COD DAV CONSTRUCT SRL
CUI 22283552 · J2007000589522
COD DAV CONSTRUCT SRL are CUI 22283552, nr. de înregistrare J2007000589522, înmatriculată pe 17.08.2007. Sediul social e în Municipiul Giurgiu, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 129.939 lei, profit net 13.476 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 130 mii lei · mediana 221 mii lei | 59% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 19 mii lei | 72% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 10.4% · mediana 9.3% | 112% din mediană |
| Cifră pe salariat | 130 mii lei · mediana 141 mii lei | 92% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 129.939 | 91.729 | 58.050 | 62.670 | 35.538 | 63.516 | 15.890 | 43.780 | 8.310 | 3.600 | 26.199 | 51.459 | 7.438 | 8.150 | 0 |
| Venituri totale | 129.939 | 91.729 | 58.050 | 62.670 | 35.538 | 63.516 | 15.890 | 43.780 | 8.310 | 3.600 | 26.199 | 51.459 | 7.438 | 8.150 | 0 |
| Cheltuieli totale | 113.076 | 110.276 | 52.146 | 52.568 | 49.524 | 7.949 | 20.289 | 3.994 | 2.578 | 7.929 | 9.809 | 18.768 | 1.147 | 355 | — |
| Profit / pierdere brută | 16.863 | -18.547 | 5.904 | 10.102 | -13.986 | 55.567 | -4.399 | 39.786 | 5.732 | -4.329 | 16.390 | 32.691 | 6.291 | 7.795 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 13.476 | -18.799 | 5.323 | 9.461 | -14.372 | 53.701 | -4.801 | 38.470 | 5.462 | -4.443 | 15.513 | 31.146 | 5.964 | 6.548 | 0 |
| Active imobilizate | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 | 10.524 |
| Active circulante | 63.383 | 41.456 | 30.007 | 29.905 | 31.961 | 83.621 | 39.862 | 67.450 | 28.775 | 23.283 | 27.694 | 12.043 | 3.359 | 3.436 | 3.140 |
| Stocuri | 2.928 | 2.928 | 2.928 | 2.928 | 2.928 | 2.928 | 2.929 | 2.928 | 2.928 | 2.928 | 2.927 | 2.927 | 2.927 | 2.928 | 2.928 |
| Creanțe | 18.912 | 23.542 | 6.545 | 9.375 | 2.780 | 10.579 | 13.679 | 30.061 | 22.231 | 19.231 | 15.802 | 8.124 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 41.543 | 14.986 | 20.534 | 17.602 | 26.253 | 70.114 | 23.254 | 34.461 | 3.616 | 1.124 | 8.965 | 992 | 432 | 508 | 212 |
| Datorii | 57.858 | 35.931 | 5.683 | 10.903 | 22.421 | 59.709 | 15.950 | 38.737 | 62 | 32 | 0 | 27 | 22.490 | 28.441 | 34.693 |
| Capitaluri proprii | 16.049 | 16.049 | 34.848 | 29.526 | 20.064 | 34.436 | 34.436 | 39.237 | 39.237 | 33.775 | 38.218 | 22.540 | -8.607 | -14.481 | -21.029 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 | 4 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.08.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COD DAV CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2007000589522 |
| EUID | ROONRC.J2007000589522 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-08-17 |
| Sediu social | Str. Şelari, 61, Mun. Giurgiu, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. ŞELARI, NR.61 |
| Telefon | 0721368773 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRATU TRANSCOM SRL | aceeași clădire |
| COCO MARIO FATADE CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CROITORIA BUCUR SRL | aceeași clădire |
| DORY PRO STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| GISOFT SRL | aceeași clădire |
| LORY DRIVER S.R.L. | aceeași clădire |
| MADIS MUSIC INSTRUMENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| MARES TWO DEY S.R.L. | aceeași clădire |
| PERSEUS REVOLUTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PRESTAUTO BUCUR SRL | aceeași clădire |
| SSM-EXPERT SERVICES PROVIDER SRL | aceeași clădire |
| THE ROYAL BARBER BY ADRIAN S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 111 | 2025 |
| 4120 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25