Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ALTRIX SERVICE S.R.L.

CUI 229366 · J12/3810/1991

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ALTRIX SERVICE S.R.L. are CUI 229366, nr. de înregistrare J12/3810/1991, înmatriculată pe 28.11.1991. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2013: cifră de afaceri 38.483 lei, profit net 16.172 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Cifra de afaceri a scăzut 83% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 35 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 38 mii lei · mediana 172 mii lei 22% din mediană
Profit net 16 mii lei · mediana 32 mii lei 51% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 42% · mediana 23.8% 176% din mediană
Cifră pe salariat 38 mii lei · mediana 175 mii lei 22% din mediană

Comparat cu 100.237 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 38 mii lei
2011: 381 mii lei 112012: 222 mii lei 122013: 38 mii lei 13
Profit net 16 mii lei
2011: 20 mii lei 112012: 5 mii lei 122013: 16 mii lei 13
Salariați 1
2011: 3 112012: 1 122013: 1 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cifra de afaceri netă38.483222.080380.739
Venituri totale38.483222.294380.827
Cheltuieli totale22.311215.526356.923
Profit / pierdere brută16.1726.76823.904
Profit / pierdere netă16.1725.45720.079
Active imobilizate130.416465.985473.193
Active circulante233.599358.972383.985
Creanțe186.603181.805114.536
Casa și conturi la bănci44.946175.117267.399
Datorii261.496515.956553.634
Capitaluri proprii102.519309.001303.544
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați113

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 27.11.1992
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
CAEN principal7111
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCALTRIX SERVICE SRL
Nr. reg. com.J12/3810/1991
EUIDROONRC.J12/3810/1991
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1991-11-28
Sediu socialCal. Moţilor, 89, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ
Domiciliu fiscalJUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. MOŢILOR, NR.89
Telefon0264450213
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AZIMUT ITTC SRL aceeași clădire
CASI NICO DAFI SRL inactiv aceeași clădire
COPOS EXPRESS S.R.L. aceeași clădire
CORLIN SPEED SRL aceeași clădire
CORSIIL SRL inactiv aceeași clădire
CYSA SRL aceeași clădire
CYSAINSTAL SRL aceeași clădire
DALY RUBI NICO S.R.L. inactiv aceeași clădire
DELTAVIS SRL inactiv aceeași clădire
DYDENT ESTETICA SRL inactiv aceeași clădire
EMPRUNT SRL inactiv aceeași clădire
EVENT AVENUE S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71112011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (4)

7011722274207487

Alte firme din Cluj

209989 ORCA PROIECTARE SI CONSTRUCTII SRL
212429 EURO COMERT SERVICII PRODUCTIE TRANSPORT TURISM SRL
213149 INTER PROIECT SRL
216382 ASIZA BIROU DE ARHITECTURA SRL
217221 HODREA ERGODOMUS SNC
226750 RAGUSE STRATER ARHITECTURA SRL
227713 ARHITECTONICA SRL
230794 AMBIENT PROIECT IONEL VITOC SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12