AUTO SHOP SRL
CUI 22705223 · J2007001941042
AUTO SHOP SRL are CUI 22705223, nr. de înregistrare J2007001941042, înmatriculată pe 07.11.2007. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 588.307 lei, profit net 1.404 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 588 mii lei · mediana 199 mii lei | 296% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 3 mii lei | 50% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 0.2% · mediana 1.6% | 13% din mediană |
| Cifră pe salariat | 196 mii lei · mediana 224 mii lei | 88% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 588.307 | 643.339 | 664.060 | 682.737 | 735.656 | 770.429 | 943.911 | 756.961 | 77.095 | 5.916 | 7.932 | 6.783 | 37.804 | 250.338 | 58.422 |
| Venituri totale | 588.708 | 643.406 | 664.704 | 689.275 | 740.261 | 910.225 | 948.639 | 759.493 | 77.095 | 5.916 | 7.932 | 6.811 | 38.154 | 250.016 | 62.487 |
| Cheltuieli totale | 575.554 | 630.545 | 654.228 | 678.205 | 715.517 | 884.005 | 866.631 | 627.475 | 28.099 | 4.580 | 7.478 | 16.557 | 18.711 | 256.083 | 56.533 |
| Profit / pierdere brută | 13.154 | 12.861 | 10.476 | 11.070 | 24.744 | 26.220 | 82.008 | 132.018 | 48.996 | 1.336 | 454 | -9.746 | 19.443 | -6.067 | 5.954 |
| Profit / pierdere netă | 1.404 | 434 | 4.266 | 4.318 | 17.396 | 18.696 | 72.498 | 123.826 | 46.683 | 1.158 | 215 | -9.950 | 18.302 | -6.067 | 5.954 |
| Active imobilizate | 87.293 | 142.292 | 195.277 | 55.221 | 176.960 | 290.817 | 389.415 | 278.014 | 2.050 | 912 | 1.194 | 1.477 | 1.759 | 277 | 277 |
| Active circulante | 261.998 | 277.965 | 287.551 | 442.751 | 359.650 | 286.563 | 219.163 | 184.642 | 45.728 | 12.588 | 12.715 | 14.767 | 7.889 | 8.723 | 41.986 |
| Stocuri | 226.520 | 236.636 | 230.577 | 238.101 | 225.825 | 194.599 | 189.041 | 148.613 | 31.199 | 10.055 | 9.835 | 10.947 | 7.447 | 5.385 | 2.543 |
| Creanțe | 4.356 | 8.109 | 6.963 | 12.610 | 9.929 | 17.246 | 8.451 | 15.839 | 2.726 | 2.516 | 2.872 | 3.811 | 354 | 3.324 | 36.933 |
| Casa și conturi la bănci | 31.122 | 33.220 | 50.011 | 192.040 | 123.896 | 74.718 | 21.671 | 20.190 | 11.803 | 17 | 8 | 9 | 88 | 14 | 2.510 |
| Datorii | 149.835 | 195.538 | 258.543 | 277.953 | 290.758 | 321.925 | 371.819 | 298.395 | 7.343 | 19.748 | 21.315 | 23.865 | 7.319 | 24.972 | 52.168 |
| Capitaluri proprii | 199.456 | 224.719 | 224.285 | 220.019 | 245.852 | 255.455 | 236.759 | 164.261 | 40.435 | -6.248 | -7.406 | -7.621 | 2.329 | -15.972 | -9.905 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | — | — | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.11.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTO SHOP SRL |
| Nr. reg. com. | J2007001941042 |
| EUID | ROONRC.J2007001941042 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-11-07 |
| Sediu social | Str. Călugăreni, 11, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CĂLUGĂRENI, NR.11, BL.11, SC.E, AP.9 |
| Telefon | 0745292321 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARY & NIK SERV 888 SRL | aceeași clădire |
| BETA POWER ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| EVALCAD GRUP PROIECT SRL | aceeași clădire |
| HASHTAG NORDULUI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MAISON 11 GLOBAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MAT EXPERT CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| MIKLAUS GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| TREI-TE SRL inactiv | aceeași clădire |
| WELCOMING HOME AMA S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCIAN COM TRADING SRL inactiv | 40 m |
| MARSERA CSM S.R.L. | 40 m |
| RARAUTOMOBILE S.R.L. | 52 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4782 | 2025 |
| 4532 | 2018 – 2024 |
| 4531 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bacău
| 944920 | QUINTIN SRL |
| 958705 | F.C.M.T. EDISON SRL |
| 963434 | DAMOVES SRL |
| 971879 | VLAMIANCA SRL |
| 4456256 | INTER-FLORIX SRL |
| 5169826 | GHEVILE COM SRL |
| 5771146 | VALENS SRL |
| 6673421 | SALON AUTO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08