LEVEL NETWORK S.R.L.
CUI 22767013 · J40/21642/2007
LEVEL NETWORK S.R.L. are CUI 22767013, nr. de înregistrare J40/21642/2007, înmatriculată pe 19.11.2007. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6110. În 2025: cifră de afaceri 66.353 lei, pierdere netă 40.759 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 66 mii lei · mediana 286 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | -41 mii lei · mediana 113 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -61.4% · mediana 45.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 66.353 | 52.382 | 48.093 | 33.286 | 33.764 | 33.349 | 57.251 | 41.691 | 68.708 | 71.462 | 68.057 | 54.372 | 76.403 | 58.581 | 68.631 |
| Venituri totale | 66.353 | 52.383 | 48.093 | 33.286 | 33.764 | 33.349 | 57.251 | 41.691 | 68.708 | 71.462 | 68.057 | 54.372 | 76.403 | 58.581 | 68.631 |
| Cheltuieli totale | 107.112 | 29.987 | 50.943 | 37.725 | 33.524 | 37.477 | 28.363 | 24.737 | 42.413 | 23.602 | 68.545 | 57.597 | 12.859 | 8.516 | 8.752 |
| Profit / pierdere brută | -40.759 | 22.396 | -2.850 | -4.439 | 240 | -4.128 | 28.888 | 16.954 | 26.295 | 47.860 | -488 | -3.225 | 63.544 | 50.065 | 59.879 |
| Profit / pierdere netă | -40.759 | 18.804 | -2.850 | -5.417 | -753 | -5.079 | 27.171 | 15.702 | 24.230 | 45.622 | -2.255 | -4.856 | 61.253 | 48.274 | 57.823 |
| Active imobilizate | — | 95 | 1.350 | 2.694 | — | — | 294 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 476 |
| Active circulante | 152.306 | 179.494 | 175.172 | 294.092 | 299.961 | 376.900 | 384.651 | 359.409 | 425.121 | 398.436 | 362.618 | 386.024 | 405.939 | 329.536 | 270.955 |
| Stocuri | — | 23.953 | 23.953 | — | — | — | — | — | — | 257 | 0 | 838 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 52.369 | 42.032 | 34.846 | 35.059 | 35.686 | 107.883 | 107.179 | 99.690 | 139.057 | 142.608 | 135.702 | 131.853 | 147.468 | 147.468 | 147.468 |
| Casa și conturi la bănci | 99.937 | 113.509 | 116.373 | 259.033 | 264.275 | 269.017 | 277.472 | 259.719 | 286.064 | 255.571 | 226.916 | 253.333 | 258.471 | 182.068 | 123.487 |
| Datorii | 41.648 | 1.172 | 16.910 | 12.200 | 9.958 | 86.144 | 61.939 | 13.574 | 54.988 | 6.911 | 16.714 | 37.866 | 52.924 | 37.774 | 27.943 |
| Capitaluri proprii | 110.658 | 178.417 | 159.612 | 284.586 | 290.003 | 290.756 | 323.006 | 345.835 | 370.133 | 391.525 | 345.904 | 348.158 | 353.015 | 291.762 | 243.488 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.11.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6110 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LEVEL NETWORK SRL |
| Nr. reg. com. | J40/21642/2007 |
| EUID | ROONRC.J40/21642/2007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-11-19 |
| Sediu social | Str. Poenaru Vasile, 54, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. POENARU VASILE, NR.54 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PULSTECH IQ TECHNOLOGY SRL | aceeași clădire |
| TBU CONSULTING & INSURANCE ASSISTANCE SRL inactiv | 29 m |
| BIANCA SPEEDTRANS S.R.L. inactiv | 32 m |
| NYMAR-CRYST COMPANY 2014 SRL inactiv | 33 m |
| ADRIASTEF GENERAL SRL inactiv | 42 m |
| BERA FAST SPEDITION S.R.L. | 42 m |
| SKY LIMITED TRANSPORT SRL | 42 m |
| TRY ONE CENTER SRL | 42 m |
| PRIVAT HOME CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 51 m |
| EXOTIC BITES AND MORE S.R.L. | 55 m |
| MONA COMERCIAL SRL inactiv | 58 m |
| RAMONA CONCEPT SRL inactiv | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6110 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25