VITORIA SERV SRL
CUI 22282131 · J40/12097/2020
VITORIA SERV SRL are CUI 22282131, nr. de înregistrare J40/12097/2020, înmatriculată pe 22.09.2020. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 14.000 lei, profit net 1.083 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 14 mii lei · mediana 105 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 7 mii lei | 16% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.7% · mediana 10.2% | 75% din mediană |
| Cifră pe salariat | 14 mii lei · mediana 110 mii lei | 13% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 14.000 | 12.500 | 15.000 | 15.000 | 10.000 | — | — | 383.994 | 550.515 | 457.808 | 447.114 | 458.889 | 435.867 | 476.858 |
| Venituri totale | 14.001 | 12.501 | 15.000 | 15.000 | 10.000 | 0 | 1.004 | 387.434 | 550.515 | 457.808 | 447.187 | 458.890 | 435.867 | 476.860 |
| Cheltuieli totale | 12.739 | 10.904 | 10.500 | 10.500 | 8.750 | 10.706 | 59.105 | 375.737 | 422.805 | 427.466 | 430.186 | 450.742 | 433.692 | 467.951 |
| Profit / pierdere brută | 1.262 | 1.597 | 4.500 | 4.500 | 1.250 | -10.706 | -58.101 | 11.697 | 127.710 | 30.342 | 17.001 | 8.148 | 2.175 | 8.909 |
| Profit / pierdere netă | 1.083 | 1.407 | 3.866 | 3.830 | 1.250 | -10.706 | -58.101 | 8.568 | 106.859 | 24.835 | 13.551 | 6.215 | 1.210 | 6.830 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 206 | 1.030 | 1.855 | 2.680 | — | — | 229 | 2.979 |
| Active circulante | 252.722 | 259.635 | 259.261 | 250.761 | 254.445 | 244.445 | 244.445 | 333.430 | 381.049 | 298.307 | 298.493 | 198.133 | 121.630 | 114.147 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 1.809 | — | 0 | 27.606 | 37.105 | 60.715 | 37.431 |
| Creanțe | 187.035 | 196.035 | 193.535 | 194.535 | 195.219 | 185.219 | 185.219 | 185.219 | 210.848 | 174.122 | 152.595 | 110.630 | 48.995 | 59.768 |
| Casa și conturi la bănci | 65.687 | 63.600 | 65.726 | 56.226 | 59.226 | 59.226 | 59.226 | 146.402 | 170.201 | 124.185 | 118.292 | 50.398 | 11.920 | 16.948 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 43 | — | — |
| Datorii | 59.202 | 67.198 | 68.232 | 70.573 | 62.736 | 53.986 | 43.486 | 76.194 | 133.206 | 158.148 | 180.489 | 88.245 | 18.143 | 14.620 |
| Capitaluri proprii | 193.520 | 192.437 | 191.029 | 180.188 | 191.709 | 190.459 | 201.165 | 258.266 | 249.698 | 142.839 | 118.004 | 109.931 | 103.716 | 102.506 |
| Capital subscris vărsat | 14.000 | 14.000 | 14.000 | 14.000 | 14.000 | 14.000 | 14.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 5 | 3 | 11 | 9 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 21.09.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VITORIA SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J40/12097/2020 |
| EUID | ROONRC.J40/12097/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-09-22 |
| Sediu social | Bld. Ficusului, 44A, camera 6, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL FICUSULUI, NR.44A, CAMERA 6, ET.2 |
| Telefon | 0232436760 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 1988 CULTIVATING SPACES S.R.L. | aceeași clădire |
| 2DRB HEALTHCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| 2GTHER FAMILY DOCTORS S.R.L. | aceeași clădire |
| 2GTHER FARMACII S.R.L. | aceeași clădire |
| 2GTHER HEALTHCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| 2GTHER ILFOV S.R.L. | aceeași clădire |
| 2GTHER MEDFAM S.R.L. | aceeași clădire |
| 2GTHER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| 3GTHER S.R.L. | aceeași clădire |
| ABHYASA S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTENA HOLDING S.A. | aceeași clădire |
| ANTENA TV GROUP SA | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (49)
Sunt 49 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25