NIXEL MANAGEMENT CONSULTING SRL
CUI 22210593 · J2007014758402
NIXEL MANAGEMENT CONSULTING SRL are CUI 22210593, nr. de înregistrare J2007014758402, înmatriculată pe 03.08.2007. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 826.565 lei, profit net 567.521 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 827 mii lei · mediana 172 mii lei | 480% din mediană |
| Profit net | 568 mii lei · mediana 31 mii lei | de 18× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 68.7% · mediana 23.6% | 291% din mediană |
| Cifră pe salariat | 413 mii lei · mediana 176 mii lei | 235% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 826.565 | 1.530.000 | 929.300 | 336.000 | 420.000 | 420.000 | 371.394 | 483.613 | 480.000 | 539.900 | 711.139 | 495.393 | 631.300 | 524.900 | 466.100 |
| Venituri totale | 826.566 | 1.530.000 | 929.301 | 336.001 | 420.000 | 424.001 | 371.394 | 483.613 | 483.269 | 638.607 | 715.971 | 503.732 | 730.911 | 534.658 | 467.245 |
| Cheltuieli totale | 166.016 | 182.480 | 175.993 | 174.279 | 174.294 | 218.977 | 252.266 | 322.091 | 282.889 | 368.261 | 306.255 | 308.778 | 401.327 | 278.279 | 261.677 |
| Profit / pierdere brută | 660.550 | 1.347.520 | 753.308 | 161.722 | 245.706 | 205.024 | 119.128 | 161.522 | 200.380 | 270.346 | 409.716 | 194.954 | 329.584 | 256.379 | 205.568 |
| Profit / pierdere netă | 567.521 | 1.131.368 | 630.527 | 158.429 | 241.590 | 201.103 | 115.414 | 156.686 | 163.174 | 216.505 | 338.464 | 157.596 | 267.580 | 214.030 | 171.634 |
| Active imobilizate | 4.869 | 9.043 | 1.920 | 5.122 | 10.253 | — | 5.153 | 12.936 | 33.967 | 48.184 | 147.820 | 200.415 | 252.363 | 124.120 | 36.068 |
| Active circulante | 746.709 | 1.561.169 | 860.770 | 161.794 | 245.490 | 230.875 | 134.235 | 176.748 | 176.991 | 216.712 | 366.296 | 172.429 | 215.935 | 213.528 | 212.855 |
| Creanțe | 691.391 | 1.512.105 | 802.160 | 118.484 | 165.683 | 160.758 | 122.063 | 99.960 | 139.230 | 71.281 | 260.880 | 146.011 | 187.675 | 204.539 | 206.027 |
| Casa și conturi la bănci | 55.318 | 49.064 | 58.610 | 43.310 | 79.807 | 70.117 | 12.172 | 76.788 | 37.761 | 145.431 | 105.416 | 26.418 | 28.260 | 8.989 | 6.828 |
| Cheltuieli în avans | 345 | 1.255 | 269 | 1.528 | 1.471 | 554 | 5.190 | 878 | 681 | 0 | 0 | — | — | 229 | 4.851 |
| Datorii | 183.162 | 439.859 | 232.192 | 9.775 | 15.384 | 30.086 | 28.924 | 33.636 | 48.225 | 48.151 | 175.412 | 165.008 | 200.478 | 123.607 | 81.900 |
| Capitaluri proprii | 568.761 | 1.131.608 | 630.767 | 158.669 | 241.830 | 201.343 | 115.654 | 156.926 | 163.414 | 216.745 | 338.704 | 207.836 | 267.820 | 214.270 | 171.874 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.08.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NIXEL MANAGEMENT CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J2007014758402 |
| EUID | ROONRC.J2007014758402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-08-03 |
| Sediu social | Str. Fabricii, 46 C, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. FABRICII (FOST ATELIER TÂMPLĂRIE), NR.46 C, BL.CORP A, ET.1, AP.BIROU 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGENTIA DE PUBLICITATE MEDIA CENTER SRL | aceeași clădire |
| CITY DESIGN CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| MIRPO ENGINEERING SRL | aceeași clădire |
| NEW SOLID TECHNOLOGY SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROSIC INVESTMENT SRL | 53 m |
| EUROSIC SA | 53 m |
| INTERFACE ENGINEERING SRL | 53 m |
| 121 SELECTIVE DIRECT SERVICES S.R.L. | 61 m |
| AC&CA CONSULTING SERVICES SRL | 61 m |
| ACCOUNTING & HUMAN RESOURCES SRL | 61 m |
| ACHR OFFICE S.R.L. | 61 m |
| ALDASALVA GRUP INVEST SRL inactiv | 61 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7020 | 2025 |
| 7022 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08