PLASTOR TRADING SRL
CUI 22870522 · J2007003067054
PLASTOR TRADING SRL are CUI 22870522, nr. de înregistrare J2007003067054, înmatriculată pe 05.12.2007. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4649. În 2025: cifră de afaceri 44.942.203 lei, profit net 126.119 lei, 44 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-20 | Unitatea Militara 01333 | Containere pentru deseuri (Rev.2) | 454 lei |
| 2024-06-17 | SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA | Produse de curatenie (Rev.2) | 302 lei |
| 2024-06-17 | Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Amb | Maturi (Rev.2) | 837 lei |
| 2024-06-12 | SPITALUL ORASENESC PANCIU | Containere si pubele de deseuri (Rev.2) | 132 lei |
| 2024-06-06 | SPITALUL ORASENESC CISNADIE | Pubele (Rev.2) | 249 lei |
| 2024-05-28 | SPITALUL ORASENESC PANCIU | Containere si pubele de deseuri (Rev.2) | 132 lei |
| 2024-05-20 | Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA | Produse din plastic (Rev.2) | 5 mii lei |
| 2024-05-16 | Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti | Containere si pubele de deseuri (Rev.2) | 10 mii lei |
| 2024-05-15 | Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Amb | Maturi (Rev.2) | 837 lei |
| 2024-05-14 | INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDI | Containere si pubele de deseuri (Rev.2) | 863 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 45 mil lei · mediana 199 mii lei | de 226× mediana |
| Profit net | 126 mii lei · mediana 3 mii lei | de 45× mediana |
| Salariați | 44 · mediana 1 | de 44× mediana |
| Marjă netă | 0.3% · mediana 1.6% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,0 mil lei · mediana 224 mii lei | 456% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 44.942.203 | 50.228.284 | 50.003.397 | 50.735.735 | 47.285.107 | 43.956.611 | 42.219.055 | 37.562.227 | 34.548.408 | 35.395.036 | 36.417.599 | 28.799.062 | 27.257.462 | 25.923.574 | 23.449.662 |
| Venituri totale | 45.377.949 | 50.436.141 | 50.356.788 | 51.283.365 | 47.547.325 | 44.533.851 | 42.523.008 | 37.808.277 | 34.739.914 | 35.613.089 | 36.587.211 | 29.031.467 | 27.562.050 | 26.327.963 | 23.612.949 |
| Cheltuieli totale | 45.251.830 | 49.865.026 | 49.698.154 | 49.053.880 | 43.768.867 | 42.075.560 | 41.656.326 | 36.872.185 | 34.232.876 | 34.313.029 | 35.547.366 | 28.611.112 | 26.735.303 | 26.042.958 | 23.711.901 |
| Profit / pierdere brută | 126.119 | 571.115 | 658.634 | 2.229.485 | 3.778.458 | 2.458.291 | 866.682 | 936.092 | 507.038 | 1.300.060 | 1.039.845 | 420.355 | 826.747 | 285.005 | -98.952 |
| Profit / pierdere netă | 126.119 | 521.504 | 587.914 | 2.023.324 | 3.357.886 | 2.230.143 | 733.185 | 809.414 | 430.170 | 1.123.858 | 882.148 | 364.543 | 682.872 | 226.487 | -107.029 |
| Active imobilizate | 942.617 | 1.132.087 | 1.233.508 | 1.522.067 | 1.431.304 | 1.405.912 | 1.392.654 | 934.188 | 819.961 | 437.178 | 231.714 | 273.944 | 138.459 | 201.941 | 287.918 |
| Active circulante | 22.085.642 | 25.043.223 | 21.844.790 | 25.910.979 | 20.764.825 | 18.747.596 | 19.812.400 | 17.292.508 | 16.385.681 | 15.893.393 | 16.296.177 | 13.493.951 | 13.209.504 | 13.281.387 | 13.631.029 |
| Stocuri | 11.342.954 | 14.368.361 | 12.715.023 | 14.817.644 | 11.186.899 | 9.778.072 | 10.360.107 | 9.298.899 | 8.387.767 | 8.492.368 | 7.047.244 | 6.938.276 | 6.518.429 | 6.073.922 | 6.045.898 |
| Creanțe | 9.648.846 | 10.171.550 | 8.862.326 | 10.713.360 | 8.965.181 | 8.453.586 | 9.002.795 | 7.498.159 | 7.780.675 | 6.633.976 | 7.768.524 | 6.349.644 | 6.490.516 | 7.049.078 | 7.136.512 |
| Casa și conturi la bănci | 1.059.463 | 440.940 | 236.837 | 320.445 | 516.235 | 464.174 | 364.065 | 373.266 | 163.417 | 706.388 | 1.427.214 | 113.242 | 144.409 | 105.846 | 401.875 |
| Cheltuieli în avans | 126.727 | 362.862 | 333.523 | — | — | 14.694 | 214.937 | 218.847 | 176.307 | 70.024 | 30.386 | 72.154 | 27.454 | 17.982 | 54.872 |
| Datorii | 7.977.412 | 11.273.522 | 8.398.750 | 12.057.889 | 7.344.297 | 7.674.256 | 10.850.287 | 8.609.025 | 8.189.845 | 7.103.460 | 7.927.500 | 5.919.659 | 5.682.996 | 9.836.761 | 10.535.757 |
| Capitaluri proprii | 15.177.574 | 15.264.650 | 15.013.071 | 15.375.157 | 14.851.832 | 12.493.946 | 10.569.704 | 9.836.518 | 9.192.104 | 9.297.135 | 8.630.777 | 7.920.390 | 7.692.421 | 3.664.549 | 3.438.062 |
| Capital subscris vărsat | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 4.575.000 | 1.230.000 | 1.230.000 |
| Număr mediu de salariați | 44 | 77 | 83 | 79 | 78 | 78 | 75 | 74 | 74 | 70 | 68 | 65 | 65 | 68 | 82 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.12.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor |
| CAEN principal | 4649 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PLASTOR TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J2007003067054 |
| EUID | ROONRC.J2007003067054 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-12-05 |
| Sediu social | Str. Johann Gutenberg, 24, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. JOHANN GUTENBERG, NR.24 |
| Telefon | 0259411594 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SPEED & SAFETY TRAVEL S.R.L. | 59 m |
| EASY&SMART RENT A CAR S.R.L. | 95 m |
| MIWOOD SRL inactiv | 105 m |
| ACACIA SRL inactiv | 129 m |
| ERCOLE&TRANS SRL inactiv | 129 m |
| ALCRISIN SRL | 142 m |
| TROPICAL FOOD SRL | 159 m |
| MYKIION EXPERT CONSTRUCT S.R.L. | 170 m |
| IULATEK COM SRL | 188 m |
| RAMCIP SRL | 197 m |
| CRANGEIO SRL | 207 m |
| HOLZGAL DREI S.R.L. | 207 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4649 | 2021 – 2025 |
| 4619 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (56)
Alte firme din Bihor
| 48025 | TEHNOCHIM SRL |
| 48033 | SPELEMAT SRL |
| 64055 | TRANS POP SRL |
| 67574 | BAUM PRODCOM SERV EXP IMP SRL |
| 101129 | SANDA COM SRL |
| 2398191 | SPECTRUM SRL |
| 3247715 | NEGATEL SRL |
| 3292627 | RALU IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25