CEPEMA SRL
CUI 22645997 · J2007001626334
CEPEMA SRL are CUI 22645997, nr. de înregistrare J2007001626334, înmatriculată pe 26.10.2007. Sediul social e în Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7711. În 2025: cifră de afaceri 136.449 lei, pierdere netă 11.351 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 136 mii lei · mediana 188 mii lei | 73% din mediană |
| Profit net | -11 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -8.3% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 136 mii lei · mediana 127 mii lei | 108% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 136.449 | 71.957 | 109.822 | 98.732 | 67.277 | 35.461 | 129.528 | 86.274 | 40.982 | 29.561 | 39.483 | 24.125 | 12.320 | 42.535 | 18.677 |
| Venituri totale | 157.737 | 74.207 | 112.072 | 100.047 | 80.913 | 38.748 | 139.277 | 88.294 | 42.532 | 29.561 | 39.483 | 24.127 | 12.920 | 42.544 | 18.740 |
| Cheltuieli totale | 169.088 | 111.385 | 100.230 | 79.573 | 42.598 | 40.076 | 65.288 | 46.635 | 24.573 | 16.920 | 28.210 | 34.151 | 44.552 | 38.268 | 26.918 |
| Profit / pierdere brută | -11.351 | -37.178 | 11.842 | 20.474 | 38.315 | -1.328 | 73.989 | 41.659 | 17.959 | 12.641 | 11.273 | -10.024 | -31.632 | 4.276 | -8.178 |
| Profit / pierdere netă | -11.351 | -37.178 | 10.909 | 19.235 | 36.474 | -1.951 | 72.682 | 40.776 | 16.723 | 11.754 | 10.107 | -10.748 | -32.007 | 4.276 | -8.178 |
| Active imobilizate | 152.161 | 154.852 | 72.792 | 109.595 | 56.968 | 32.201 | 52.523 | 30.368 | 31.684 | 17.095 | 11.989 | 11.519 | 31.759 | 52.487 | 70.415 |
| Active circulante | 21.793 | 18.734 | 26.331 | 7.226 | 47.358 | 11.847 | 6.043 | 5.677 | 9.760 | 5.874 | 57 | 595 | 618 | 3.063 | 1.415 |
| Stocuri | — | — | — | 380 | — | — | — | — | — | 200 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 2.286 | 8.769 | 5.639 | 6.313 | 5.775 | 6.538 | 5.507 | 5.500 | 9.082 | 5.621 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 19.507 | 9.965 | 20.692 | 533 | 41.583 | 5.309 | 536 | 177 | 678 | 53 | 57 | 595 | 618 | 3.063 | 1.415 |
| Cheltuieli în avans | 616 | 1.335 | 627 | 117 | — | — | — | 1.110 | — | — | — | 247 | — | — | 88 |
| Datorii | 178.379 | 150.606 | 26.146 | 51.614 | 26.703 | 2.836 | 15.404 | 66.674 | 111.739 | 109.987 | 110.818 | 121.240 | 130.508 | 121.674 | 142.318 |
| Venituri în avans | 938 | 3.188 | 5.438 | 7.687 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -4.747 | 21.127 | 68.166 | 57.637 | 77.623 | 41.212 | 43.162 | -29.519 | -70.295 | -87.018 | -98.772 | -108.879 | -98.131 | -66.124 | -70.400 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.10.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 7711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CEPEMA SRL |
| Nr. reg. com. | J2007001626334 |
| EUID | ROONRC.J2007001626334 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-10-26 |
| Sediu social | Str. Prefect Dimitrie Cojocaru, 97-O, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, SAT SFÂNTU ILIE COM. ŞCHEIA, STR. PREFECT DIMITRIE COJOCARU, NR.97-O |
| Telefon | 0744953397 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4789 | 2014 – 2025 |
| 6820 | 2013 |
| 4789 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25