SECURITATEA MUNCII S.R.L.
CUI 22387138 · J09/811/2007
SECURITATEA MUNCII S.R.L. are CUI 22387138, nr. de înregistrare J09/811/2007, înmatriculată pe 10.09.2007. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7490. În 2025: cifră de afaceri 193.330 lei, profit net 117.184 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 193 mii lei · mediana 124 mii lei | 155% din mediană |
| Profit net | 117 mii lei · mediana 17 mii lei | 704% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 60.6% · mediana 19.4% | 312% din mediană |
| Cifră pe salariat | 193 mii lei · mediana 172 mii lei | 113% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 193.330 | 187.850 | 200.670 | 163.685 | 126.065 | 110.285 | 104.140 | 84.170 | 78.790 | 62.720 | 58.690 | 67.065 | 63.975 | 51.560 | 54.378 |
| Venituri totale | 193.380 | 187.850 | 200.670 | 163.685 | 126.065 | 110.285 | 104.140 | 84.170 | 78.790 | 62.734 | 58.690 | 67.066 | 63.975 | 51.562 | 54.380 |
| Cheltuieli totale | 74.301 | 69.855 | 67.210 | 20.239 | 26.039 | 24.398 | 19.684 | 19.155 | 18.351 | 11.290 | 9.702 | 10.212 | 9.497 | 13.424 | 13.239 |
| Profit / pierdere brută | 119.079 | 117.995 | 133.460 | 143.446 | 100.026 | 85.887 | 84.456 | 65.015 | 60.439 | 51.444 | 48.988 | 56.854 | 54.478 | 38.138 | 41.141 |
| Profit / pierdere netă | 117.184 | 116.341 | 131.493 | 139.599 | 96.859 | 83.503 | 81.331 | 62.949 | 58.075 | 49.562 | 47.227 | 54.843 | 52.560 | 36.592 | 39.509 |
| Active imobilizate | — | — | 271 | 1.746 | 3.296 | 4.846 | 3.525 | — | — | — | 244 | 510 | 776 | 1.359 | 2.168 |
| Active circulante | 126.327 | 110.112 | 138.977 | 142.269 | 108.250 | 121.840 | 98.665 | 104.337 | 60.518 | 81.526 | 82.592 | 55.776 | 53.155 | 36.955 | 38.742 |
| Creanțe | 34.096 | 26.166 | 29.218 | 24.193 | 20.093 | 19.093 | 21.621 | 16.851 | 16.871 | 13.711 | 12.712 | 13.031 | 13.191 | 9.301 | 5.791 |
| Casa și conturi la bănci | 92.231 | 83.946 | 109.759 | 118.076 | 88.157 | 102.747 | 77.044 | 87.486 | 43.647 | 67.815 | 69.880 | 42.745 | 39.964 | 27.654 | 32.951 |
| Datorii | 8.753 | -8.278 | 7.199 | 3.458 | 2.588 | 4.587 | 2.595 | 3.073 | 2.203 | 31.724 | 35.369 | 1.203 | 1.131 | 1.482 | 1.161 |
| Capitaluri proprii | 117.574 | 118.390 | 132.049 | 140.557 | 108.958 | 122.099 | 99.595 | 101.264 | 58.315 | 49.802 | 47.467 | 55.083 | 52.800 | 36.832 | 39.749 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.09.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 7490 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SECURITATEA MUNCII SRL |
| Nr. reg. com. | J09/811/2007 |
| EUID | ROONRC.J09/811/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-09-10 |
| Sediu social | Str. Comunarzi, 10, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. COMUNARZI, NR.10 |
| Telefon | 0239620735 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCOUNTING TRUST S.R.L. | aceeași clădire |
| ACREDIM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AILENROC TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALIALUM COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALIEN STAR COM S.R.L. | aceeași clădire |
| ANSHELANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ARHIVITOR SRL | aceeași clădire |
| ARTLUMID S.R.L. | aceeași clădire |
| BANIX CARGO SRL | aceeași clădire |
| BELFIORE MONTAJ SRL inactiv | aceeași clădire |
| BELUDORIAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| CADIS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7490 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 16496114 | TUMARISAND SRL inactiv |
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25