ADI SARES S.R.L.
CUI 22294446 · J2007001021108
ADI SARES S.R.L. are CUI 22294446, nr. de înregistrare J2007001021108, înmatriculată pe 21.08.2007. Sediul social e în Sat Băjani, Comuna Vadu Paşii, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7990. În 2025: cifră de afaceri 65.977 lei, pierdere netă 15.523 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 66 mii lei · mediana 188 mii lei | 35% din mediană |
| Profit net | -16 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -23.5% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 33 mii lei · mediana 127 mii lei | 26% din mediană |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 65.977 | 79.650 | 201.517 | 100.843 | 36.098 | 77.713 | 46.017 | 85.867 | 218.050 | 72.591 | 74.635 | 101.298 | 114.635 | 106.206 |
| Venituri totale | 65.977 | 79.651 | 201.517 | 100.869 | 36.098 | 83.235 | 46.017 | 85.867 | 218.067 | 72.591 | 74.635 | 101.298 | 114.635 | 106.206 |
| Cheltuieli totale | 80.840 | 172.627 | 153.624 | 56.052 | 31.060 | 91.756 | 45.183 | 58.340 | 85.672 | 56.594 | 64.504 | 96.448 | 106.014 | 106.974 |
| Profit / pierdere brută | -14.863 | -92.976 | 47.893 | 44.817 | 5.038 | -8.521 | 834 | 27.527 | 132.395 | 15.997 | 10.131 | 4.850 | 8.621 | -768 |
| Profit / pierdere netă | -15.523 | -93.775 | 45.878 | 43.808 | 4.748 | -9.337 | 358 | 26.665 | 129.734 | 13.830 | 7.892 | 1.811 | 5.182 | -3.954 |
| Active imobilizate | 53.526 | 81.291 | 109.462 | 25.146 | 25.146 | 25.146 | 25.146 | 29.466 | 35.966 | — | 1.272 | 2.372 | 3.297 | 7.497 |
| Active circulante | 3.568 | 38.677 | 120.478 | 88.287 | 68.844 | 54.871 | 55.381 | 78.778 | 98.870 | 42.735 | 20.517 | 14.333 | 8.769 | 16.633 |
| Stocuri | 0 | 25.000 | 30.000 | 42.587 | 62.158 | 43.047 | 11.671 | 11.671 | 11.681 | 15.818 | 19.943 | 10.358 | 8.433 | 15.165 |
| Creanțe | 1.133 | 12.901 | 27.263 | 26.995 | 310 | — | 6.805 | 0 | 11.391 | — | — | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 2.435 | 776 | 63.215 | 18.705 | 6.376 | 11.824 | 36.905 | 67.107 | 75.798 | 26.917 | 574 | 3.975 | 336 | 1.468 |
| Datorii | 95.557 | 142.907 | 159.105 | 64.476 | 70.716 | 61.491 | 52.664 | 80.739 | 4.262 | 4.723 | 1.386 | 4.194 | 1.366 | 18.612 |
| Capitaluri proprii | -38.463 | -22.939 | 70.835 | 48.957 | 23.274 | 18.526 | 27.863 | 27.505 | 130.574 | 38.012 | 20.403 | 12.511 | 10.700 | 5.518 |
| Capital subscris vărsat | — | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | — | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 17.06.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 7990 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADI SARES SRL |
| Nr. reg. com. | J10/1021/2007 |
| EUID | ROONRC.J2007001021108 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-08-21 |
| Sediu social | Str. GEORGE TOPÂRCEANU, 13, Sat Băjani Com. Vadu Paşii, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT BĂJANI COM. VADU PAŞII, BĂJANI |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| YZY BAR BUSINESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| RODIVAL SRL inactiv | 32 m |
| FLORI & NICO TEAM SRL | 100 m |
| GIANI UTIL MIXT SRL inactiv | 100 m |
| ZĂBIANCA MARKET SRL inactiv | 115 m |
| MISSIO HEALTH & BEAUTY SALON S.R.L. | 132 m |
| ROBERT LUCA LIVIU SRL inactiv | 161 m |
| SECURE EVAL CONSULTING S.R.L. | 201 m |
| DESIGN FASHION BABY S.R.L. | 203 m |
| MAG UTILITAR CONSTRUCT S.R.L. | 203 m |
| ANCRIS ILC CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 214 m |
| DEEA CATA TRANSPORT SRL inactiv | 214 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7490 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25