FABY PLAST CONSTRUCT SRL
CUI 22493880 · J40/18325/2007
FABY PLAST CONSTRUCT SRL are CUI 22493880, nr. de înregistrare J40/18325/2007, înmatriculată pe 02.10.2007. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 287.328 lei, pierdere netă 137.587 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 287 mii lei · mediana 166 mii lei | 173% din mediană |
| Profit net | -138 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -47.9% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 144 mii lei · mediana 131 mii lei | 110% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 287.328 | 251.308 | 372.406 | 625.783 | 73.894 | 80.464 | 17.229 | 5.126 | 17.886 | 26.115 | 27.423 | 6.511 | 28.185 | 16.676 |
| Venituri totale | 287.504 | 251.308 | 372.406 | 625.783 | 73.894 | 80.464 | 17.543 | 5.126 | 17.886 | 26.115 | 29.036 | 6.511 | 28.185 | 17.584 |
| Cheltuieli totale | 425.091 | 316.943 | 378.801 | 505.470 | 38.140 | 58.889 | 34.733 | 14.858 | 18.500 | 28.196 | 30.508 | 20.821 | 48.245 | 42.878 |
| Profit / pierdere brută | -137.587 | -65.635 | -6.395 | 120.313 | 35.754 | 21.575 | -17.190 | -9.732 | -614 | -2.081 | -1.472 | -14.310 | -20.060 | -25.294 |
| Profit / pierdere netă | -137.587 | -66.344 | -10.135 | 114.189 | 33.664 | 20.770 | -17.365 | -9.889 | -1.151 | -2.864 | -2.343 | -14.505 | -20.906 | -25.821 |
| Active imobilizate | 4.873 | 7.957 | 6.174 | 718 | 1.034 | — | — | — | — | — | 2.400 | 5.281 | 8.162 | 15.084 |
| Active circulante | 342.185 | 197.366 | 205.815 | 101.706 | 98.447 | 78.121 | 50.271 | 52.013 | 43.951 | 36.490 | 28.699 | 9.169 | 10.226 | 6.194 |
| Stocuri | 316.447 | 173.024 | 92.473 | 78.235 | 70.106 | 39.820 | 39.311 | 40.570 | 34.085 | 24.978 | 16.040 | — | — | — |
| Creanțe | 19.487 | 19.248 | 13.413 | 6.255 | 21.135 | 11.011 | 10.645 | 11.024 | 9.748 | 10.214 | 12.019 | 5.833 | 4.511 | 5.649 |
| Casa și conturi la bănci | 6.251 | 5.094 | 99.929 | 17.216 | 7.206 | 27.290 | 315 | 419 | 118 | 1.298 | 640 | 3.336 | 5.715 | 545 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 28.723 | 28.723 | 28.723 | 28.723 | 28.723 | 20.748 | 16.388 | 16.388 |
| Datorii | 504.282 | 225.214 | 166.189 | 94.247 | 204.840 | 217.144 | 238.787 | 223.163 | 205.212 | 196.600 | 188.345 | 161.378 | 146.451 | 128.435 |
| Capitaluri proprii | -157.224 | -19.891 | 45.800 | 8.177 | -105.359 | -139.023 | -159.793 | -142.427 | -132.538 | -131.387 | -128.523 | -126.180 | -111.675 | -90.769 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.10.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FABY PLAST CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J40/18325/2007 |
| EUID | ROONRC.J40/18325/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-10-02 |
| Sediu social | Str. Năsăud, 7, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. NASAUD, NR.7, BL.23, SC.3, ET.5, AP.95 |
| Telefon | 0767601594 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AES SOLUTION SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| AGENTIA DE SERVICII PROFESSIONAL SRL | aceeași clădire |
| ANMAP IT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO SOFT PROPERTIES S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLE IMAGE SRL | aceeași clădire |
| BLUE SALON SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRIDGE NET TEHNOLOGIES SRL | aceeași clădire |
| CIPRIAN CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| COFFEE & WATER SERVICES SRL | aceeași clădire |
| DGR RENT A CAR GO S.R.L. | aceeași clădire |
| Energycor Consulting SRL | aceeași clădire |
| FCP SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5630 | 2025 |
| 4332 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Bucureşti
| 10810 | MONDOBUSY SRL |
| 33300 | CLARELI COMTUR SRL |
| 34402 | TERASA FOISOR ALIMENTATIE PUBLICA SRL |
| 324007 | ANGIPO COM PROD SRL |
| 328254 | BLACK SPIRIT SRL |
| 328289 | GE-CHI IMPEX SRL |
| 331713 | PASOCO SRL |
| 332824 | MAD COMIMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25