EMFLY SOLUTIONS SRL
CUI 22369735 · J2007000712283
EMFLY SOLUTIONS SRL are CUI 22369735, nr. de înregistrare J2007000712283, înmatriculată pe 06.09.2007. Sediul social e în Municipiul Slatina, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 784.709 lei, pierdere netă 194.981 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 785 mii lei · mediana 286 mii lei | 274% din mediană |
| Profit net | -195 mii lei · mediana 113 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | -24.8% · mediana 45.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 157 mii lei · mediana 297 mii lei | 53% din mediană |
Comparat cu 28.577 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 784.709 | 618.424 | 629.206 | 668.540 | 794.616 | 433.617 | 923.572 | 4.341.275 | 2.557.957 | 813.125 | 183.391 | 191.600 | 130.454 | 59.007 | 103.076 |
| Venituri totale | 1.123.903 | 680.159 | 629.470 | 675.017 | 942.485 | 1.026.874 | 1.143.037 | 4.341.563 | 2.560.000 | 813.126 | 183.391 | 191.600 | 130.454 | 59.007 | 103.076 |
| Cheltuieli totale | 1.315.211 | 354.990 | 392.360 | 362.260 | 273.252 | 469.635 | 691.369 | 4.672.099 | 2.503.151 | 688.878 | 169.294 | 223.522 | 71.976 | 76.689 | 119.945 |
| Profit / pierdere brută | -191.308 | 325.169 | 237.110 | 312.757 | 669.233 | 557.239 | 451.668 | -330.536 | 56.849 | 124.248 | 14.097 | -31.922 | 58.478 | -17.682 | -16.869 |
| Profit / pierdere netă | -194.981 | 274.328 | 231.168 | 306.010 | 661.391 | 547.398 | 440.208 | -373.952 | 22.976 | 106.984 | 8.595 | -37.650 | 54.695 | -17.682 | -16.869 |
| Active imobilizate | 769.421 | 284.226 | 125.692 | 152.991 | 211.460 | 193.609 | 384.974 | 679.189 | 462.629 | 55.617 | 9.362 | 16.151 | — | — | — |
| Active circulante | 350.155 | 649.279 | 1.542.426 | 629.882 | 1.149.800 | 1.048.586 | 471.508 | 203.721 | 303.160 | 447.613 | 111.061 | 81.269 | 237.162 | 127.020 | 105.777 |
| Stocuri | 67.345 | 15.129 | 19.599 | 13.020 | 19.934 | 18.607 | 36.518 | 16.395 | 62.796 | 46.670 | 44.342 | 61.620 | 137.150 | 123.377 | 104.102 |
| Creanțe | 265.151 | 601.504 | 1.507.277 | 499.108 | 993.045 | 966.719 | 404.198 | 149.601 | 145.866 | 261.861 | 37.690 | 13.025 | 88.262 | 3.257 | 1.201 |
| Casa și conturi la bănci | 17.659 | 32.646 | 15.550 | 117.754 | 136.821 | 63.260 | 30.792 | 37.725 | 94.498 | 139.082 | 29.029 | 6.624 | 11.750 | 386 | 474 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 5.625 | — | — | — | — | 13.166 | 13.166 | 356 | 313 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.034.027 | 427.432 | 1.431.587 | 476.623 | 452.758 | 682.977 | 827.301 | 1.295.246 | 742.969 | 416.315 | 140.179 | 125.770 | 227.862 | 172.415 | 133.490 |
| Capitaluri proprii | 85.549 | 511.698 | 236.531 | 306.250 | 908.502 | 559.218 | 42.347 | -399.170 | 23.176 | 87.228 | -19.756 | -28.350 | 9.300 | -45.395 | -27.713 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 12 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.09.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EMFLY SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2007000712283 |
| EUID | ROONRC.J2007000712283 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-09-06 |
| Sediu social | Str. Toamnei, 5, Mun. Slatina, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. TOAMNEI, NR.5, BL.3, SC.D, ET.2, AP.17 |
| Telefon | 433519 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AKBER GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| IDM ROOF STEEL S.R.L. | aceeași clădire |
| PLAFAR 2M NATURALIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| SCHERAM MYKY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SCHNELLER EXPRESS TRAGER S.R.L. | aceeași clădire |
| TOP TIM CRISTAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| UNITER IMPEX SRL | aceeași clădire |
| VÎLCICA 94 S.R.L. | aceeași clădire |
| LAVAGE IMPECCABLE S.R.L. | 41 m |
| V.P.I. BEST ALIMENT S.R.L. inactiv | 41 m |
| CATIVAL SRL inactiv | 56 m |
| VALENTINO BRAND FASHION S.R.L. inactiv | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 6210 | 2025 |
| 4791 | 2024 |
| 6201 | 2023 |
| 4791 | 2016 – 2022 |
| 4711 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (53)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25