 222.519 | 190.450 | 222.261 |
| Stocuri | 1.197.659 | 902.382 | 915.242 | 611.784 | 234.615 | 115.388 | 157.453 | 304.962 | 205.600 | 444.281 | 252.739 | 267.151 | 169.156 | 164.117 | 210.512 |
| Creanțe | 119.762 | 306.415 | 324.352 | 109.591 | 103.485 | 550.602 | 49.451 | 88.251 | 420.696 | 39.653 | 64.218 | 147.271 | 52.063 | 19.004 | 11.588 |
| Casa și conturi la bănci | 50.081 | 876 | 21.690 | 2.461 | 88.188 | 190.987 | 164.824 | 58.425 | 220.778 | 29.087 | 21.220 | 16.381 | 1.300 | 7.329 | 161 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 70.000 | — | — | — | — | 233 | 177.801 | 45.216 | 27.220 | 40.437 | — |
| Datorii | 1.647.568 | 1.641.068 | 2.011.815 | 1.841.563 | 1.981.402 | 1.180.799 | 1.034.240 | 1.008.828 | 1.046.900 | 1.182.739 | 1.282.688 | 1.131.139 | 809.666 | 564.243 | 471.811 |
| Capitaluri proprii | 1.118.139 | 1.099.043 | 1.022.376 | 947.618 | 798.697 | 641.799 | 595.615 | 575.175 | 497.604 | 3.807 | -561.878 | -537.091 | -428.562 | -180.951 | -66.484 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | 35 | 37 | 38 | 45 | 40 | 41 | 49 | 42 | 33 | 33 | 23 | 12 | 9 | 7 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.06.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 3100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INSIDECOR SRL |
| Nr. reg. com. | J35/2427/2007 |
| EUID | ROONRC.J2007002427356 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-06-27 |
| Sediu social | Cal. Timişoarei, 14/B, Sat Giarmata Com. Giarmata, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT GIARMATA COM. GIARMATA, CAL. TIMIŞOAREI, NR.14/B |
| Telefon | 0747010206 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMI REPRESENTATIVE CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| BETON I.D.M. SRL | aceeași clădire |
| CONFEMET-MONICA SRL | aceeași clădire |
| ECOALGA S.R.L. | aceeași clădire |
| EVIDECOR COMPANY SRL | aceeași clădire |
| FAST SERVICES TRUCKS SRL | aceeași clădire |
| FULLTECH RKC SRL | aceeași clădire |
| GESSTOP SRL | aceeași clădire |
| GLITTER SRL | aceeași clădire |
| HVN SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| IMW INTELLIGENT METALWORKING SRL | aceeași clădire |
| IUKO LAND INVEST SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3109 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Timiş
| 1801074 | ARGO SRL |
| 2804850 | GREENFOREST SRL |
| 4267737 | PROSPER-T SRL |
| 4989160 | YOUTHMOB SRL |
| 5313939 | AGACHE SRL |
| 6326791 | RUS-SAVITAR S.R.L. |
| 6469554 | SAS-BERTON SRL |
| 6495596 | LUEL PROCUST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08