LILIA OPTIC SRL
CUI 22046602 · J2007002221134 · radiată
LILIA OPTIC SRL are CUI 22046602, nr. de înregistrare J2007002221134, înmatriculată pe 03.07.2007. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4774. În 2025: cifră de afaceri 47.050 lei, profit net 23.199 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 47 mii lei · mediana 199 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | 23 mii lei · mediana 3 mii lei | 820% din mediană |
| Marjă netă | 49.3% · mediana 1.6% | de 31× mediana |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 47.050 | 43.930 | 25.260 | 43.260 | 53.010 | 14.610 | 10.660 | 8.230 | 8.295 | 11.620 | 10.951 | 6.635 | 8.780 | 4.235 | 4.200 |
| Venituri totale | 47.174 | 43.930 | 25.260 | 43.260 | 53.010 | 15.620 | 10.660 | 8.230 | 8.295 | 11.620 | 10.963 | 6.635 | 8.780 | 4.235 | 4.200 |
| Cheltuieli totale | 19.684 | 17.524 | 10.669 | 17.214 | 14.067 | 6.025 | 5.027 | 5.041 | 4.095 | 5.707 | 4.451 | 4.137 | 5.291 | 3.108 | 3.744 |
| Profit / pierdere brută | 27.490 | 26.406 | 14.591 | 26.046 | 38.943 | 9.595 | 5.633 | 3.189 | 4.200 | 5.913 | 6.512 | 2.498 | 3.489 | 1.127 | 456 |
| Profit / pierdere netă | 23.199 | 22.266 | 12.536 | 24.654 | 37.353 | 9.407 | 5.314 | 2.942 | 3.951 | 5.565 | 6.183 | 2.299 | 3.240 | 947 | 383 |
| Active circulante | 25.537 | 29.052 | 18.458 | 26.049 | 44.890 | 7.537 | 8.789 | 3.390 | 4.404 | 6.037 | 23.705 | 17.509 | 15.400 | 12.389 | 11.516 |
| Stocuri | 903 | 4.028 | 2.216 | 1.883 | 3.772 | 3.476 | 1.231 | 1.182 | 1.993 | 4.326 | 3.251 | 4.178 | 4.127 | 6.646 | 8.026 |
| Creanțe | 14.600 | — | — | 20.254 | 314 | 1.031 | 21 | 21 | 21 | 19 | 15 | 15 | 15 | 46 | 142 |
| Casa și conturi la bănci | 10.034 | 25.024 | 16.242 | 3.912 | 40.804 | 3.030 | 7.537 | 2.187 | 2.390 | 1.692 | 20.439 | 13.316 | 11.258 | 5.697 | 3.348 |
| Datorii | 1.938 | 6.386 | 758 | 995 | 0 | 0 | 133 | 48 | 53 | 72 | 87 | 74 | 263 | 492 | 566 |
| Capitaluri proprii | 23.599 | 22.666 | 17.700 | 25.054 | 44.890 | 7.537 | 8.656 | 3.342 | 4.351 | 5.965 | 23.618 | 17.435 | 15.137 | 11.897 | 10.950 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 25.08.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4774 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LILIA OPTIC SRL |
| Nr. reg. com. | J2007002221134 |
| EUID | ROONRC.J2007002221134 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-07-03 |
| Sediu social | Str. Făgetului, 136, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. FĂGETULUI, NR.136, BL.ST3, SC.B, AP.20 |
| Telefon | 0241670858 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GEVORA S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERNETRON TECHNOLOGIES SRL | aceeași clădire |
| KARISMA TREND S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDICAL KIDNEY CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| MIA THEO SRL | aceeași clădire |
| NEPAL RIN CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| NEUER SAMSTAG BIO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | aceeași clădire |
| NIKELI ACTIV GRUP SRL | aceeași clădire |
| PRONTO SHIPPING SRL | aceeași clădire |
| ROMETAL STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| SEABRIDGE S.R.L. | aceeași clădire |
| STILDORI SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4778 | 2016 – 2025 |
| 4741 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
| 1862888 | MIA THEO SRL |
| 4962334 | CARLO NAV S.R.L. |
| 10366271 | ENDUSTRI HOLDING ROMANIA SRL |
| 11892185 | VIVALDI IMPEX S.R.L. |
| 13440496 | TECNOCEREAL SRL |
| 14017827 | KARLO NAV IMPLEX SRL |
| 14325150 | BOYS & GIRLS S.R.L. |
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08