EMPIRE PROJECT MANAGEMENT SRL
CUI 22182957 · J2022019200406
EMPIRE PROJECT MANAGEMENT SRL are CUI 22182957, nr. de înregistrare J2022019200406, înmatriculată pe 27.09.2022. Sediul social e în Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 797.848 lei, pierdere netă 202.301 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 798 mii lei · mediana 166 mii lei | 481% din mediană |
| Profit net | -202 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -25.4% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 199 mii lei · mediana 131 mii lei | 152% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 797.848 | 713.104 | 292.817 | 6.794 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 6.947 | 12.263 |
| Venituri totale | 1.047.283 | 823.095 | 409.857 | 6.794 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.204 | 12.263 |
| Cheltuieli totale | 1.249.584 | 858.192 | 395.615 | 45.119 | — | — | 150 | 4.250 | 105 | — | — | 0 | 403 | 19.110 | 39.076 |
| Profit / pierdere brută | -202.301 | -35.097 | 14.242 | -38.325 | 0 | 0 | -150 | -4.250 | -105 | 0 | 0 | 0 | -403 | -11.906 | -26.813 |
| Profit / pierdere netă | -202.301 | -44.090 | 10.143 | -38.393 | 0 | 0 | -150 | -4.250 | -105 | 0 | 0 | 0 | -403 | -11.906 | -26.813 |
| Active imobilizate | 44.826 | 182.294 | 5.516 | 6.848 | — | 1.819 | 1.819 | 1.819 | 1.819 | 1.579 | 1.579 | 1.579 | 1.579 | 1.982 | 8.704 |
| Active circulante | 154.807 | 79.080 | 39.375 | 20.727 | — | 596 | 596 | 596 | 596 | 774 | 773 | 773 | 773 | 774 | 1.684 |
| Stocuri | 19.730 | 31.182 | 36.845 | 8.648 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 44.557 | 20.836 | 374 | 3.417 | — | 374 | 374 | 374 | 374 | 374 | 374 | 374 | 374 | 374 | — |
| Casa și conturi la bănci | 90.520 | 27.062 | 2.156 | 8.662 | — | 222 | 222 | 222 | 222 | 400 | 399 | 399 | 399 | 400 | 1.684 |
| Cheltuieli în avans | 140 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 545.675 | 412.739 | 152.166 | 144.993 | 0 | 81.440 | 81.440 | 81.290 | 77.040 | 76.873 | 76.872 | 76.872 | 76.872 | 76.873 | 72.599 |
| Capitaluri proprii | -345.902 | -151.365 | -107.275 | -117.418 | 0 | -79.025 | -79.025 | -78.875 | -74.625 | -74.520 | -74.520 | -74.520 | -74.520 | -74.117 | -62.211 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 3 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 08.05.2026 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EMPIRE PROJECT MANAGEMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2022019200406 |
| EUID | ROONRC.J2022019200406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-09-27 |
| Sediu social | Str. Heleşteului, 13A, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. HELEŞTEULUI, NR.13A |
| Telefon | 0745414540 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AST GRAND SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART ITEA SRL | aceeași clădire |
| THE MAKERS ROASTERY S.R.L. | aceeași clădire |
| SIMTRAD CONSULTING SRL | 124 m |
| AIRBORNE SRL inactiv | 227 m |
| CYBERSHIELD SRL inactiv | 227 m |
| SHIFT2LEAD S.R.L. | 227 m |
| VIOTUDMEDFAM S.R.L. | 227 m |
| ATELIERUL DE SANATATE ADINA P. GEAMBASU S.R.L. | 243 m |
| BOUTIQUE DESIGN DISTRIBUTION S.R.L. | 243 m |
| CAST ARCHITECTURE & MANAGEMENT S.R.L. | 243 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (6)
| 5611 | 2025 |
| 5610 | 2023 – 2024 |
| 4711 | 2022 |
| 5630 | 2016 – 2021 |
| 5221 | 2012 – 2015 |
| 4520 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25