EMIL BATIMENT S.R.L.
CUI 22277399 · J30/1063/2007
EMIL BATIMENT S.R.L. are CUI 22277399, nr. de înregistrare J30/1063/2007, înmatriculată pe 16.08.2007. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4333. În 2025: cifră de afaceri 801.173 lei, profit net 125.021 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 801 mii lei · mediana 221 mii lei | 363% din mediană |
| Profit net | 125 mii lei · mediana 19 mii lei | 670% din mediană |
| Marjă netă | 15.6% · mediana 9.3% | 168% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 801.173 | 300.378 | 567.755 | 465.639 | 408.961 | 158.511 | 250.161 | 181.115 | 132.542 | — | 35.046 | 15.649 | 270.063 | 172.763 | 82.601 |
| Venituri totale | 801.174 | 300.378 | 567.755 | 465.639 | 408.961 | 158.511 | 250.161 | 181.115 | 132.790 | 114 | 35.046 | 17.420 | 270.381 | 174.327 | 83.494 |
| Cheltuieli totale | 659.943 | 158.230 | 240.490 | 46.316 | 285.064 | 5.961 | 26 | 90 | 292 | 5.364 | 17.688 | 68.999 | 257.763 | 122.033 | 73.140 |
| Profit / pierdere brută | 141.231 | 142.148 | 327.265 | 419.323 | 123.897 | 152.550 | 250.135 | 181.025 | 132.498 | -5.250 | 17.358 | -51.579 | 12.618 | 52.294 | 10.354 |
| Profit / pierdere netă | 125.021 | 119.404 | 271.919 | 405.354 | 116.645 | 150.965 | 242.630 | 175.592 | 128.522 | -5.250 | 16.307 | -51.848 | 3.555 | 43.927 | 8.697 |
| Active imobilizate | 185.119 | 188.820 | 188.820 | 188.820 | 40.816 | 40.816 | 40.816 | 40.816 | 40.816 | 41.066 | 41.441 | 41.816 | 42.191 | 42.566 | 42.941 |
| Active circulante | 1.954.902 | 1.839.996 | 1.519.915 | 1.066.072 | 803.728 | 685.047 | 366.747 | 291.227 | 114.854 | 2.463 | 1.598 | 17.877 | 81.014 | 87.528 | 44.102 |
| Stocuri | 259 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 1.102.171 | 639.279 | 632.082 | 172.165 | 7.619 | 1.878 | 1.396 | 124.188 | 31.056 | 1.395 | 1.395 | 17.737 | 50.687 | 38.373 | 42.508 |
| Casa și conturi la bănci | 852.472 | 1.200.717 | 887.833 | 893.907 | 796.109 | 683.169 | 365.351 | 167.039 | 83.798 | 1.068 | 203 | 140 | 30.327 | 49.155 | 1.594 |
| Cheltuieli în avans | 32.657 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 950.602 | 591.719 | 290.768 | 27.424 | 23.060 | 21.024 | 19.133 | 20.799 | 20.016 | 36.397 | 30.658 | 63.569 | 63.197 | 69.251 | 62.559 |
| Venituri în avans | 392.136 | 408.160 | 150.641 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.036 | 16.636 | 16.720 |
| Capitaluri proprii | 829.940 | 1.028.937 | 1.267.326 | 1.227.468 | 821.484 | 704.839 | 388.430 | 311.244 | 135.654 | 7.132 | 12.381 | -3.876 | 47.972 | 44.207 | 7.764 |
| Capital subscris vărsat | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 410 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 3 | 6 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.08.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4333 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EMIL BATIMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J30/1063/2007 |
| EUID | ROONRC.J30/1063/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-08-16 |
| Sediu social | Str. Vasile Lupu, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. VASILE LUPU, BL.UE2, AP.7 |
| Telefon | 0261769269 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOLD MAN AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIAN OLY VOPS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CRISSCOMP SRL inactiv | aceeași clădire |
| EGRESI SANDOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| MY HOME HOLIDAY S.R.L. | aceeași clădire |
| NICU GUARD SECURITY SRL inactiv | aceeași clădire |
| OPPORTUNITY DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBERT BOGDAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| JALYDES SRL | 19 m |
| KVADRAT CONSTRUCT SRL inactiv | 78 m |
| CONSTPOSIT SRL | 101 m |
| AGA BEAUTY SUN SRL inactiv | 122 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4333 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25