LILIOARA SRL
CUI 22339580 · J2007000518074
LILIOARA SRL are CUI 22339580, nr. de înregistrare J2007000518074, înmatriculată pe 30.08.2007. Sediul social e în Municipiul Dorohoi, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6619. În 2025: cifră de afaceri 23.081 lei, profit net 10.878 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 23 mii lei · mediana 111 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 23 mii lei | 48% din mediană |
| Marjă netă | 47.1% · mediana 26.9% | 175% din mediană |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23.081 | 27.706 | — | 12.385 | 14.741 | 76.262 | 81.597 | 13.828 | 38.475 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 23.081 | 27.706 | 19 | 12.385 | 14.742 | 76.262 | 81.597 | 13.828 | 38.475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 10.420 | 12.990 | 1.011 | 8.141 | 17.977 | 86.976 | 62.001 | 12.788 | 36.032 | — | — | 0 | 0 | — | — |
| Profit / pierdere brută | 12.661 | 14.716 | -992 | 4.244 | -3.235 | -10.714 | 19.596 | 1.040 | 2.443 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 10.878 | 12.408 | -992 | 3.887 | -3.677 | -13.002 | 17.510 | 816 | 1.811 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | -2.448 | -2.448 | 21.154 | 1.023 | 1.023 | 1.023 | 1.023 | 1.023 | 1.023 | 1.023 | 1.023 |
| Active circulante | 19.210 | 8.061 | -74 | — | 20.116 | 34.423 | 35.584 | 17.079 | 11.003 | 7.457 | 7.457 | 7.457 | 7.457 | 7.457 | 7.508 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 525 | 525 | 6.096 | 6.096 | 6.096 | 6.096 | 6.096 | 6.096 |
| Creanțe | 8.614 | — | — | — | 9.694 | 11.319 | 30.724 | 14.593 | 7.898 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.596 | 8.061 | -74 | — | 10.422 | 23.104 | 4.860 | 1.961 | 2.580 | 1.361 | 1.361 | 1.361 | 1.361 | 1.361 | 1.412 |
| Datorii | 897 | 627 | 4.900 | 3.981 | 25.536 | 36.166 | 47.927 | 26.801 | 21.541 | 19.806 | 19.806 | 19.806 | 19.806 | 19.806 | 19.857 |
| Capitaluri proprii | 18.313 | 7.434 | -4.974 | -3.981 | -7.868 | -4.191 | 8.811 | -8.699 | -9.515 | -11.326 | -11.326 | -11.326 | -11.326 | -11.326 | -11.326 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 15.12.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi |
| CAEN principal | 6619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LILIOARA SRL |
| Nr. reg. com. | J2007000518074 |
| EUID | ROONRC.J2007000518074 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-08-30 |
| Sediu social | Aleea Berzei, 5, Mun. Dorohoi, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. DOROHOI, ALEEA BERZEI, NR.5, SC.B, ET.3, AP.36 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GENERAL GALACTIC SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| MOV SRL | 75 m |
| ADYSTEL BETWIN GRUP SRL | 87 m |
| AYIR COFFE S.R.L. | 87 m |
| BEONIK MEDIA LINE S.R.L. | 87 m |
| DAM & DAL MASTER CONSULT S.R.L. | 87 m |
| FORTUNA COM DUMI SRL inactiv | 87 m |
| GBR MAKEUP ENTHUSIAST CONCEPT S.R.L. | 87 m |
| GROSARU SRL inactiv | 87 m |
| IMA GROUP SRL | 87 m |
| MAFFLOR CONSTRUCȚII FUNERARE S.R.L. | 87 m |
| MIRCOM JUNIOR SRL | 87 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4941 | 2017 – 2025 |
| 4711 | 2013 – 2016 |
| 4321 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Botoşani
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25