GEORGI STAR IMPEX SRL
CUI 22119151 · J33/458/2016
GEORGI STAR IMPEX SRL are CUI 22119151, nr. de înregistrare J33/458/2016, înmatriculată pe 22.03.2016. Sediul social e în Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4779. În 2025: cifră de afaceri 71.105 lei, pierdere netă 2.286 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 71 mii lei · mediana 199 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -3.2% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 71 mii lei · mediana 224 mii lei | 32% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 71.105 | 108.144 | 46.380 | 41.270 | 47.546 | 88.374 | 81.457 | 95.916 | 155.255 | 3.672 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 71.106 | 108.150 | 46.381 | 41.270 | 47.546 | 88.374 | 81.457 | 95.916 | 155.255 | 3.672 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 71.578 | 69.116 | 49.175 | 38.320 | 44.505 | 85.306 | 63.664 | 80.115 | 150.737 | 28.066 | — | 0 | 0 | 0 | — |
| Profit / pierdere brută | -472 | 39.034 | -2.794 | 2.950 | 3.041 | 3.068 | 17.793 | 15.801 | 4.518 | -24.394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -2.286 | 35.855 | -3.258 | 2.393 | 2.209 | 417 | 15.794 | 14.842 | 2.965 | -24.431 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 150.280 | 76.583 | 54.133 | 192 | 192 | 192 | — | 32 | — | 160 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 4.704 | 59.338 | 42.693 | 24.348 | 34.767 | 31.135 | 28.354 | 23.535 | 17.100 | 60.153 | 944 | 944 | 944 | 944 | 944 |
| Stocuri | — | — | — | 21.779 | 31.914 | 22.569 | 21.060 | 22.383 | 16.410 | 50.670 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | -505 | 3.016 | — | — | — | — | — | — | 944 | 944 | 944 | 944 | 944 | 944 |
| Casa și conturi la bănci | 4.704 | 59.843 | 39.677 | 2.569 | 2.853 | 8.566 | 7.294 | 1.152 | 690 | 8.539 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 128.677 | 107.329 | 104.089 | 28.545 | 35.844 | 34.421 | 31.866 | 42.872 | 51.247 | 97.426 | 13.626 | 13.626 | 13.626 | 13.626 | 13.626 |
| Capitaluri proprii | 26.307 | 28.592 | -7.263 | -4.005 | -885 | -3.094 | -3.512 | -19.305 | -34.147 | -37.113 | -12.682 | -12.682 | -12.682 | -12.682 | -12.682 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 21.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului |
| CAEN principal | 4779 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GEORGI STAR IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J33/458/2016 |
| EUID | ROONRC.J33/458/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-22 |
| Sediu social | Str. Voroneţ, 27, Orş. Gura Humorului, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, ORŞ. GURA HUMORULUI, STR. VORONEŢ, NR.27 |
| Telefon | 0743607413 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADILIN FOREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| AFI AUTO NORD S.R.L. | aceeași clădire |
| AG HOLDING S.R.L. | aceeași clădire |
| ALV GRUP SERVICE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARA COLLECTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARDENT COM SRL | aceeași clădire |
| ASAFTEI ANDREI S.R.L. | aceeași clădire |
| ATV BUCOVINA S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO LUCK SRL | aceeași clădire |
| BNI FOREST JOBS S.R.L. | aceeași clădire |
| BRUFLOR DECOR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CAENRAHAN PROD SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5520 | 2023 – 2025 |
| 4789 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-11-08