SERVECOROM SRL
CUI 22357684 · J2007001078100
SERVECOROM SRL are CUI 22357684, nr. de înregistrare J2007001078100, înmatriculată pe 04.09.2007. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3811. În 2025: cifră de afaceri 79.600 lei, pierdere netă 83.331 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 80 mii lei · mediana 392 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | -83 mii lei · mediana 10 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 3 | 33% din mediană |
| Marjă netă | -104.7% · mediana 2.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 80 mii lei · mediana 186 mii lei | 43% din mediană |
Comparat cu 4.547 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 79.600 | 935.300 | 1.217.472 | 1.998.233 | 3.372.802 | 2.836.231 | 4.233.789 | 2.476.072 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 79.625 | 935.360 | 1.235.626 | 2.003.714 | 3.372.829 | 2.836.231 | 4.233.789 | 2.476.072 | 25.060 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 28.654 |
| Cheltuieli totale | 162.160 | 191.904 | 244.806 | 222.310 | 618.101 | 1.015.500 | 1.694.417 | 830.368 | 22.191 | 22.412 | 18.369 | 19.312 | 19.758 | 18.958 | 27.915 |
| Profit / pierdere brută | -82.535 | 743.456 | 990.820 | 1.781.404 | 2.754.728 | 1.820.731 | 2.539.372 | 1.645.704 | 2.869 | -22.412 | -18.369 | -19.312 | -19.757 | -18.958 | 739 |
| Profit / pierdere netă | -83.331 | 715.395 | 978.464 | 1.764.619 | 2.723.145 | 1.799.711 | 2.497.034 | 1.620.943 | 2.617 | -22.412 | -18.369 | -19.312 | -19.757 | -18.958 | 739 |
| Active imobilizate | 112.990 | 112.990 | 121.071 | 121.071 | 122.645 | 133.849 | 77.593 | 18.000 | 18.000 | 0 | 3.341 | 3.341 | 3.341 | 3.341 | 3.341 |
| Active circulante | 282.013 | 1.420.219 | 1.131.335 | 2.309.067 | 3.592.406 | 2.015.441 | 2.685.595 | 2.320.904 | 364.314 | 75.824 | 177.366 | 177.535 | 177.339 | 177.406 | 185.638 |
| Stocuri | — | 3.830 | 15.303 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Creanțe | 5.359 | 1.151.950 | 653.977 | 1.293.477 | 1.757.298 | 662.879 | 1.137.637 | 533.054 | 89 | 89 | 177.278 | 177.278 | 177.278 | 177.277 | 177.277 |
| Casa și conturi la bănci | 276.654 | 264.439 | 462.055 | 1.015.590 | 1.835.108 | 1.352.562 | 1.547.958 | 1.787.850 | 364.225 | 75.735 | 88 | 257 | 61 | 129 | 8.361 |
| Datorii | 263.824 | 768.699 | 224.046 | 597.413 | 942.697 | 300.592 | 240.430 | 690.181 | 354.534 | 661 | 69.351 | 51.150 | 31.642 | 11.952 | 1.226 |
| Capitaluri proprii | 131.179 | 764.510 | 1.028.360 | 1.832.725 | 2.772.354 | 1.848.698 | 2.522.758 | 1.648.723 | 27.780 | 75.163 | 111.356 | 129.726 | 149.038 | 168.795 | 187.753 |
| Capital subscris vărsat | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 10 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.09.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 3811 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SERVECOROM SRL |
| Nr. reg. com. | J2007001078100 |
| EUID | ROONRC.J2007001078100 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-09-04 |
| Sediu social | Şos. BUZĂU - POGOANELE, CADAST 353, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, SOS. BUZAU - POGOANELE, NR.CADAST 353 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3811 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25