RAL INFO SERV SRL
CUI 22356131 · J15/1137/2007
RAL INFO SERV SRL are CUI 22356131, nr. de înregistrare J15/1137/2007, înmatriculată pe 04.09.2007. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6110. În 2025: cifră de afaceri 232.674 lei, profit net 44.831 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-30 | COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) | Servicii de internet (Rev.2) | 15 mii lei |
| 2024-03-28 | Comuna Lucieni (PRIMARIA COMUNEI LUCIENI Jud. | Furnizori de servicii de internet (ISP) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 233 mii lei · mediana 286 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | 45 mii lei · mediana 113 mii lei | 40% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 19.3% · mediana 45.2% | 43% din mediană |
| Cifră pe salariat | 233 mii lei · mediana 297 mii lei | 78% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 232.674 | 212.306 | 188.148 | 171.167 | 187.341 | 186.176 | 153.326 | 134.446 | 130.603 | 96.096 | 17.075 | 12.500 | 18.000 | 18.100 | 21.200 |
| Venituri totale | 237.858 | 212.484 | 188.150 | 171.169 | 187.344 | 186.879 | 153.461 | 157.747 | 130.604 | 97.464 | 17.075 | 12.500 | 18.000 | 18.100 | 21.200 |
| Cheltuieli totale | 190.696 | 175.884 | 164.122 | 145.379 | 158.667 | 170.851 | 143.821 | 122.649 | 95.820 | 68.271 | 6.842 | 11.902 | 18.337 | 13.249 | 15.853 |
| Profit / pierdere brută | 47.162 | 36.600 | 24.028 | 25.790 | 28.677 | 16.028 | 9.640 | 35.098 | 34.784 | 29.193 | 10.233 | 598 | -337 | 4.851 | 5.347 |
| Profit / pierdere netă | 44.831 | 34.481 | 22.240 | 24.113 | 26.840 | 14.266 | 8.105 | 33.521 | 32.596 | 26.849 | 9.721 | 223 | -877 | 4.308 | 4.597 |
| Active imobilizate | 95.300 | 39.666 | 62.278 | 71.405 | 62.978 | 46.030 | 60.350 | 70.423 | 6.527 | 1.448 | 1.831 | 2.214 | 3.513 | 3.225 | 5.126 |
| Active circulante | 19.449 | 23.257 | 147.458 | 111.232 | 109.928 | 108.048 | 76.140 | 58.489 | 87.989 | 77.815 | 40.647 | 30.707 | 29.387 | 30.504 | 23.969 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.215 | 4.569 | 1.303 | 293 | — | — |
| Creanțe | 8.485 | 8.568 | 105.400 | 102.089 | 19.802 | 39.686 | 27.366 | 13.132 | 39.962 | 29.502 | 13.193 | 8.500 | 5.500 | 2.600 | 1.500 |
| Casa și conturi la bănci | 10.964 | 14.689 | 42.058 | 9.143 | 90.126 | 68.362 | 48.774 | 45.357 | 48.027 | 37.098 | 22.885 | 20.904 | 23.594 | 27.904 | 22.469 |
| Cheltuieli în avans | 2.195 | 1.246 | 128 | 127 | 328 | 286 | 491 | 292 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 20.552 | 12.608 | 11.711 | 6.851 | 434 | 8.404 | 5.286 | 5.614 | 4.447 | 10.398 | 462 | 625 | 828 | 781 | 455 |
| Capitaluri proprii | 96.392 | 51.561 | 198.153 | 175.913 | 172.800 | 145.960 | 131.695 | 123.590 | 90.069 | 68.865 | 42.016 | 32.296 | 32.072 | 32.948 | 28.640 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.09.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 6110 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAL INFO SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J15/1137/2007 |
| EUID | ROONRC.J15/1137/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-09-04 |
| Sediu social | Str. George Cair, 6, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. GEORGE CAIR, NR.6, BL.24A, SC.B, ET.1, AP.27 |
| Telefon | 0731252525 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADORAL COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEXRENTAUTO DINAMIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ALINSTAL 2008 SRL | aceeași clădire |
| AREA WORKSTATION SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| BESTMATEICOFFE S.R.L. | aceeași clădire |
| CALMAX INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CAMDOROSHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| CANOSA SRL | aceeași clădire |
| CELO MG S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEM DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| CR CARVIP 2011 SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISTI VPV-DRIN S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6110 | 2017 – 2025 |
| 6201 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25