RADOMED SRL
CUI 22879939 · J2007003425221 · dizolvare
RADOMED SRL are CUI 22879939, nr. de înregistrare J2007003425221, înmatriculată pe 06.12.2007. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 45.810 lei, pierdere netă 15.202 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 46 mii lei · mediana 220 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | -15 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -33.2% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 45.810 | 63.990 | 61.830 | 51.471 | 65.313 | 52.118 | 55.102 | 48.463 | 43.915 | 47.180 | 45.236 | 44.111 | 34.790 | 35.239 | 48.047 |
| Venituri totale | 45.810 | 63.990 | 61.830 | 51.471 | 65.313 | 52.118 | 55.102 | 48.463 | 44.808 | 47.180 | 45.236 | 44.111 | 34.790 | 35.239 | 48.047 |
| Cheltuieli totale | 61.012 | 70.448 | 70.990 | 59.507 | 55.663 | 44.908 | 63.089 | 42.668 | 38.569 | 47.448 | 35.495 | 48.829 | 39.037 | 33.706 | 38.172 |
| Profit / pierdere brută | -15.202 | -6.458 | -9.160 | -8.036 | 9.650 | 7.210 | -7.987 | 5.795 | 6.239 | -268 | 9.741 | -4.718 | -4.247 | 1.533 | 9.875 |
| Profit / pierdere netă | -15.202 | -6.458 | -9.160 | -9.580 | 7.691 | 5.762 | -9.640 | 4.341 | 4.895 | -1.684 | 8.384 | -6.041 | -5.229 | 1.533 | 9.875 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 182 | 620 | 1.057 | 1.495 | 1.933 | 2.370 | 2.808 |
| Active circulante | 3.497 | 11.859 | 14.396 | 9.227 | 33.193 | 17.583 | 13.317 | 20.755 | 11.509 | 12.405 | 6.441 | 8.203 | 162 | 3.337 | 3.941 |
| Creanțe | 0 | 0 | 1.713 | 1.850 | 2.654 | 3.584 | 3.087 | 161 | 2.063 | 11 | 269 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.497 | 11.859 | 12.683 | 7.377 | 30.539 | 13.999 | 10.230 | 20.594 | 9.446 | 12.394 | 6.172 | 8.203 | 162 | 3.337 | 3.941 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 357 | — | — | — | — | — | 400 | — | — | — | — | — | 372 | 800 |
| Datorii | 44.697 | 38.213 | 33.935 | 19.606 | 33.993 | 26.074 | 27.570 | 25.769 | 20.647 | 26.875 | 19.665 | 30.248 | 16.604 | 15.560 | 18.563 |
| Capitaluri proprii | -41.200 | -25.997 | -19.539 | -10.379 | -800 | -8.491 | -14.253 | -4.614 | -8.956 | -13.850 | -12.167 | -20.550 | -14.509 | -9.481 | -11.014 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.12.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RADOMED SRL |
| Nr. reg. com. | J2007003425221 |
| EUID | ROONRC.J2007003425221 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-12-06 |
| Sediu social | Str. Grigore Ureche, 2, cam.1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GRIGORE URECHE, NR.2, CAM.1, BL.6 MARTIE |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANESTEZIA PS S.R.L. | aceeași clădire |
| BEAUTY DERM MT SRL | aceeași clădire |
| CAPITAL REALITY WORLD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EST MEDICA MT SRL | aceeași clădire |
| ESTET MED SRL | aceeași clădire |
| LADY BIJOUX SRL inactiv | aceeași clădire |
| MULTINOVA SRL inactiv | aceeași clădire |
| OMINI CARDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| RUMCO PROIECT EXPERT SRL inactiv | aceeași clădire |
| GRUP ENERGETIC IASI ALFA S.R.L. | 26 m |
| GRUP ENERGETIC IASI BETA S.R.L. inactiv | 26 m |
| GRUP ENERGETIC IASI S.R.L. inactiv | 26 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8690 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08